×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Olandiją

Keliones i Olandija

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Olandiją privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Olandiją gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Olandiją. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Olandiją maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Olandiją leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Olandiją formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Olandiją ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Olandiją išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Paskutinės minutės kelionės į Olandiją

Išsivaduokite iš kasdienybės ir mėgaukitės paskutinės minutės kelionėmis į vieną iš gražiausių šalių Europoje – Olandiją! Baltic Tours paruošė dosnų atostogų kąsnelį kiekvienam spontaniškam ir taupančiam keliautojui. Mūsų išskirtinai pigiausių kelionių pasiūlymai į Olandiją priblokš kiekvieną, net ir daug mačiusį. Ruoškitės įvairiausiems netikėtumams. Kad būtų dar linksmiau, į paskutinės minutės kelionių sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, nes kelionės suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Taigi nevaržykite savęs ir vykite tyrinėti naujas vietas, įsigiję Baltic Tours skrydžius su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymais!

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Baltic Tours kelionių organizatoriai skatina jus keliauti ir pažinti naujas kultūras. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigūs lėktuvo bilietai ir išskirtiniai keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai mes su ištikimais kelionių partneriais („Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel”) siūlome jums! Todėl būkite budrūs ir gaudykite savo kelionės bilietus! Taip pat visada laukiame jūsų Baltic Tours biure, kur atsakysime į visus klausimus, susijusius su dokumentais (kelionės draudimu, pasais), gidais ir kita svarbia bei aktualia informacija.

Kodėl rinktis paskutinės minutės keliones į Olandiją?

Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai priverčia suklusti kiekvieną ir skatina rutiną iškeisti į neplanuotas atostogas Olandijoje! Šis kraštas traukia turistus ne tik dėl švelnios ir įspūdingos gamtos, bet ir dėl skanaus maisto, unikalių ir įvairiapusiškų miestų, aistros dviračiams bei naktinio gyvenimo. Gyventojai čia yra tolerantiški, mandagūs ir puikiai kalba angliškai. Taigi užteks skaityti kelionių aprašymus apie šią nuostabią karalystę ir jos gyventojus. Leiskitės į paskutinės minutės kelionę ir patirkite įsimintiniausius nuotykius. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti. Tad būkite spontaniški ir mėgaukitės!

Kada keliauti?

Paskutinės minutės keliones rinkitės bet kuriuo metų laiku. Šilčiausi mėnesiai yra nuo birželio iki rugpjūčio, kai temperatūra daugiausiai siekia 24 °C, o mažiausia temperatūra būna sausį vasarį ir nukrenta dažniausiai iki –1 °C. Taigi žiemos čia nešaltos, o vasaros nekarštos. Būtent dėl tokio palankaus klimato galite be baimės pirkti paskutinės minutės keliones vasarą ir vykti pamatyti gražiausią ir didžiausią pasaulyje žydintį gėlių sodą. Arba žiemą keliaukite aplankyti pilis, kuriose išgirsite įdomias drabužių atsiradimo legendas bei pamatysite autentišką architektūrą.

Kur keliauti?

Paskutinės minutės pasiūlymų į Olandiją gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Olandijoje yra nemažai žymių lankytinų vietų. Tarp jų poilsio parkai, miestai, paplūdimiai ir dar daugiau. Vykite į Amsterdamą ir aplankykite Karališkuosius rūmus, Van Gogo muziejų, Artis zoologijos sodą, kuriame pamatysite daugiau negu 6 000 gyvūnų! Taip pat keliaukite į Roterdamą, kuris yra didžiausias Europos ir vienas iš didžiausių pasaulyje jūrų uostų ir užkilkite į Euromast bokštą. Jis yra laikomas aukščiausiu Nyderlandų statiniu.

Paskutinės minutės atostogos į Olandiją yra išskirtinai pigios, todėl nedvejokite! Griebkite jums tinkamiausią pasiūlymą ir skriskite iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Varšuvos bei Rygos oro uostų!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones