×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Kroatiją

Keliones i Kroatija

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Kroatiją privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Kroatiją gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Kroatiją. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Kroatiją maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Kroatiją leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Kroatiją formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Kroatiją ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Kroatiją išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Paskutinės minutės kelionė į Kroatiją

Jeigu kasdien prabudę ryte, negalite pagalvoti apie dar vieną dieną, praleistą darbe, jums žūtbūt reikia atostogų! Daugiau nesikankinkite, leiskite sau patirti spontanišką nuotykį kartu su Baltic Tours. Mūsų paskutinės minutės kelionių pasiūlymai tikrai sužavės kiekvieną kelionių ir poilsio ištroškusį žmogų. Nežinote, kur norėtumėte nuvykti? Leiskite jums papasakoti apie nuostabią Kroatiją. Ja kuo toliau, tuo labiau susižavi vis daugiau keliautojų.

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Nuo šiol neturintiems laiko, kada planuoti savo atostogas, Baltic Tours siūlo įsigyti paskutinės minutės keliones! Degantys pasiūlymai, karščiausios naujienos bei viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) kelionių paketai – pagrindiniai mūsų siūlomų kelionių akcentai. Baltic Tours jau ilgą laiką dirba turizmo srityje ir bendradarbiauja su kitais partneriais tam, kad jūsų atostogos būtų kuo kokybiškesnės, o patirti įspūdžiai išliktų dar ilgą laiką. Todėl jei norite užsisakyti kelionę, jums tereikia apsilankyti mūsų interneto puslapyje arba užsukti į Baltic Tours agentūrą. Mes visada padėsime jums išsirinkti labiausiai tinkantį atostogų variantą.

Kodėl rinktis paskutinės minutės kelionę į Kroatiją?

Esame užtikrinti, kad toks kelionių derinys, kaip pasakiški paplūdimiai, skalaujami skaidraus Viduržemio jūros vandens, kartu su nepaprastomis nardymo vietomis ir uolomis suvilios ne vieną. O kai prie viso to dar prisideda šviežios jūrų gėrybės, kokybiški gėrimai, istorinės vietos ir kiekvieno miesto saviti kultūros orientyrai, kelionei į Kroatiją tampa nebeįmanoma atsispirti. Ši atostogų kryptis yra itin tinkama paskutinės minutės kelionei dėl įvairių priežasčių. Viena iš jų – patogūs skrydžiai iš Varšuvos į Kroatijos miestą Splitą. Jie vykdomi net tris kartus per savaitę. Taip pat galima rinktis kelionę autobusu. Joje turėsite galimybę pasižvalgyti po nuostabias apylinkes, taigi laikas tikrai neprailgs. Kita priežastis – šios šalies įvairovė. Net jei detaliai nesate suplanavę kiekvieno atostogų žingsnio, vietiniai miestai ir kurortai visada pasiūlys aplankyti daugybę muziejų, kultūrinių renginių ir ekskursijų po žymiausias vietas.

Kada keliauti?

Pats turizmo įkarštis, kaip ir daugelyje kitų populiarių atostogų vietų, yra liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Šiuo metu būna didžiausias turistų kiekis, o viešbučių kainos pakyla daugiau negu kitais mėnesiais… Tačiau tik šiuo sezonu galima išvysti neapsakomo grožio levandų žydėjimą Hvaro saloje. Tada galėsite sudalyvauti gerai žinomuose muzikos festivaliuose, pavyzdžiui, Soundwave Croatia arba Hideout festival ir, be abejonės, pajusti patį vasaros įkarštį. Patys tinkamiausi mėnesiai yra rugsėjis–lapkritis bei gegužė–birželis. Vyraujant šiltam orui, galėsite mėgautis aktyviomis laisvalaikio pramogomis. Rugsėjis populiarus dėl saulėlydžių ir gausios lapijos Zadaro mieste. Rudenį prinokusio vyno derliaus ir austrių kombinacija garantuos nepaprastai skanią vakarienę vietiniame restorane.

Kur keliauti?

Kiekvienas keliautojas turėtų neprasukti pro šalį ir apsilankyti Kroatijos sostinėje Zagrebe. Tokie miestai, kaip Viena ir Budapeštas, laisvai galėtų būti vadinami Zagrebo pusbroliais. Joje juntama nerūpestingumo dvasia, būdinga kitoms modernioms Europos sostinėms, leis lengvai įsilieti į kasdieninį miesto gyvenimą. Be pagrindinės Ban Jelačić aikštės ir kitų istorinių bei kultūrinių objektų miesto centre taip pat rasite įvairiausias kavines, restoranus ir mados butikus. Visa tai lengvai galima apeiti pėsčiomis. Būtų neteisinga sustoti čia, kadangi ir kiti Kroatijos miestai bei miesteliai yra labai žavingi ir vilioja poilsiautojus išskirtinėmis pramogomis. Keliaukite į Istrijos širdyje įsikūrusį Feštini kaimelį ir leiskitės gilyn į garsios Feštini karalystės urvų labirintus. Aplankykite romėnų architektūros palikimą Diokletiano rūmus Splito mieste. O jeigu savo atostogas mieliau įsivaizduojate gamtoje, susiruoškite į žygį po kalnus šiauriniame Velebito nacionaliniame parke arba su baidare apiplaukite Lokrum salą Adrijos jūroje.

Nutrūktgalviai nuotykių ieškotojai, prabangą ir patogumus mėgstantys poilsiautojai, tėvai su vaikais ar jauni žmonės – visi liks sužavėti nepaprastomis atostogomis Kroatijoje. Todėl laukti tikrai neverta! Griebkite karščiausius pasiūlymus, pirkite lėktuvo bilietus ir planuokite savo kelionę jau dabar. Su Baltic Tours paskutinės minutės kelionė į Kroatiją gali tapti įsimintiniausiu šių metų įvykiu jums ir jūsų šeimai!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS