×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į JAE

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Jungtinius Arabų Emyratus privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Jungtinius Arabų Emyratus gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Jungtinius Arabų Emyratus. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Jungtinius Arabų Emyratus maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Jungtinius Arabų Emyratus ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Nuotykių ieškotojams – paskutinės minutės kelionė į JAE!

Norite keliauti į egzotišką šalį už prieinamą kainą, o ilgesni skrydžiai lėktuvu tik žadina jumyse ieškotoją? Tada paskutinės minutės pasiūlymai į Jungtinius Arabų Emyratus yra kaip tik tai, ko jums reikia. Pigios paskutinės minutės kelionės patraukia dėl išskirtinės kainos. Todėl tokios išvykos patiks visiems tolimų kraštų išsiilgusiems atradėjams! Degančios nuolaidos ir akcijos nelaukia. Todėl dvejoti nėra kada: išsirinkite pigiausią iš mūsų siūlomų kelionės variantų ir ryžkitės išpildyti savo svajones jau dabar!

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Su Baltic Tours įmanoma viskas, todėl net ir kelionės į tolimuosius kraštus yra įkandamos! Esame kelionių organizavimo ekspertai, organizuojame keliones jau ilgą laiką bendradarbiaudami su patikimais partneriais („Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel”). Todėl mūsų siūlomi ir specialiai jums paruošti karšti paskutinės minutės pasiūlymai ir specialios nuolaidos leis rinktis ypač pigų kelionės variantą į Jungtinius Arabų Emyratus už kiekvienam prieinamą kainą. Keliaukite išsirinkę kelionės paketus su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive). Jie padės mėgautis nerūpestingu poilsiu nesukant galvos dėl to, kur pigiai pavalgyti ar apsistoti. Visu tuo ir dar daugiau pasirūpins Baltic Tours komanda, kuriems kokybiškos atostogos yra svarbiausia!

Kodėl rinktis paskutinės minutės keliones į Jungtinius Arabų Emyratus?

Geriausią kainą ir kokybę užtikrinantys kelionės pasiūlymai – mūsų didžiausi prioritetai. Rinkdamiesi paskutinės minutės keliones taupysite pinigus ir laiką, ką skirtumėte savarankiškai organizuodami kelionę sau ir savo artimiesiems. Nesvarbu, keliausite su šeima ar draugais, o gal leisitės į romantišką kelionę dviese. Visais atvejais mūsų komanda pasiruošusi pasiūlyti pigiausią iš turimų kelionės variantų, kurie nudžiugins kiekvieną. Atsipalaiduokite ir ruoškitės mėgautis atostogų džiaugsmais. Ateikite konsultuotis su Baltic Tours komanda, kuri pasirūpins išskirtinai pigiu paskutinės minutės kelionės pasiūlymu už jus!

Kada keliauti į Jungtinius Arabų Emyratus?

Jei jau pasirinkote šią atostogų kryptį, vadinasi, nesibaigiančios saulės vonios jums yra tikra atgaiva po lietingų ir vėsių Lietuvos orų. Sakoma, kad saulė čia šviečia visas 365 dienas per metus. Vadinasi, nesvarbu, kada rinksitės keliauti, saulė jus lydės kiekvieną nuostabią atostogų dieną. Jungtiniai Arabų Emyratai yra išties sausringi. Čia retai kada lyja lietus, todėl JAE vyrauja karštas ir sausas tropinis klimatas. Paprastai į JAE europiečiai vyksta žiemos mėnesiais: gruodį, sausį ir vasarį. Šiuo metų laiku čia nėra tokios aukštos temperatūros ir karštis nevargina, tačiau šilumos pakanka, kad atostogos JAE padėtų jūsų kūnui atsigauti po atšiaurios europietiškos žiemos.

Atkreipkite dėmesį į tai, ar jūsų kelionė į JAE nesutampa su ramadanu. Per ramadaną JAE būna labai ramu, vietinių gyvenimas labai sulėtėja, nes musulmonai tuo metu susilaiko nuo valgio, gėrimo, rūkymo ir kitų kūniškųjų malonumų. Todėl jei norite, kad JAE jūsų lauktų triukšmingos gatvės, miesto šurmulys ir linksmybės, tada patariame rinktis kelionę ne per ramadaną.

Kur keliauti?

Mūsų siūlomos kelionės į Dubajų, Abu Dabį, Adžmaną, Fudžeirą, Šardžą ir kitus Persijos įlankos kurortus laukia kiekvieno, pasirinkusio paskutinės minutės kelionę į Jungtinius Arabų Emyratus. Atsiliepimai apie kelionę į JAE – patys geriausi, nes čia turėsite išskirtinę galimybę susipažinti su nauja šalimi. JAE miestai ir kurortai pilni įspūdingų vietų, kurias pamatę visi netenka žado: aukščiausias dangoraižis Burj Khalifa, JAE mečetės, didžiausi pasaulyje prekybos centrai, safaris džipais, kerintys kalnai, nuostabūs senieji žvejų miestai, egzotiški kupranugariai, architektūros šedevrai, gamtos perlai ir daugybė kitų lankytinų vietų ir pramogų laukia jūsų amą atimančioje kelionėje!
Regis, jūsų laukia pasakiškos atostogos? O geriausia tai, kad skrydis į Dubajų – tiesiogiai iš Vilniaus! Jei norite pasirinkti kitą JAE miestą, tai irgi ne bėda. Galite rinktis skrydžius iš Rygos ar Varšuvos. Ieškokite internetu skrydžių lėktuvu, išsirinkite pigiausią iš mūsų siūlomų kelionės variantų ir pažadinkite savyje keliautoją! Turite klausimų ar nenorite praleisti pigiausio siūlomo varianto? Užsukite į Baltic Tours kelionių agentūrą ir kelionių ekspertai pasirūpins jūsų tobulomis atostogomis, kurių niekada neužmiršite!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones