×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Izraelį

Keliones i Izraeli

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Izraelį privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Izraelį gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Izraelį. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Izraelį maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Izraelį leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Izraelį formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Izraelį ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Izraelį išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Paskutinės minutės kelionė į Izraelį

Dažniausiai susitikę su pažįstamais ar draugais, kalbamės apie tuos pačius dalykus: darbą, šeimą ir viską, kas telpa viename žodyje rutina. Tačiau ar kartais nesinorėtų nustebinti kitų (o galbūt ir savęs?) bei papasakoti apie spontanišką nuotykį, kuris visada išliks jūsų atmintyje? Vienas iš jų gali būti jūsų kelionė į nepakartojamą Izraelį.

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Baltic Tours žino, kad kelionės geriausiai plečia žmogaus akiratį. Todėl esame pasiryžę atrasti bei pažinti pasaulį kartu su jumis! Mūsų turizmo bendrovė yra viena iš seniausių Lietuvoje. Sukaupta patirtis ir patikima komanda užtikrins, kad visos kelionės būtų be nesklandumų ir kad jūs parsivežtumėte tik pačius geriausius atostogų įspūdžius. Sekdami mūsų interneto puslapį bei užsiprenumeravę naujienlaiškį, niekada nepraleisite progos pagriebti pigiausius lėktuvo bilietus. Taip sužinosite ir apie mūsų taikomas akcijas, naujienas ir karščiausius pasiūlymus. Nuo šiol su mumis tokios kelionių kryptys, kaip Izraelis, ranka pasiekiamos. Todėl jau dabar galite drąsiai svajoti apie Izraelio saulę ar krištolinius paplūdimius, nes mes esame pasiruošę išpildyti jūsų svajones!

Kodėl rinktis paskutinės minutės kelionę į Izraelį?

Dėl aukštesnių vietinių kainų kelionė į Izraelį gali būtų brangesnė. Tačiau kad ir kurią paskutinės minutės kelionę rinksitės, visada yra didelė galimybė sulaukti puikių pasiūlymų, susijusių su viešbučiais, ekskursijomis ar kelionių paketais. Tokie pasiūlymai gali būti naudingesni už tuos, kuriuos gausite, užsisakę paslaugas iš anksto. Tai ypač pravartu keliaujant į Izraelį. Norint geriausiai pažinti šalies istoriją bei kultūrą pasinaudoti gido paslaugomis tiesiog būtina Nors renkantis paskutinės minutės kelionę, reikia šiek tiek daugiau lankstumo laiko atžvilgiu, tai yra puiki galimybė sumažinti savo išlaidas ir nukeliauti į šalį, kurią turi aplankyti kiekvienas bent kartą savo gyvenime.

Kada keliauti?

Kadangi Izraelis neturi blogo sezono kelionėms, skirtingi metų laikai atneša skirtingus orus. Tik šabas (hebr. šabbat – ramybė), kuris kartojasi kiekvieną savaitę, gali šiek tiek pakoreguoti kelionės planus. Kiekvienas individualiai turėtų nuspręsti, kada geriausia vykti į Izraelį. Jeigu planuojate didžiąją laiko dalį praleisti paplūdimyje, o 30 ℃ laipsnių temperatūra jums pats tas, tikrai nepasigailėsite nusprendę Izraelį aplankyti vasaros sezonu. Skaidrus jūros vanduo leis visiems nardyti, o atvykusiems turistams pasigrožėti kranto reljefais. Rudenį ir pavasarį Izraelyje vyrauja šilti orai. Jie labiausiai tinka keliautojams, mėgstantiems aktyvų laisvalaikį. Pavyzdžiui, keliauti pėsčiomis ar važinėtis dviračiais. O Kalėdų ir Velykų metas Izraelyje, be abejonės, paliks tik stebuklingus įspūdžius. Sunku išsirinkti? Užsukite į Baltic Tours. Mūsų komanda visada yra pasiruošusi patarti bei surasti jums tinkamiausią kelionės variantą!

Kur keliauti?

Izraelis iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nedidelė šalis. Bet būtent šis kraštas pasižymi didele įvairove, pradedant nuo įspūdingų gamtos kraštovaizdžių iki moderniojo Tel Avivo. Izraelis ribojasi net su keturiomis jūromis (Raudonąja, Viduržemio, Negyvąja bei Galilėjos). Todėl vandens mylėtojams Izraelis – tikras rojus. Keliaujant iš pietų į šiaurę kiekvieną sužavės besikeičiantys peizažai, nuo Negevo dykumos iki Galilėją supančios augmenijos ir žalumos. Na, o miestai… Jie patys kalba už save. Čia dominuoja įvairovė, kurioje susipina skirtingos religijos, kultūros bei vietinio maisto kvapai. Visa tai primins, kad esate Artimųjų Rytų širdyje. Tokios unikalios vietos pasaulyje daugiau niekur nerasite!

Izraelis abejingų tikrai nepalieka. Ne be reikalo šis kraštas vadinamas pažadėtąja žeme. Įsitikinkite tuo patys! Nuo šiol keliauti į Izraelį – be galo patogu. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi tiek iš Vilniaus, tiek ir iš Kauno oro uostų. Įsivaizduokite, kokiu įspūdingu ir Artimaisiais Rytais dvelkiančiu pasakojimu galėtumėte pasidalyti su savo draugais! Tad pirmyn – įgyvendinkime jį drauge su Baltic Tours!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones