×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Gruziją

Keliones_i_Gruzija

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Gruziją privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Gruziją gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Gruziją. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Gruziją maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Gruziją leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Gruziją formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Gruziją ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Gruziją išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Paskutinės minutės kelionės į Gruziją (Sakartvelą)

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Gruziją (Sakartvelą) privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinės minutės pasiūlymų į Gruziją (Sakartvelą) gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į išsvajotą Kaukazo perlą – Gruziją (Sakartvelą)!


Kodėl verta keliauti į Gruziją (Sakartvelą) su Baltic Tours?

Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Gruziją (Sakartvelą) pradžiai. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Gruziją (Sakartvelą) ir pažinkite naujas kultūras. Susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Gruziją (Sakartvelą) išvykai? Pasaulis jūsų laukia!


Kodėl rinktis paskutinės minutės keliones į Gruziją (Sakartvelą)?

Gruzija (Sakartvelas) užburia keliautojus tiek savo kalnų grožiu, tiek autentiška kultūra ir vietiniu gyvenimo ritmu. Viena iš pirmųjų krikščioniškų valstybių pasaulyje. Ji žavi senovinėmis bažnyčiomis ir vienuolynais. Tai yra puiki proga paragauti puikios kokybės vietinio vyno ir pačių tikriausių šašlykų, išvysti kaukazietišką temperamentą, išbandyti gyvenimą kalnuose! Vietinių gyventojų svetingumas jus tikrai maloniai nustebins!


Kada keliauti?

Pačiu tinkamiausiu laiku vykti į Kretą laikomi gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiai. Nerekomenduojama vykti liepą ar rugpjūtį, nes Gruzijoje (Sakartvele) temperatūra gali pakilti net iki 40 laipsnių! Žiemos laikotarpiu keliautojai dažnai vyksta į kalnus. Prieš renkantis paskutinės minutės pasiūlymą į Gruziją (Sakartvelą) rekomenduojame atvykti pasikonsultuoti su Baltic Tours komanda dėl to, kokių orų tikėtis ir kaip pasiruošti klimatui konkrečioje šalies dalyje konkretų mėnesį.


Kur keliauti Gruzijoje (Sakartvele)?

Gruzijoje (Sakartvele) būtina aplankyti du miestus – Tbilisį ir Batumį. Tbilisis įdomus kaip šalies sostinė su gražiu senamiesčiu. Čia pamatysite, Narikalos tvirtovės griuvėsius, Sioni katedrą.
O Batumis laikomas Gruzijos (Sakartvelo) pasididžiavimu. Šis miestas yra autonominio Adžaros regiono dalis. Tam, kad regionas liktų Gruzijoje (Sakartvele), į jį šalies valdžia daug investuoja. Batumyje pamatysite įspūdingą naująją architektūrą, mėgausitės keliolikos kilometrų pasivaikščiojimu pagal jūrą takais. Šis prie Juodosios jūros iškilęs miestas tikrai sužavės! Ne veltui jis nori tapti antru Dubajumi!

Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Gruziją (Sakartvelą) maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius. Juk kelionės suartina ir leidžia geriau pažinti vienam kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Gruziją (Sakartvelą) leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Išsirinkite paskutinės minutės kelionės į Gruziją (Sakartvelą) pasiūlymą žema kaina ir leiskite sau atsipalaiduoti! Baltic Tours kartu su partneriais siūlo skrydžius iš Vilniaus (Lietuvos), Varšuvos ar Rygos.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones