×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Graikiją

Kelione-i-Graikija

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Graikiją privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Graikiją gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Graikiją. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Graikiją maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Graikiją leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Graikiją formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Graikiją ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Graikiją išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Paskutinės minutės kelionės į Graikiją

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, „Baltic Tours“ parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Graikiją privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinės minutės pasiūlymų į Graikiją gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Graikiją.

 

Kodėl verta keliauti į Graikiją su „Baltic Tours“?

„Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“), pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Graikiją pradžiai. Nepraleiskite geriausios progos paskutinės minutės kelionei į Graikiją su „Baltic Tours“!

 

Kodėl rinktis paskutinės minutės keliones į Graikiją?

Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Graikiją maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius. Juk kelionės suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Sakoma, kad geriausi dalykai nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Graikiją leis išlaisvinti sielą iš kasdienybės ir mėgautis kelionės momentais.

 

Kada keliauti?

Turistinis sezonas Graikijoje trunka nuo balandžio iki spalio mėnesio. Rekomenduojamas kelionės laikas priklauso nuo jūsų poreikių. Jeigu labiau patinka šilti orai, reikėtų keliauti balandį, gegužę, rugsėjį. O mėgstantys didelį karštį puikiai laiką praleis birželį, liepą ir rugpjūtį. Norinčius sužinoti daugiau apie Graikijos klimatą kviečiame pasikonsultuoti su „Baltic Tours“ patyrusių kelionių ekspertų komanda ir taip išsirinkti tinkamiausią laiką savo kelionei. Graikija – didelė šalis, tad reikia nepamiršti, kad šiaurėje vyrauja šaltesnis, labiau žemyninis klimatas.

 

Kur keliauti?

Graikija yra viena iš labiausiai turistų lankomų valstybių pasaulyje. Pagrindinės to priežastys – šilta jūra, visame pasaulyje pripažinti smėlio paplūdimiai, istorinės įžymybės. Viešint šioje šalyje, visų pirma, yra būtina aplankyti sostinę Atėnus ir įžymiąją Akropolio šventyklą bei kitus šio miesto architektūros paminklus. Kita svarbi antikinė vieta – Delfai. Verta aplankyti ir šio miesto, kuriame gyveno mitinis aiškiaregys orakulas, liekanas. Turistai galbūt net labiau nei žemyninę Graikijos dalį yra pamėgę jos salas. Kiekviena jų vis kitokia, tačiau visos džiugins gražiais miesteliais ir puikiais paplūdimiais. Į Korfu, Rodą, Kretą, Santorinį ir dar daugelį kitų poilsiui puikiai pritaikytų salų galima skristi lėktuvu, iš žemyninės dalies ir tarp salų kursuojančiais keltais.

 

Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Graikiją ir pažinkite naujas kultūras, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Graikiją išvykai? Pasaulis jūsų laukia! Rinkitės paskutinės minutės skrydžius į Graikiją iš Vilniaus, Varšuvos ar Rygos, nes paskutinės minutės poilsis jūsų neapvils!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones