×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Savaitgalio kelionės į Rygą

Ryga

Kas gali būti geriau nei savaitgalio kelionės į Rygą? Čia pamirštama rutina, pabėgama nuo kasdienybės, pasineriama į užburiantį šurmulį. Poilsis po darbo savaitės itin svarbus, tad negaiškite laiko, ieškokite pigiausių savaitgalio kelionės į Rygą pasiūlymų internetu, taip sutaupydami laiko ir pasirūpindami žema kaina. Pigūs lėktuvo bilietai, paskutinės minutės pasiūlymai prisidės prie svajonių išsipildymo palydėti saulę Rygoje mėgaujantis tradiciniu desertu. Savaitgalio kelionės į Rygą lėktuvu – nuotykių ir geros nuotaikos dozė. Paryžius užburiantis savitu žavesiu, išskirtinumu ir nuoširdžia atmosfera. Laikas Rygoje skries lyg vėjas, taip ir norėsis ištarti „Sustok, akimirka žavinga!”, tačiau stabdyti akimirkas galėsite tik objektyvo blykste. Tikrai taip, atostogos bus trumpos, bet atmintyje įstrigs ilgam. Nuolaidos, pigūs lėktuvo bilietai į Rygą pritraukia daugybę turistų, būkite ir jūs vieni iš jų! Ieškote pigiausių savaitgalio kelionės pasiūlymų į Rygą? Baltic Tours ir partneriai Novaturas, Tez Tour garantuoja – rasite! Stulbinančios akcijos, milžiniški paskutinės minutės pasiūlymai ir išskirtinis poilsis Rygoje prasideda. Savaitgalio kelionės į Rygą lyg skambi melodija užburs jūsų sielą, o patiriami įspūdžiai primins nuotaikingo filmo scenarijų. Džiaukitės kiekviena skriejančia savaitgalio kelionės į Rygą minute, atraskite naujus skonius, didingus peizažus, unikalius kultūros bruožus, lai poilsis Rygoje suteikia energijos visiems metams!

Kelionės autobusu į Rygą – puikus pasirinkimas turiningam poilsiui!

Nebrangus poilsis kaimyninėje Latvijos sostinėje Rygoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Rygos link! Siūlome kelionės autobusu į Rygą pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Rygą su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Rygą pasiūlymus pigiau internetu. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau grožitės nuostabiuoju Alberto miestu! Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Rygą virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Rygą?

Rygoje kainos panašios kaip ir Lietuvoje, keliaujant į Latviją nereikia keisti valiutos, o ir nuvykimas atsieina nebrangiai. Sakoma, kad nepažinus savo krašto gėda vykti į kitus. Šį posakį galima perfrazuoti taip: nepažinus Rygos, gėda vykti kažkur toli, juk tiek daug puikių poilsio ir pramogų galimybių galima rasti taip arti! Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į Rygą jūsų nenuvils!

Kada keliauti?

Orai Rygoje daugiau ar mažiau atitinka orus Klaipėdoje. Dėl Baltijos jūros įtakos Rygoje klimatas šiek tiek švelnesnis nei giliau žemyne esančiose Latvijos vietose. Patyrusių keliautojų rekomenduojamas atostogų Rygoje laikas yra birželio – rugsėjo mėnesiai. Tačiau šis miestas, kaip ir Vilnius – džiugina visais metų laikais.

Ką reikia žinoti keliaujant į Rygą autobusu?

Pirmiausia – kelionė netruks ilgai. Priklausomai nuo to, iš kokio miesto važiuosite tai užtruks nuo 4 iki 7 valandų. Nors Latvija yra Šengeno zonoje, kartais jos pasienyje vyksta pasieniečių reidai, taigi privalu turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę. Ką pasiimti keliaujant į Rygą? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Rygą labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė.

Kur keliauti?

Rygos miestas nuo seno buvo vienas rytinės Baltijos jūros pakrantės ekonominių ir kultūrinių centrų. Senamiestis, įspūdingi muziejai, moderni biblioteka, gotikinė ir art nouveau architektūra, miesto parkai atskleis ypač savitą miesto veidą. Tačiau verta ir pakeliauti po miesto apylinkes. Vasarą galima aplankyti garsų Jūrmalos kurortą, žiemą – Siguldos miestelį – puikiai išvystytą slidinėjimo kurortą. Keliautojo į Rygą atmintinė sako: miestas pasiruošęs jus nudžiuginti vasarą, rudenį, žiemą ir pavasarį!

Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Rygą. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones