×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pažintinės kelionės autobusu

keliones autobusu
Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Pažintinės kelionės autobusu – norintiems pažinti daugiau!

Pažintinės kelionės visiems atostogaujantiems suteikia galimybę susipažinti su neatrastų kultūrų ypatumais, pasinerti į neišdildomų įspūdžių kupiną nuotykį ir žinoma, patenkinti įgimtą smalsumo poreikį. Ar galite įsivaizduoti ką nors įdomesnio, nei leistis į pažintinę kelionę autobusu už itin gerą kainą? Mažos kelionių autobusu kainos, degančios nuolaidos, karščiausios akcijos ir specialūs viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymai. Visa tai tam, kad jūsų ilgai lauktos atostogos taptų įsimintiniausiu, kvapą gniaužiančiu poilsiu. Išdrįskite pasinerti į nuotykius!

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours”?

Esate pasiruošę unikaliai pažintinei kelionei? Svajojate susipažinti su kitų šalių kultūra bei aplankyti galybę įdomių, žymiausių lankytinų vietų? Baltic Tours internetu pateiks pačius geriausius pasiūlymus visiems smalsuoliams, trokštantiems pasinerti į nepakartojamų įspūdžių kupinas atostogas. Kelionių organizatorius Baltic Tours,  bendradarbiaudamas su patikimais, ilgalaikiais partneriais „Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel” organizuoja prieinamas ir patogias keliones visiems. Baltic Tours ekspertų teikiami paskutinės minutės kelionių pasiūlymai leis ypatingai greitai bei kokybiškai suorganizuoti pigią pažintinę kelionę autobusu, užtikrinančią įdomų poilsį svetur!

Kodėl pažintinės kelionės autobusu?

Atostogos kitoje šalyje ne tik suteikia galimybę domėtis svetimomis tradicijomis, kultūra bei istorija, bet ir leidžia iš arčiau susipažinti su turistų vertinamais regionais ir lankytinomis vietomis, bei žinoma, draugiškais ir įdomiais kitos šalies gyventojais, mielai pasakojančiais ypatingas savo šalies istorijas. Juk keliaujant pažintine kelione autobusu yra galimybė pajusti kiekvieną šalį  per ilgas keliones stebėti besikeičiantį kraštovaizdį pro autobuso langą yra neįtikėtinai malonu ir įdomu! Taip pat patariama begalė įspūdžių, leidžiančių po kelionės dar ilgą laiką su malonumu prisiminti įspūdingas atostogas užsienyje. Kelionės autobusu yra tiesiog tobulas pasirinkimas visiems, norintiems pailsėti nuo įtampos, atsigauti nuo kasdien patiriamo streso ir, be abejo, keliautojams, turintiems skrydžio baimę. Tad drąsiai leiskitės į nepakartojamų emocijų kupiną kelių dienų nuotykį autobusu!

Kada važiuoti?

Žiema, pavasaris, vasara, ruduo keliauti galite kada tik panorėsite, juk kelionių organizatorius Baltic Tours yra pasiruošęs pateisinti visus jūsų lūkesčius ir padaryti kelionę kiek įmanoma komfortiška ir patogia. Norintiems pabėgti nuo niūrių ir darganų dienų Lietuvoje, mūsų kelionių organizatoriai taip pat pasiruošę parengti išskirtinį pasiūlymą kelionę, kur lepins fantastiški orai. Keliausite po Europą? Domina nepakartojamai šarminga ir įspūdinga Italija, norite pažinti romantika persmelktą Paryžių? Patartina ten vykti pavasarį, kuomet oras yra pakankamai šiltas, nevargina stiprus karštis ir dideli turistų srautai. Traukia krištolo skaidrumo vanduo bei kerintys kalnai Kroatijoje? Vykite ten balandžio – rugsėjo mėnesiais, mat šiuo metu yra mažesni turistų srautai, lepina nuostabus oras. O gal jūs trokštate išvysti egzotiškąją, spalvingąją Afriką? Norėdami pažinti Maroką nevarginami karščio ir kaitinančios saulės, keliaukite autobusu bet kada, išskyrus birželio – rugsėjo mėnesius. Jei norite pažinti Izraelį šventąją žemę, nepaliekančią abejingais nei vieno, vykite bet kada, išskyrus vasarą, kuomet ten vyrauja sunkiai pakeliami karščiai. Jei su vaikais svajojate išvysti nuostabius šiaurinius elnius, patirti tikrą pasaką poilsiaudami nuostabiame Laplandijos slidinėjimo kurorte, keliaukite ten kovo – gegužės mėnesiais. Tuo metu temperatūra vis dar žema, tačiau lepina saulėtos dienos.

Kur važiuoti?

Keliaujantiems siūlome begalę įvairiausių krypčių, kurios patenkins kiekvieno poilsiautojo norus. Suteikiame nepaprastą galimybę pigiai pažinti nuostabiąją Europą Italijoje mėgausitės Medičių šeimos palikimu, plaukiosite gondolomis Venecijos kanalais, Prancūzijoje gėrėsitės vaizdais nuo Eifelio bokšto ir aplankysite didžiausią pasaulyje meno muziejų Luvrą. Ispanijoje aplankysite vieną žymiausių katalonijos vietų Barseloną, žavėsitės žymiausio XX a. siurrealisto S. Dali kūriniais. Keliaudami autobusu į Afriką su Baltic Tours pažinsite egzotiškąją Maroko kultūrą, liksite pakerėti garsiosios Džema el Fna aikštės. Pasirinkę kelionę į Graikiją, pažinsite Olimpinę Rivjerą, senovės Graikijos istoriją ir kultūrą. O gal visada svajojote pamatyti Egipto piramides? Turime ir tokį pasiūlymą, kurio metu susipažinsite su senosios Egipto civilizacijos architektūros stebuklais! Jei trokštate iš arčiau susipažinti su mūsų kvapą gniaužiančiomis kaimynėmis Lenkija, Latvija ar Estija, siūlome nuostabius atostogų variantus. Pasinerkite į savaitgalio kelionę aplankydami Varšuvą – miestą, kaip feniksą po II Pasaulinio karo pakilusį iš pelenų, „Latvijos Šveicariją” – Gaujos nacionalinį parką, arba devynių meteoritų kraterių grupę Estijoje. Pigūs kelionių autobusu pasiūlymai, paskutinės minutės akcijos, specialios nuolaidos, geriausi kelionių pasiūlymai internetu pavers jūsų atostogas pasaka! Leiskite sau patirti neįkainojamas emocijas, pailsėti besigrožint įvairiausiomis kultūromis ir pažinti gražiausius pasaulio kampelius. Ryžkitės kelionei autobusu į išsvajotąją šalį su Baltic Tours, ir pamatysite pasaulį kitomis akimis! Autobusai vyksta iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Lazdijų bei Panevėžio, tad nieko nelaukite ir griebkite vieną iš daugelio puikių kelionės pasiūlymų. Pažadame, liksite sužavėti nuostabia įvairių regionų gamta, kitoniška architektūra bei neregėtomis kitataučių tradicijomis!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones