×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės autobusu į Taliną

Talinas

Kelionės autobusu į Taliną – aplankykite mažiausiai pažintą Baltijos sesę!

Nebrangus poilsis Estijos sostinėje Taline yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Talino link! Siūlome kelionės autobusu į Taliną pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Taliną su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Taliną pasiūlymus pigiau internetu. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau grožitės nuostabiuoju „danų miestu“! Neįtikėtina, bet Talino pavadinimas teigia, kad tai danų miestas! Taip įvyko dėl to, kad būtent danai XIII a. pradžioje daugiausia prisidėjo prie miesto plėtros! Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Taliną virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Taliną?

Talinas yra gražus, nedidelis ir jaukus miestas, keliaujant į jį nereikia keisti valiutos, o ir nuvykimas atsieina palyginti nebrangiai. Sakoma, kad nepažinus savo krašto gėda vykti į kitus. Šį posakį galima perfrazuoti taip: nepažinus Baltijos valstybių, gėda vykti kažkur toli, juk tiek daug puikių poilsio ir pramogų galimybių galima rasti arti! Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į Taliną jūsų nenuvils!

Kada keliauti?

Orai Taline yra šiek tiek vėsesni nei Lietuvoje dėl šiauresnės platumos. Tačiau dėl Baltijos jūros įtakos Taline klimatas šiek tiek švelnesnis nei giliau žemyne esančiose Estijos vietose. Patyrusių keliautojų rekomenduojamas atostogų Taline laikas yra birželio – rugpjūčio mėnesiai. Tačiau šis miestas nudžiugins visais metų laikais.

Ką reikia žinoti keliaujant į Taliną autobusu?

Pirmiausia, kelionė netruks labai ilgai. Priklausomai nuo to, iš kokio miesto važiuosite kelionė užtruks nuo 8 iki 11 valandų. Nors Estija yra Šengeno zonoje, kartais jos ar Latvijos pasienyje vyksta pasienio tarnybos reidai, taigi privalu turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę. Ką pasiimti keliaujant į Taliną? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Taliną labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė.

Kur keliauti?

Talino miestas kartu su Helsinkiu nuo seno buvo du esminiai Suomių įlankos miestai, ekonomikos ir kultūros centrai. Senamiestis, įspūdingi Kumu bei Kadriorg meno muziejai, gyvybinga Rotušės aikštė, gotikinė architektūra, Lennusadam karybos bei jūreivystės muziejus atskleis ypač savitą miesto veidą. Tačiau lankant Taliną būtina aplankyti ir kitoje Suomių įlankos pusėje esančią Suomijos sostinę Helsinkį. Jame rasite dar daugiau lankytinų objektų ir patirsite šiaurietišką gyvenimo būdą! Tarp šių dviejų sostinių kasdien kursuoja keltai. Keliautojo į Taliną atmintinė sako: miestas pasiruošęs jus nudžiuginti vasarą, rudenį, žiemą ir pavasarį!

Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Taliną. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones