×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės autobusu į Prancūziją

Levandų laukai, Prancūzija

Kelionės autobusu į Prancūziją – esate verti neišdildomų įspūdžių!

Nebrangus poilsis Prancūzijoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Prancūzijos link! Siūlome kelionės autobusu į Prancūziją pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Prancūziją su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Prancūziją pasiūlymus pigiau internetu. Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Prancūziją virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Prancūziją?

Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į šią šalį jūsų tikrai nenuvils! Prancūzija garsi savo turtinga kultūra ir tradicijomis. Pasinerkite į šią malonaus gyvenimo būdo šalį bei patirkite geriausius įspūdžius Prancūzijoje! Juk keliaujant autobusu geriausiai galima suprasti skirtingų šalies regionų skirtumus ir savitumus, šalies geografijos ypatumus. Be to, galima aplankyti daug įdomių objektų ir miestų pakeliui! Kelionės autobusu į Prancūziją tikrai nepaliks abejingų.

Kada keliauti?

Priklausomai nuo to, į kurią Prancūzijos vietą vyksite. Prancūzija – didelė šalis, tad reikia nepamiršti, kad šiaurėje vyrauja šaltesnis klimatas. Patyrę keliautojai teigia, kad į Prancūziją geriausia keliauti pavasarį, vasarą ar rudenį. Kai kuriems keliautojams Prancūzija patiks ir žiemą. Taigi rekomenduojamas kelionės laikas iš esmės priklauso nuo jūsų poreikių. Norinčius sužinoti daugiau apie Prancūzijos klimatą kviečiame pasikonsultuoti su „Baltic Tours“ patyrusių kelionių ekspertų komanda ir taip išsirinkti tinkamiausią laiką savo kelionei.

Ką reikia žinoti keliaujant į Prancūziją autobusu?

Ką pasiimti keliaujant į Prancūziją? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Prancūziją labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė.

Kur keliauti?

Prancūzija yra viena iš labiausiai turistų lankomų valstybių pasaulyje. Pagrindinės to priežastys – romantiškasis Paryžius, nuostabi Viduržemio jūros pakrantė, Alpių kalnų kurortai bei gražūs miestai. Viešint šioje šalyje visų pirma būtina aplankyti sostinę Paryžių – užkopti į Eifelio bokštą, apžiūrėti Luvro muziejų bei pailsėti Eliziejaus ar Tuileries soduose, užeiti į Paryžiaus Dievo motinos katedrą. Beje, norintiems pamatyti tikrąją Prancūziją primygtinai siūlome Paryžiumi neapsiriboti. Keli rekomenduojami aplankyti miestai Prancūzijoje yra Lionas, Marselis, Nica, Avinjonas bei Grenoblis. Kiekvienas jų žavus vis kitaip, tačiau visi keri turistus tiek gyva kultūra, tiek įspūdinga architektūra. Beje, šioje šalyje taip pat yra ir turtuolių sostinė Monakas! Prancūzija tokia įvairi ir įvairiapusiška šalis, kad joje visuomet atrasite šį tą naujo!

Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Prancūziją. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones