×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės autobusu į Kroatiją

Plitvicos ežerai, Kroatija

Kelionės autobusu į Kroatiją – poilsis kultūrų kryžkelėje!

Nebrangus poilsis Kroatijoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Kroatijos link! Siūlome kelionės autobusu į Kroatiją pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Kroatiją su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Kroatiją pasiūlymus pigiau internetu. Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Kroatiją virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Kroatiją?

Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į šią šalį jūsų tikrai nenuvils! Kroatija garsi savo nuostabia jūra, kalnais ir turtinga kultūra. Pasinerkite į šią Vidurio Europą su Pietvakarių Europa jungiančia šalimi ir patirkite geriausius įspūdžius Kroatijoje!

Kada keliauti?

Kelionių ekspertai į Kroatiją pataria vykti balandžio – rugsėjo mėnesiais. Labiausiai rekomenduojamas laikotarpis ilsėtis Kroatijoje yra rugsėjo mėnuo. Tuo metu šalyje yra vis dar puikūs orai, galima mėgautis šilta jūra, nedideliu poilsiautojų kiekiu ir ragauti rudens derlių. Dėl tinkamiausios jums kelionės laiko kviečiame pasikonsultuoti su „Baltic Tours“ kelionių ekspertais!

Ką reikia žinoti keliaujant į Kroatiją autobusu?

Ką pasiimti keliaujant į Kroatiją? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Kroatiją labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė. Kroatija dar neįsivedusi euro, todėl teks keistis valiutą. Už vieną eurą gausite maždaug 7 Kroatijos kunas (HRK).

Kur keliauti?

Vienas iš žymesnių Kroatijos miestų – Splitas – garsėja savo romėniškais imperatoriaus Diokletiano rūmais ir beveik 10 km ilgio Diokletiano viaduku, kadaise šiems rūmams tiekusiu vandenį. Įspūdingų vaizdų mylėtojus užburs Dalmatijoje esantis Raudonasis karstinės kilmės ežeras. Kroatijai taip pat priklauso daug salų, kuriose galima rasti puikų poilsį ir kvapą gniaužiančių gamtos paminklų. Vienas iš jų yra Biševo saloje esanti Žydroji grota. Tai ola, į kurią šviesa patenka tik pereidama žydrą jūros vandenį, taigi, visa grota skendi paslaptingoje žydroje šviesoje, sukurdama nepamirštamą reginį! Tiek salose, tiek šalies žemyninėje dalyje gausu laukinę gamtą saugančių nacionalinių parkų, pavyzdžiui, Krka, Mljet ir kitos gamtos mėgėjus džiuginančios saugomos teritorijos. Keliaujant į Kroatiją autobusu svarbu nepamiršti ir gražiosios jos sostinės Zagrebo. Šis miestas įsikūręs kultūrų kryžkelėje ir kiekvienam dovanoja nepamirštamus įspūdžius.

Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Kroatiją. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones