×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės autobusu į Ispaniją

Guelio parkas, Barselona

Kelionės autobusu į Ispaniją – nepamirštami įspūdžiai kitame Europos krašte!

Nebrangus poilsis Ispanijoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Ispanijos link! Siūlome kelionės autobusu į Ispaniją pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Ispaniją su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Ispaniją pasiūlymus pigiau internetu. Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Ispaniją virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Ispaniją?

Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į šią šalį jūsų tikrai nenuvils! Ispanija garsi savo nuostabia jūra, turtinga kultūra ir tradicijomis. Pasinerkite į šią lėto ir malonaus gyvenimo būdo šalį ir patirkite geriausius įspūdžius Ispanijoje! Juk keliaujant autobusu geriausiai galima suprasti skirtingų šalies regionų skirtumus ir savitumus, šalies geografijos ypatumus. Be to, galima aplankyti daug įdomių objektų ir miestų pakeliui.

Kada keliauti?

Priklausomai nuo to, į kurią Ispanijos vietą vyksite. Ispanija – didelė šalis, tad reikia nepamiršti, kad šiaurėje vyrauja šaltesnis klimatas. Patyrę keliautojai teigia, kad į Ispaniją geriausia keliauti pavasarį ar rudenį. Vasara – taip pat tinkamas laikas, tačiau tuomet būna ypač karšta ir didesni turistų srautai. Kai kuriems keliautojams Ispanija patiks ir žiemą, tačiau jos metu nepavyks pasidžiaugti nuostabia šios šalies jūra. Taigi, rekomenduojamas kelionės laikas iš esmės priklauso nuo jūsų poreikių. Norinčius sužinoti daugiau apie Ispanijos klimatą kviečiame pasikonsultuoti su „Baltic Tours“ patyrusių kelionių ekspertų komanda ir taip išsirinkti tinkamiausią laiką savo kelionei.

Ką reikia žinoti keliaujant į Ispaniją autobusu?

Ką pasiimti keliaujant į Ispaniją? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Ispaniją labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė.

Kur keliauti?

Ispanija yra viena iš labiausiai turistų lankomų valstybių pasaulyje. Pagrindinės to priežastys – šilta jūra ir visame pasaulyje pripažinti smėlio paplūdimiai bei gražūs miestai. Viešint šioje šalyje būtina aplankyti sostinę Madridą bei Katalonijos regiono centrą Barseloną. Kelios kitos įžymios ir rekomenduojamos aplankyti vietos Ispanijoje yra Valencija, Costa Blanca (liet. baltasis krantas), piligrimų pamėgtas Šv. Jokūbo kelias. Taip pat įdomi vietovė yra į Ispanijos teritoriją įsiterpęs Jungtinei Karalystei priklausantis Gibraltaras. Ispanija tokia įvairi ir įvairiapusiška šalis, kad joje visuomet atrasite šį tą naujo!

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Ispaniją. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones