×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės autobusu į Prahą (Kelionės autobusu į Čekiją)

Kelionės autobusu į Prahą – atostogos gražiausiame Vidurio Europos mieste!

Nebrangus poilsis Prahoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Prahos link! Siūlome kelionės autobusu į Prahą pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

Kodėl verta keliauti į Prahą su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Prahą pasiūlymus pigiau internetu. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau grožitės nuostabiuoju Vidurio Europos perlu! Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Prahą virstų įsimintina išvyka.

Kodėl kelionės autobusu į Prahą?

Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į Prahą jūsų tikrai nenuvils! Juk ne veltui sakoma, kad Praha savo grožiu nenusileidžia Londonui ar Amsterdamui! Be to, keliaujant į Prahą autobusu bus galima aplankyti kitus pakeliui esančius gražius miestus. Karališkoji Praha tikrai padarys įspūdį ir mažiems, ir dideliems!

Kada keliauti?

Patyrusių keliautojų rekomenduojamas atostogų Prahoje laikas yra gegužės – rugpjūčio mėnesiais. Tiesa, tuo laikotarpiu mieste labai padidėja turistų skaičius. Norintiems išvengti didelių žmonių minių patiks lankytis Prahoje pavasarį ar rudenį. Šis miestas džiugina visais metų laikais.

Ką reikia žinoti keliaujant į Prahą autobusu?

Priklausomai nuo to, iš kurio Lietuvos miesto važiuosite, tai užtruks nuo 20 iki 24 valandų. Nors Čekija yra Šengeno zonoje, kartais jos ar Lenkijos pasienyje vyksta pasienio tarnybos reidai, taigi privalu turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę. Ką pasiimti keliaujant į Prahą? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Prahą labai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė. Čekija dar neįsivedusi euro, todėl prireiks išsikeisti valiutą. Už vieną eurą gausite maždaug 25 Čekijos kronas (CZK).

Kur keliauti?

Praha nuo seno buvo kertinis Vidurio Europos miestas – Bohemijos karalystės sostinė, svarbus ekonomikos ir kultūros centras, svarbus Šventosios Romos imperijos, vėliau Austrijos – Vengrijos imperijos miestas, Čekoslovakijos sostinė. Šiame metropolyje, kuriame šiuo metu gyvena apie 1,3 milijono gyventojų, gausu tiek gotikinės architektūros. Garsiausi Prahos objektai – Karolio tiltas, didinga šv. Vito katedra, senamiesčio aikštė atskleis savitą ir įvairų šio miesto veidą. Keliautojo į Prahą atmintinė sako: miestas pasiruošęs jus nudžiuginti vasarą, rudenį, žiemą ir pavasarį!

Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Prahą. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones