×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionė autobusu birželio mėnesį

keliones autobusu
Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Kelionė autobusu birželio mėnesį – puiki vasaros pradžia

Ar pamenate kelionės autobusu malonumą? Leiskitės į naujų įspūdžių kelią ir mėgaukitės atostogomis bei pelnytu poilsiu ir vėl! Gaudyk degančias „Baltic Tours“ akcijas, nuolaidas, paskutinės minutės pasiūlymus su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) maitinimo tipu – naudokis pigių kelionių progomis! Žema kelionės kaina išties motyvuoja keliauti, tad užsukite į internetinę „Baltic Tours“ svetainę, kurioje tikrai išsirinksite tobulą savo poilsio planą. Jei trūksta kelionių įkvėpimo, atsiverskite „Baltic Tours“ kelionių tinklaraštį, ten laukia kelionių aprašymai, patarimai ir daugybė keliautojų įspūdžiais persmelktų istorijų.

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Kartu su ilgamečiais partneriais „Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“, „Topturas“, „Eco travel“ ir kt. „Baltic Tours“ organizuoja vis daugiau gerų atsiliepimų sulaukiančių kelionių grupėms, kolektyvams ar su vaikais keliaujančioms šeimoms. Patikėkite savo atostogų planus „Baltic Tours“ kelionių ekspertams – pažadame geriausius įspūdžius ir puikų poilsį. Pasižvalgykite internetinėje „Baltic Tours“ svetainėje – gal ten šiuo metu kaip tik rasite kelionių pasiūlymų su akcija ar nuolaida? Pirkdami bilietus internetu savo poilsį galite suplanuoti kad ir šiandien.

Kodėl kelionės autobusu birželio mėnesį?

Kai norisi naujų įspūdžių, svarbiausia keliauti ir nesvarbu kuo: pėsčiomis, autostopu, lėktuvu, kruizu, traukiniais ar autobusais. Jei dar nesate išbandęs kelionės autobusu arba šį malonumą patyrėte seniai – pirmyn į kelią! „Baltic Tours“ kelionių ekspertų parinkti maršrutai, skirtingi miestai, dėmesio vertos šalys, ekskursijos, kompanija, su kuria susipažinsite kelionės metu. Tikras poilsis ir atostogos yra tada, kai patiems rūpintis niekuo nereikia! Rinkitės įvairios trukmės kelionių autobusu pasiūlymus. Vykite vienai dienai ar porai savaičių – savaitgaliui ar atostogoms.

Kada keliauti?

Bet kuris mėnuo tinkamas kelionei, juk Europa graži visais metų laikais: ruduo žavi savo spalvomis, žiema – jaukiomis mugėmis ir pasipuošusiais miestais, pavasarį norisi gėrėtis atbundančia gamta, o vasarą džiaugtis šiluma ir romantiškais vakarais. Siūlome keliones autobusu birželio mėnesį – vasarai dar nespėjus įsibėgėti (taigi ir oro temperatūrai nespėjus pernelyg įšilti) kelionė bus kur kas malonesnė. Kiti populiarūs kelionių mėnesiai yra rugsėjis, spalis, lapkritis, gruodis, kovas, balandis, rugpjūtis!

Ką reikia žinoti ruošiantis kelionei autobusu?

Kelionės daiktų sąrašas paprastai priklauso nuo keliautojo tipo. Lagaminą ima tie, kurie stengiasi apgalvoti kiekvieną kelionės situaciją, o minimalizmo šalininkai, anaiptol, išsiverčia su viena kuprine. Ką pasiimti? Pasiimkite vandens, maisto kelioms pietų pertraukėlėms ir užkandžių. Kelionėje pravers batonėliai, riešutai, vaisiai ir šiek tiek saldėsių. Drabužių įsidėkite priklausomai nuo sezono, pasiimkite reikiamus dokumentus, medikamentų, pinigų (jei reikia, valiutą išsikeiskite). Autobuse praverčia kelioninė pagalvėlė bei apklotas.

Kur keliauti?

„Baltic Tours“ kelionių ekspertai specialiai jums paruošė puikius kelionių autobusu pasiūlymus patraukliomis kainomis! Organizuojame poilsines, pažintines, turistines keliones. Siūlome vienos dienos, savaitgalio (23 dienų) ar net kelių savaičių keliones autobusu. Europoje keliaukite į mitologinę Graikiją, temperamentingąją Italiją, gamtos stebuklais stebinančią Kroatiją, Rumuniją ir Slovėniją, nuostabiąją Čekiją ir žavingąją Austriją, kaimyninę Lenkiją, Latviją, elegantiškąją Prancūziją, įdomiąją Olandiją, Vokietiją, egzotiškąją Jordaniją, Ispaniją, Egiptą, Izraelį ir kt. Leiskitės į naujus kelionių atradimus. Keliauti autobusais ypač patogu iš visos Lietuvos. Autobusai vyksta iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Lazdijų, Marijampolės ir Alytaus.

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones