×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Kaip atrodo atostogos geriausiuose Turkijos viešbučiuose?

6+
Skaitymo trukmė: 3 min.
Turkija – daugelio lietuvių pamėgta šalis, kurioje viešbučių pasiūla tokia gausi, kad savo rojų ten atras tiek taupantys, tiek išlaidaujantys poilsiautojai.

Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokiuose viešbučiuose mėgsta atostogauti žvaigždės bei turtuoliai ir kodėl renkasi Turkijoje išleisti penkis tūkstančius eurų už naktį, nors galėtų atostogauti įspūdingiausiuose kurortuose visame pasaulyje.

Brangiausi Turkijos viešbučiai

Vienais geriausių laikomi „Maxx Royal“ viešbučiai Beleke ir Kemere. Viena naktis juose kainuoja nuo 1200 eurų, o atostogas reikia planuoti daugiau nei prieš pusę metų, nes užimtumas šiuose viešbučiuose – itin didelis. Andrius Paulionis, „Baltic Tours“ kelionių pardavimo vadovas pasakoja, kodėl žmonės renkasi šiuos viešbučius. 

„Šie viešbučiai priklauso Turkijos turizmo ministrui, aptarnavimas juose yra itin aukšto lygio, o maisto pasirinkimas ir kokybė – itin gerai vertinami. Viešbučiuose rasite restoranus, kuriuose vietoj meniu yra planšetiniai kompiuteriai, o laukti eilėse su lėkštėmis tikrai nereikės, nes čia jus aptarnaus padavėjai.

Kiek kainuoja tokia prabanga?

Paprasčiausio kambario kaina svyruoja nuo 1200 eurų vienai nakčiai, o norintiems gyventi karališkoje paplūdimio viloje su trimis miegamaisiais, reikės pakloti apie 5100 eurų už vieną naktį. Už tokią kaina poilsiautojai gauna aukščiausio lygio aptarnavimą ir nuolatinį dėmesį”, – prabangos kainą įvardija A.Paulionis. 

Pašnekovas pasakoja, kad šiuose viešbučiuose aptarnaujančio personalo tiek daug, kad gulėdami gultuose galėsite naudotis akinių valytojų paslaugomis. Taip, gausybė darbuotojų pasirūpins, kad jūsų akiniai būtų švarūs, o kambariai būtų tvarkomi net kelis kartus per dieną. Ir tai dar ne viskas. Čia poilsiaujantiems skiriamas toks išskirtinis ir asmeninis dėmesys, kad atvykę į savo kambarį rasite kelis namų kvapus, kuriuos išsirinkus bus kvėpinamas jūsų kambarys viešnagės metu. Visi atostogaujantys turi po atskirą vadybininką, kuris kasdien pasiteirauja, kaip sekasi, praneša viešbučio vakaro programą, visas bendravimas vyksta tiesiogiai telefonu tarp poilsiautojo ir viešbučio vadybininko. Viešbutis savo nuolatinius klientus nuo oro uosto atskraidina malūnsparniu.

Kokie viešbučius labiausiai mėgsta lietuviai?

„Baltic Tours“ atstovas pastebi, kad lietuvių tarpe populiarūs ne tik pigūs, bet ir brangesni aukštesnės klasės viešbučiai. „Gural Premier Tekirova“ ir „Gural Premier Belek“, „Rixos Tekirova“, „IC Family Resort“, „Akka Antedon“, „Utopia World“, „Granada Luxury Resort and spa“, „Rubi Platinum“, „Saphir“. Šie viešbučiai dažnai pasižymi didelėmis teritorijomis, didelėmis vaikų zonomis, geru aptarnavimo lygiu.

Nuo ko priklauso kaina?

Kaina labai priklauso nuo sezono, šie viešbučiai nėra labai pigūs, vienam asmeniui savaitės trukmės atostogos čia kainuos mažiausiai 600 – 700 eurų. Viešbutis įsikūręs nepriekaištingoje vietoje, kalnuose, turi privatų balto smėlio paplūdimį. Kur galima pigiausiai paatostogauti Turkijoje? Anot A.Paulionio, vienas pigiausių viešbučių, kuriuose galima atostogauti Turkijoje – „Joker Side Hill“. „Baltic Tours“ kelionių pardavimo vadovo teigimu, už savaitės trukmės atostogas čia sumokėsite apie tris šimtus eurų, bet atostogų paketai į tokius viešbučius yra parduodami retai, nes kelionių agentūros visuomet pataria rinktis patikrintus viešbučius, kad klientai liktų patenkinti pasirinktomis atostogomis.

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Baltic Tours kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus. Baltic Tours kelionių ekspertai it gerų atostogų riteriai, šiuose unikaliuose kelionių įrašuose pasakojantys ne tik istorijas iš savo patirties, bet gvildenantys keliautojų istorijas ir paslaptis, kuriomis gaubiasi kiekviena kryptis.