×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Tobulos šeimos atostogos be didelių išlaidų: profesionalų patarimai bei karščiausios kryptys

3+
Skaitymo trukmė: 5 min.
Šeimos atostogų planavimas reikalauja kantrybės ir kruopštaus pasiruošimo. Tarp gausybės pasirinkimo variantų „Baltic Tours“ kelionių ekspertas Andrius Paulionis pataria kaip nebrangiai ir be rūpesčių suplanuoti šeimos atostogas, atitinkančias kiekvieno šeimos nario poreikius.

Prieš pradedant planuoti kelionę

Pradėjus planuoti būsimas atostogas su šeima pirmiausia reikėtų nuspręsti kuo pasikliauti: kelionių agentūra ar savo pačių žiniomis, pažįstamų rekomendacijomis bei beribio interneto siūlomomis galimybėmis. Pastarasis kelionės planavimas internetu ne tik pareikalautų nemažai laiko, tačiau taip pat nesuteiktų jokių garantijų sklandžiai jūsų kelionės eigai. Kelionių ekspertas ne tik mielai pasidalins jūsų poreikius labiausiai tenkinančiomis įžvalgomis, bet ir nesunkiai, greitai pateiks atitinkamus pasiūlymus, sprendžiant daugelį rūpimų klausimų dėl keliavimo su skirtingo amžiaus grupių vaikais.

Lengvam skrydžiui su vaikais

Ne mažesnis iššūkis nei pačios kelionės planavimas, be abejo, yra keliavimas į jūsų pasirinktą atostogų tikslą. Skrydis su mažamečiu vaiku iš tiesų baugina, tačiau „Baltic Tours“ kelionių ekspertas Andrius Paulionis tikina, jog viskam pasiruošus iš anksto, didelių nesklandumų galima išvengti. Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į sėdimų vietų pasirinkimą, kadangi, pasirinkę vietas pirmoje lėktuvo dalyje, turėsite lengvesnį priėjimą prie išėjimo durų bei tualeto. Taip pat svarbu pasirūpinti vaiko maistu skrydžio metu. Kelionių ekspertas pataria vyresniems vaikams maistą užsakyti iš anksto, na o kūdikiams turėti protingą kiekį buteliukuose paruošto maisto, kad nekiltų nesklandumų dėl leidžiamo skysčių kiekio lėktuvo salone viršijimo, bei pastebi, jog maisto gali reikėti paragauti. Pravartu prisiminti, jog sėdėjimo trukmę lėktuve sumažintumėte paprasčiausiai neskubėdami į saloną atsisėsti pirmieji, o skrydžio metu vaiką užėmę jo mėgstamu filmu, knyga ar žaidimu.

Šeimos atostogų biudžetas

Atostogavimas su visa šeima ir didžiulės kelionių sumos keliavimui kartu, daugeliui skambėtų įprastai. Tačiau nebrangių kelionių pasiūlymų keturių asmenų šeimai gausa akivaizdžiai prieštarauja šiam teiginiui, paversdama jį mitu. Nors pažintinio tipo kelionės reikalauja didesnio biudžeto dėl malonumų bei pramogų pasiūlos miesto šurmulyje, savaitės atostogos po kaitinančia Turkijos ar Egipto saule iš tiesų priimtinos daugeliui šeimų. Turkijoje ar Egipte kelionė atsieis pigiau, nes pramogos už viešbučio ribų taip pat pigesnės. Na, o toliau kelionių ekspertas A. Paulionis pateikia porą aktualiausių pavyzdžių jūsų sekančioms šeimos atostogoms. Išsirinkite patys!

Graikijos Korfu sala: šeimos atmosfera šeimoms

Ši viduržemio jūros skalaujama sala turtinga savo architektūra, istorija ir, žinoma, šiltu klimatu. Mėgautis visais salos privalumais savaitę su šeima galėsite vos už 219 eurų asmeniui su įskaičiuotu skrydžiu, bei nakvynėmis, o maitinimu nebrangiai pasirūpins gausybė vietinių gyventojų turimų restoranų, teikiančių lyg šeimos nariams pagamintus tradicinius patiekalus. „Baltic Tours“ kelionių ekspertas Andrius Paulionis siūlo viešbučius „Creta Maris“ jei, leidžiant biudžetui, norima garantuoti aukščiausios kokybės poilsį, bei kiek pigesnes atostogas „Aqua Sun Village“ viešbutyje, keliaujantiems mažesniu biudžetu.

Nerūpestingų šeimos atostogų garantas Turkijoje

Ne vieną dešimtmetį populiariausia šeimos atostogų kryptimi vadinama Turkija garantuos visapusišką visų jūsų šeimos narių užimtumą bei puikų poilsį už itin patrauklią kainą. Kainos už tokias svajonių atostogas savaitei su įskaičiuotu maitinimu, apgyvendinimu bei visomis viešbučio teritorijoje teikiamomis paslaugomis prieinamos nuo 200 eurų asmeniui. Be to, daugumos viešbučių personalas pasirūpins visapusiška vaikų edukacija bei pramogomis jūsų poilsio metu. Asmenine patirtimi remiantis kelionių ekspertas A. Paulionis rekomenduoja „Kamelya” viešbučių tinklą, kuris jus ir jūsų šeimą džiugins smėlio paplūdimiais ir nesibaigiančiomis vandens pramogomis.

Šeimų svajonė – Egiptas

Ne mažiau nei saulėtoji Turkija, Egiptas yra šalis savo kurortiniais miestais pelnytai užsitarnavusi patraukliausios krypties vardą atostogoms. Planuojant savo šeimos atostogas šioje šalyje atkreipkite dėmesį į šeimų pamėgtą Hurgados kurortą. Geriausią kainos ir kokybės santykį rekomenduojant A. Paulioniui rasite „Titanic Palace“ viešbutyje, puikiai tinkantį šeimai su įvairaus amžiaus vaikais, dėl siūlomų pramogų, maisto bei užsiėmimų gausos.

Tai tik pora krypčių, kurias rekomenduoja „Baltic Tours“ kelionių ekspertas. Pasikliovę šiais patarimais savo svajonių kelionę susikursite lengvai ir be rūpesčių. Pasiruoškite atostogoms, kurios atneš nuostabiausių prisiminimų sukurtų kartu su šeima!

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Baltic Tours kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus. Baltic Tours kelionių ekspertai it gerų atostogų riteriai, šiuose unikaliuose kelionių įrašuose pasakojantys ne tik istorijas iš savo patirties, bet gvildenantys keliautojų istorijas ir paslaptis, kuriomis gaubiasi kiekviena kryptis.