×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

zemelapis kaina

Kaip įsigyti gerą kelionę už mažą kainą?

2+
Daugelis iš mūsų svajoja apie idealias atostogas svetur, tačiau ne paslaptis, jog gerą kelionę įsigyti už mažą kainą yra tikrai sudėtinga. Turime Jums gerų naujienų! Baltic Tours kelionių agentūra paneigia MITĄ! Papasakosime Jums nuo ko pradėti norint įsigyti gerą kelionę už mažą kainą!

kaina

Kada geriausias laikas pirkti pažintinę/poilsinę kelionę?

Norėdami kokybiškų atostogų keliautojams vertėtų rinktis kelionę iš anksto – rudenį. Kaip yra žinoma, jau spalio mėnesį daugelis Lietuvos turizmo agentūrų skelbia išankstinius pardavimus. Nusprendus įsigyti kelionę anksčiau, keliautojas gauna didesnę kelionių pasiūlą ir geriausias kainas. Nors atrodo, kad kai kurios kryptys yra itin brangios, perkant iš anksčiau galima jas įsigyti žymiai pigiau, įskaitant ir aukštesnės klasės viešbučius!

apartamentu kaina

Kodėl verta kelionės planą patikėti kelionių agentūrai?

Daugelis keliautojų dažnai sau užduoda klausimą: „Rinktis kelionių agentūros siūlomas paslaugas ar organizuoti kelionę pačiam?“. Kartais atrodo, kad organizuoti kelionę yra daug pigiau ir įdomiau, tačiau verta pripažinti, jog paslaugų kokybė gali ir nuvilti. Tuo tarpu kelionių agentūra yra atsakinga nuo A iki Z ir visuomet parūpins, jog kelionė būtų vykusi. Kelionių agentams labai svarbu, kad jų klientai būtų patenkinti ir sugrįžtų vėl, todėl siūlo laiko ir pačių agentūrų darbuotojų patikrintus viešbučius, saugius skrydžius bei pervežimus. Taip pat kelionių ekspertas pasirūpins kelionės draudimu, vizomis ir ekskursijomis pagal kiekvieno kliento poreikius. Geras kainos ir kokybės santykis – garantuotas.

kelioniu agentu paslaugu kaina

Ar paskutinės minutės pasiūlymai iš tiesų yra pigiausi?

Keliautojas, ieškodamas kelionės už patrauklią kainą, susimąsto: ar pirkti čia ir dabar, ar laukti paskutinės minutės pasiūlymų? Nors paskutinės minutės pasiūlymų kainos viliojančios, tačiau jos ne visuomet gali tenkinti kliento lūkesčius. Paprastai tariant – kas liko, tas liko. Paskutinės minutės pasiūlymuose vargu ar rasite egzotiškų krypčių už prieinamą kainą.. Tad laukti nėra ko, nes geriausi pasiūlymai yra greitai išgraibstomi, o lieka tie, iš kurių tikėtis daug neverta.

laiko kelionei kaina

Kokie Jūsų poreikiai?

Kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl labai svarbu sužinoti kliento poreikius ir lūkesčius. Neužtenka žinoti kur, kada ir už kiek žmogus nori keliauti. Taigi, norint, kad keliautojas būtų pilnai patenkintas savo atostogomis, svarbu pačiam klientui žinoti ko jis tikisi iš kelionės.

Galbūt jums aktualus didžiulis penkių žvaigždučių viešbutis ant jūros kranto prestižiniame kurorte? O gal jūs mieliau renkatės kuklesnį poilsį vaikščiodami mieste ir į viešbutį sugrįžtantys tik poilsiui ekonominės klasės jaukiame, mažame viešbutyje ramioje kurorto dalyje? Leiskite kelionių organizatoriui tai žinoti! Paminėkite kelionių agentui kas vyks atostogauti kartu: šeima, draugai ar mylimieji. Taip pat prieš keliaudami pirkti kelionės nuspręskite, kokio maitinimo norėsite savo atostogų metu: pusryčių, pusryčių ir vakarienės ar, kad viskas būtų įskaičiuota. Taip išvengsite nesusipratimų ir galėsite mėgautis išskirtinėmis atostogomis!

autobusiuko kaina

Kelionių agentai prisipažįsta, jog didžiausias iššūkis derinant kliento diktuojamus kelionės lūkesčius ir pageidautiną kainą yra tuomet, kai keliautojas nėra įsitikinęs, kokių paslaugų jam gali prireikt. Žinoma, Jūs visuomet galite diskutuoti ir tartis su savo kelionių ekspertais, tačiau būkite pasiruošę minimalius, tačiau išties labai malonius namų darbus. Užtruksite tik 10 minučių, o sutaupyti galbūt pavyks daugiau nei 10 Eurų!

Turbūt jau supratote, jog kelionės kaina priklauso ir nuo jūsų pačių. Būkite budrūs ir mėgaukitės tobulomis atostogomis. O Baltic Tours kelionių ekspertai visuomet pasirengę Jums padėti! ✈️

KONTAKTAI

Andrius Paulionis
Poilsinių kelionių ekspertas
andrius@baltictours.lt
+370 5 266 1616

Eglė Tumėnaitė
Kelionių ekspertė
egle@baltictours.lt
+370 698 15900

Ramunė Krivkaitė
Kelionių ekspertė
ramune@baltictours.lt
+370 5 266 1616

Justina Stukaitė
Sporto rekreaciją ir turizmą studijuojanti Justina užkrečia energija, smalsumu, ir... besąlyginiu nuoširdumu. Daug kraštų savo pėdutėmis išvaikščiojusi, Baltic Tours narė mielai dalinasi ne tik savo istorijomis, bet ir patarimais, kurie būtini kiekvienam tikram keliautojui!