×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Apsipirkinėjimas Paryžiuje – lyg filmavimasis kino juostoje

1+
Skaitymo trukmė: 4 min.
Pigių skrydžių bendrovėms įsiveržus į rinką, Paryžius keliautojams pasidarė it ranka pasiekiamas. Dažnas keliautojas pasirenka šią kryptį ne tik pasigrožėti dailiais Prancūzijos skersgatviais, bet ir apsipirkti. Nenuginčijamas faktas – Paryžius vis dar diktuoja madą ne tik drabužiams, bet ir kvapams!

Pasižvalgykime po Paryžiaus skersgatviuose įsikūrusias mažas parduotuvėles, butikus bei sendaikčių turgus: nustebsite kokiomis originaliomis detalėmis bei spalvomis galite paįvairinti savo kasdienę aprangą. Ne veltui sakoma, jog apsipirkinėjimas Paryžiuje neretai primena gerą kino juostą, kur keliautojai tampa geriausiais kino aktoriais ir maudosi romantiškoje Prancūzijos kasdienybėje!

Des Ternes alėja

Des Ternes alėjoje, 17 Paryžiaus kvartale, prekiaujama senomis knygomis, namų apyvokos daiktais, batais, drabužiais bei suvenyrais. Čia rasite visko apie ką tik galite pagalvoti. Jei nieko neįsigysite, esame tikri, bent jau rasite kuo pasigrožėti. Atokvėpiui tarp apsipirkinėjimo Paryžiuje, galėsite užsukti į ten pat įsikūrusias kepyklėles bei užkandines.

Fragonard kvepalų namai

Garsioji dizainerė Coco Chanel kartą yra pasakiusi: „Moteris kuri nesikvėpina, neturi ateities“. Prancūzėms kvepalai – būtina įvaizdžio detalė, todėl paryžiuje galima rasti daugybę kvapų namų, vieni iš įdomesnių – Fragonard. Šie namai buvo įkurti Grasso miestelyje dar 1926 metais, o dabar savo namus turi ir Paryžiuje bei Ezės miesteliuose. Tad jei ieškote išskirtinės kokybės, elegantiškų, klasikinių kvapų, apsilankykite šiuose namuose. Viešėdami čia nepraleiskite galimybės apsilankyti ir ypatingai įdomiame kvepalų muziejuje.

„Duty free“ parduotuvės

Apsiperkant Paryžiuje verta užsukti į Duty free parduotuves. Nors įvairovė nebus tokia gausi kaip didžiuosiuose prekybos centruose, bet tokiose parduotuvėse kvepalus galite įsigyti už žemesnes kainas.

Atskiropaminėjimo čia verta Paris Louvre’s Kams parduotuvė Operos prospekte, čia gausu makiažo, odos priežiūros, kosmetikos priemonių, taip pat rankinių, juvelyrikos bei laikrodžių patraukliomis kainomis. Parduotuvė įsikūrusi puikioje vietoje, tad į ją galėsite užsukti apžiūrinėjant žymias Paryžiaus vietas: Luvrą, Operos teatrą ar Tiuilri sodus.

Eliziejaus laukų alėja

Ši alėja apdainuojama Joe Dassin baladėje ne veltui: gatvės grožis labiausiai atsiskleidžia naktį, kai atmosfera dvelkia romantika, vietomis girdisi gitaros garsai. Dienos metu Eliziejaus laukai puošiasi skubančiais paryžiečiais, verslininkais bėgančiais į darbą ir elegantiškomis damomis, lekiančiomis apsipirkti. Plati alėja gausiai nusėta kavinių, ofisų, barų bei prabangių drabužių parduotuvių.

Keliautojai teigia, kad pasivaikščiojimai čia patiks ir mažiems: einant alėja pamatysite žaismingomis vitrinomis kviečiančią Disnėjaus parduotuvę bei didžiulę žaislų pasiūlą.

Tiesa, ši alėja tęsiasi beveik 2 kilometrus ir yra pripažįstama viena gražiausių gatvių pasaulyje.

Apsipirkinėjant Paryžiuje ir klaidžiodami po didžiuosius prekybos centrus, nepamirškite užsukti ir į mažas parduotuvėles, butikus. Juose pakankamai nebrangu, o įsigyti daiktai – vienetiniai, rankų darbo ir itin aukštos kokybės.

Ieškote geriausio meto apsipirkti? Tuomet skriskite į Paryžių sausio ir liepos mėnesiais. Tuo metu čia vyksta didžiausi išpardavimai ir galima tikėtis nuolaidų net iki 70 %.

Ieškote kelionės, o gal tiesiog patarimo? Kreipkitės į Baltic Tours kelionių ekspertus!

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Baltic Tours kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus. Baltic Tours kelionių ekspertai it gerų atostogų riteriai, šiuose unikaliuose kelionių įrašuose pasakojantys ne tik istorijas iš savo patirties, bet gvildenantys keliautojų istorijas ir paslaptis, kuriomis gaubiasi kiekviena kryptis.