×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Baltic Tours komanda Trakuose

„Baltic Tours“ – Pasaulio jaunių irklavimo čempionate 2017

4+
Gerą mėnesį Baltic Tours komanda gyveno 2017 World Rowing Junior Championships nuotaikomis, tiesa – su kiek mažiau miego bei daugiau kavos nei įprastai. Ir nors čempionatas oficialiai truko tik 5 dienas, mūsų komanda Trakuose įsikūrė dar gerokai ankščiau.

Gerą savaitę prieš pat čempionatą, į laikinus Lietuvos oro vartus, iš viso pasaulio ėmė plūsti treneriai, komandų vadovai ir net gydytojai. Vėliau, net keliais reisais tuo pačiu metu, į Kauno oro uostą atskrisdavo daugiau nei po 100 sportininkų iš skirtingų šalių!

Ką Trakuose veikė Baltic Tours?

Baltic Tours, kaip oficialus čempionato kelionių partneris, rūpinosi net 1082 žmonėmis iš 63 šalių: tam, kad sportininkai turėtų tinkamas sąlygas pasiekti geriausių rezultatų, mes rūpinomės jų gerove – maitinimu, transportu ir apgyvendinimu. Mūsų vairuotojai nuvažiavo daugiau nei 60 000 kilometrų, buvo suvalgyta 1 000 kg makaronų ir suvartota net 10 000 l vandens!

Organizatoriai juokavo, jog Trakuose laikinai įsikūrusiame Baltic Tours biure nuolat zujo ne kelionių į Turkiją, o kelionių į Trakus ir atgal norintys sportininkai. Smalsūs danai, nuolat besišypsantys italai, itin susikaupę amerikiečiai – laikino informacijos centro slenkstį mynė bent keliasdešimt kultūrų. Jeigu Baltic Tours komanda lyg šiol puikiai tvarkėsi su užsienio kalbomis, tai dabar galime drąsiai sakyti, kad galime susikalbėti net ir kūno kalba.

Baltic Tours komanda laukia sportininkų su maisto kuponėliais

Renginio organizavimas įvertintas geriausiu balu

Tarptautinė irklavimo federacija FISA šį Pasaulio jaunių irklavimo čempionatą įvertino geriausiu balu ir Lietuvos irklavimo federacijai suteikė apdovanojimą už puikiai organizuotą renginį. Prie to neabejotinai prisidėjo nepriekaištingas partnerių darbas bei gausios ir stiprios savanorių pajėgos.

Pasaulio jaunių irklavimo čempionatas – didžiausias tarptautinis sporto renginys Lietuvoje, subūręs 1082 sportininkų ir komandų narių, virš 1500 užsienio sirgalių, 200 savanorių iš viso pasaulio bei rekordinę oficialią delegaciją.

Baltic Tours komanda

Baltic Tours komandos širdyse jau pulsuoja irklavimo tradicijos, todėl mes esame įsitikinę, jog šis renginys – tik pradžia viso to, kas laukia ateityje.

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus.