×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Vokietiją

Keliones i Vokietija

Karšti pasiūlymai į Vokietiją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Vokietiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Vokietijos viešbučiai, žymiausi Vokietijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Vokietiją, Vokietijos klimatas, lauktuvės iš Vokietijos, vokiškas maistas, Vokietijos valiuta, ekskursijos po Vokietiją.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Vokietiją – nuotykių ir įsimintinų akimirkų kupinos atostogos! Poilsis Vokietijoje, vienoje turtingiausių valstybių ne tik ekonominiu, bet ir kultūriniu bei gamtiniu, požiūriu, nepaliks abejingo nei vieno. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, nes atostogos Vokietijoje – tai pasakiško grožio viduramžių miesteliai, snieguotos kalnų viršūnės, miškų ir girių tankmės, ir multikultūriniai milijoniniai miestai. Ši šalis turistus iš viso pasaulio traukia gamtos, architektūros, kultūrų įvairove. O kur dar Berlynas – vienas moderniausių ir kartu senuoju palikimu alsuojančių Europos miestų! Bavarija, Baden-Viurtembergas, Saksonija – tai vieni labiausiai lankomų Vokietijos regionų, ypač dėl savo teikiamų žiemos sporto galimybių. Laukia puikios ir aktyvios atostogos Vokietijoje!

Kelionė į Vokietiją – įspūdingos ir nepamirštamos atostogos! Šioje šalyje ką nuveikti ir pamatyti atras visi, nes tai kraštas, siūlantis tiek aktyvų poilsį gamtoje, kalnuose, tiek miestų, jų kultūros pažinimą, tiek įvairiausius festivalius ir kitus kultūrinius renginius ir tradicijas. Kelionė ir poilsis Vokietijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Vokietija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Vokietiją– Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Berlyno Brandenburgo vartai, Kelno katedra, Juodasis miškas, Noišvanšteino pilis, Hamburgo miestas, Reino upės slėnis, Muziejų sala Berlyne, Zugspitze aukščiausias kalnas Vokietijoje, Konigsee ežeras, Sanssouci rūmai ir sodai, Berlyno siena ir dar daugybė vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
 • Klimatas Vokietijoje: Vokietijoje vyrauja vidutinių platumų švelnus klimatas. Žiemos metu daug prisninga tik kalnuose, ir sniegas ten išsilaiko pakankamai ilgai, todėl šalyje puikiai išvystytas žiemos sporto turizmas. Vasarą vidutinė temperatūra – 16-20 °C.
 • Maistas Vokietijoje: Vokietijos virtuvė verta atskiros gastronominės kelionės. Patiekalai čia itin sotūs, naudojama daug mėsos. Kopūstai, tiršti padažai, dešra (Wurst), bulvių patiekalai, įvairūs troškiniai – nuo patiekalų gausos tiesiog ims suktis galva. Be abejo Vokietija neatsiejama nuo alaus, juk čia vyksta ir žymusis Oktoberfest alaus festivalis! O kur dar įvairūs vyniotiniai, saldžiausi tortai, kremai, sausainiai… Mes jau ruošiame savo pilvus vokiškai puotai, o jūs? Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 12 € .
 • Ekskursijos Vokietijoje: tai didžiulė šalis, siūlanti gausybę ekskursijų ir veiklų, tad viskam išbandyti vienos kelionės nė nepakaks! Žiemą čia puikios sąlygos žiemos sportui kalnuose, o miestai Kalėdų laikotarpiu virsta tikromis pasakų karalystėmis! Vasarą kalnai taip pat traukia žygių mėgėjus, o ant uolų ir kalnų papėdėse įsispraudusios viduramžių pilys vilioja istorijos ir kultūros aistruolius. Multikultūriniai, gyvybingi, modernūs miestai traukia savo kultūriniu, naktiniu gyvenimu. Vokietija tiesiog tokia įvairi ir skirtinga, kad sunku net įsivaizduoti, kiek visko čia galima patirti!..
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Vokietiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai Vokietijoje: Vokietijoje gausu tiek pasaulinio lygio, tiek vietinės reikšmės festivalių. Tačiau kalbant apie Vokietijos festivalius, turbūt kiekvienam pirmiausia prieš akis iškyla tradiciniais drabužiais pasipuošusios merginos ir laisvai besiliejantis alus. Tai – Oktoberfest – žymiausia Vokietijos šventė ir pati didžiausia mugė pasaulyje, vykstanti Bavarijos regione rugsėjo mėnesį. Į Vokietiją dažnai keliaujama ir vien dėl pasakiškų Kaldėų mugių – karštas vynas, kalėdiniai meduoliai ir tūkstančiai lempučių vilioja turistus iš viso pasaulio. Vokietijoje taip pat net kelis kartus per metus vyksta didelės knygų mugės, karnavalai, įvairiausi muzikos, kino bei įvairių šalių festivaliai.
 • Lauktuvės iš Vokietijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – meduoliai, šokoladas, alus, kava, medžio raižiniai, laikrodžiai, alaus bokalai, muzikinės plokštelės, kalėdinės dekoracijos.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Vokietiją, iš Rygos į Vokietiją, iš Varšuvos į Vokietiją.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS