×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Vietnamą

keliones-i-vietnama

Karšti pasiūlymai į Vietnamą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Vietnamą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Vietnamo viešbučiai, žymiausi Vietnamo kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Vietnamą, Vietnamo klimatas, lauktuvės iš Vietnamo, tailandietiškas maistas, Vietnamo valiuta, ekskursijos po Vietnamą.

Kelionės į Vietnamą – egzotiškos atostogos ryškiausių spalvų, skonių, garsų ir kvapų pripildytoje šalyje. Poilsis Vietname, šalyje, kuri garsėja vienais įspūdingiausių paplūdimių pasaulyje, bus lydimas draugiškų vietinių šypsenų, stebinančio kraštovaizdžio ir palaimingos ramumos. Žaliuojantys ryžių laukai, ant vandens plaukiojantys ištisi kaimeliai, šviežutėliai jūros gėrybių patiekalai – visa tai tiesiog apgaubs nenusakomu harmonijos ir pilnatvės jausmu, o kiekvienas kelionės momentas dar ilgai sugrįš mintyse, lyg neįtikėtinos svajonės išsipildymas. Halongas, Hanojus, Mui Ne, Phan Thiet – vieni žymiausių Vietnamo kurortų, kuriuose pasijusite lyg tikrame tropikų rojuje… Atostogos Vietname – tai, kas suvirpins iki pat širdies gelmių net ir patyrusį keliautoją.

Kelionė į Vietnamą – tai atostogos tiems, kurie svajoja apie balto smėlio paplūdimius, žydrą Pietų Kinijos jūrą, susiliejančia su palmių giraitėmis ir auksinėmis kopomis, nepapratai draugiškų vietinių žmonių šypsenas bei pasakiškos vietnamietiškos virtuvės pažinimą. Viešnagė ir poilsis Vietname – neabejotinai geriausia idėja naujų potyrių kupinoms atostogoms. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Vietnamas – tobulas kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Vietnamą – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Halongo įlanka, Hanojus, Phan Thiet šventyklos, Yok Don nacionalinis parkas, Hošimino mauzoliejus, One Pillar pagoda, Hoi An žibintų miestas, Nepriklausomybės rūmai ir Karo muziejus Hošime, Mekongo delta, Mui Ne paplūdimiai.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 10-14 dienų.
 • Klimatas Vietname: Šiaurės Vietnamo klimatas skiriasi nuo pietų. Šiaurėje – du sezonai: vėsesnis ir sausas lapkričio-balandžio mėnesiais, ir karštas lietingas nuo gegužės iki spalio. Vietnamo pietuose vyrauja subekvatorinis klimatas, tad čia oras yra karštas ir drėgnas ištisus metus. Pietuose lietingasis sezonas yra ne toks kaip šiaurėje – čia lietus trunka tik apie 15 minučių ir maloniai atgaivina nuo kaitros.
 • Maistas Vietname: atostogos Vietname be kvapniosios Azijos virtuvės tiesiog neegzistuoja! Ryžių ir miltų patiekalai sudaro Vietnamo virtuvės pagrindą, o visa kita – fantazijos ir kitų Azijos virtuvių įtaka. Gardžių ir egzotiškų patiekalų paslaptis – žuvies padažai, kurie dedami į daugumą patiekalų, citrusiniai lapai, egzotiški prieskoniai. Būtinai paragaukite vietnamietiškų koldūnų, blynelių, daržovių suktinukų bei ryžių makaronų patiekalų. Vietname valgoma ir daugybė rūšių mėsos, tarp kurių ir tokia egzotika kaip gyvatiena ar vėžliena. Nepamirškite paragauti ir nuodėmingai skanios vietnamietiškos kavos, kuri yra švelni ir dvelkia amaretu… Kainos vietiniuose restoranėliuose tiesiog nepadoriai mažos – pietūs asmeniui – iki 3 € (apie 75 140 Vietnamo dongų).
 • Ekskursijos Vietname: atostogų metu turėsite galimybe tiek susipažinti su šalies istorija, kultūra bei religija, tiek puikiai praleisti laiką paplūdimiuose bei gamtoje. Lankydamiesi Hošimino mieste apžiūrėkite mauzoliejų, One Pillar pagodą, Temple of Literature šventyklą. Nuvykite į kvapą gniaužiančią Halongo įlanką, kuri vietinių vadinama „Nusileidusio drakono“ įlanka. Čia net 1969 salos, aplink kurias zuja balti laiveliai – tad tik įsivaizduokite šį stulbinantį reginį! Nepraleiskite progos pavaikščioti po žibintais apšviestas Hoi An miestelio gatveles – čia aplanko magiškas jausmas. Leiskitės į ekskursiją Mekongo upe ir susipažinkite su žmonėmis, kurių visas gyvenimas verda valtelėse ant vandens. Po gausybės patirtų įspūdžių skirkite laiko pasimėgauti ramybe egzotiškuose Mui Ne paplūdimiuose, kurie įvardijami kaip vieni nuostabiausių ne be reikalo.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Vietnamą, būtina turėti galiojantį asmens pasą su galiojančia Vietnamo viza.
 • Populiariausi viešbučiai: Anantara Mui Ne Resort 5*, Saigon Phu Quoc Resort 4*, Eden Resort 4*, Long Beach Resort Phu Quoc 5*, Sunny Beach Resort 4*, Terracotta Resort 4*, Hotel Nikko Saigon 5*, Hanoi Elegance Ruby 3*, Hanoi Elegance Diamond Hotel 3*, Sofitel Legend Metropole Hanoi 5*, Fusion Maia Da Nang 5*, Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort 5*, Mia Resort Nha Trang 5*, Famiana Resort & Spa 4*, Coral Bay Resort 3*, Sheraton Nha Trang Hotel And Spa 5*, Furama Resort Danang 5*, Silverland Jolie Hotel & Spa 3*, Sherwood Residence 5*.
 • Šventės ir festivaliai Vietname: sausio pabaigoje – vasario pradžioje vyksta Tet festivalis. Tai – Naujųjų metų sutikimo šventė, kurios metu gatvėse siaučia ugniniai drakonai, žygiuoja spalvingi paradai. Cau Nugu festivalis yra unikalus ir atspindintis žvejų gyvenimą. Šio festivalio metu pagerbiami banginiai, kaip nuolatiniai žvejų palydovai jūroje. Kovo mėnesį vyksta mirusiųjų šventė Thanh Minh, kurios metu pagerbiami mirusiejį sutvarkant jų kapus ir atnešant jiems maisto, gėlių bei smilkalų. Vietname gausu įvairių religinių švenčių, o dauguma miestelių ir regionų net turi savo atskirus festivalius, dažniausiai pagerbti toms dvasioms ar globėjams, kurie jiems yra svarbiausi.
 • Lauktuvės iš Vietnamo: Vietname ieškoti lauktuvių draugams ir giminaičiams tikrai nebus kančia – unikalūs, įvairiausiais kvapais ir garsais perpildyti turgeliai garantuos atradimų kupiną laiką. Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – šilko dirbiniai, tradiciniai siuvinėti šaliai, drabužiai, rankinės, atvirukai ar užrašinės pagamintos iš Do popieriaus, Ruou ran gyvačių vynas, AO DAI moteriškas nacionalinis kostiumas, bambukiniai gaminiai, kūginės kepurėlės,arbata, nuostabioji vietnamietiška kava.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Vietnamą, iš Rygos į Vietnamą, iš Varšuvos į Vietnamą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS