×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Stambulą

Keliones i Stambula

Karšti pasiūlymai į Stambulą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Stambulą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Stambulo viešbučiai, Stambulo miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Stambulą, Stambulo klimatas, lauktuvės iš Stambulo, Stambulo maistas, Stambulo valiuta, ekskursijos po Stambulą.

Kelionės į Stambulą – istorinį miestą, kuris žymi savo teritoriją net dviejuose žemynuose! Kelionė suvirpins širdį kiekvienam turistui! Tiesioginis skrydis lėktuvu iš Vilniaus, žema bilieto kaina, patirties dalybos, puikios rekomendacijos, atsiliepimai ir neišdildomos atostogos – štai ką jums gali pasiūlyti Baltic Tours ir ištikimi partneriai Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour. Ilsėtis čia nebus kada, nes Stambulas pramintas niekada nemiegančiu miestu, kurį reikia pažinti ir dienos šviesoje ir aklinoje naktyje. Mikliai modernėjančiame mieste susipina dvi kultūros – senoji Turkijos ir europietiška, o žvelgiant iš viršaus pilnos gatvės žmonių primins spalvingą, darbštų skruzdėlyną, kuriame siūloma atsigaivinti turkiška arbata, pakramsnoti keptų kaštonų ar kukurūzų ir įsilieti į vietinį gyvenimą, ar gi ne to jūsų atostogoms reikia? Draugiškas miestas priima kiekvieną, savo architektūra ir atmosfera sužavi net daug mačiusius ir patyrusius keliautojus, o vieną kartą apsilankius, dažniausiai norisi sugrįžti dar ir dar… Pigus paskutinės minutės pasiūlymas kelionei į Stambulą sulaikė jūsų žvilgsnį? Nedvejokite, čiupkite – šis miestas laukia jūsų!

Transporto infrastruktūra šiame mieste išvystyta puikiai, tik… pirmą kartą atvykus į tokio dydžio miestą, gali kilti keblumų susiorientuojant, bet tai tik smagesnė kelionė su iššūkiu! Viešojo transporto paslaugų kainos nesikandžioja, rekomenduojame viešint mieste daugiau nei 2 dienas įsigyti elektroninį bilietą „AKBIL“, kainuojantį 6 Turkijos liras (apie 2,60 Eur.), kurios grąžinant kortelę, jums taip pat grąžinamos! Papildyti kortelę galima bet kurioje metro, autobusų ar traukinių stotyje, spaudos kioskose ir kainos yra žemesnės, nei perkant atskirus bilietus. Patogu kortele naudotis važiuojant didesnėje kompanijoje, nes visiems užtenka vienos kortelės, tik reikia nuskanuoti tiek kartų, kiek yra keleivių, taigi pirmyn, atostogos prasideda!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Sofijos Soboras (Aya Sofya), Topkapi rūmai, Mėlynoji mečetė, Bazilikos cisterna, Konstantinopolio hipodromas, Stambulo archiologinis muziejus, Didysis turgus, Suleimanijos mečetė, prieskonių turgus, Dolmabahce rūmai.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-5 dienos
 • Klimatas Stambule: karščiausia oro temperatūra Stambule lepina liepos mėnesį, o šalčiausi orai aplanko sausį. Laiką kultūrinėms atostogoms Stambule rekomenduojame skirti balandžio-gegužės arba rugsėjo-spalio mėnesiais, kuomet orai yra tinkamiausi pažinčiai su nemiegančiu miestu.
 • Maistas Stambule: poilsis Stambule reikalauja daug energijos, todėl privalu pasisotinti! Rekomenduojame neignoruoti turkiškų sriubų giuzleme, borek, nuraminti skrandį turkiškais kotletukais köfte, neatsisakyti baklažanų salotų bei balto turkiško sūrio, pasimėgauti desertu kunefe ir žinoma nelipti į lėktuvą neparagavus turkiško gardėsio – baklavos! Karštą dieną atsigaivinti boza – tradiciniu nealkoholiniu gėrimu.
 • Ekskursijos Stambule: kad atostogos Stambule paliktų neišdildomus įspūdžius, rekomenduojame vienu metu pabūvoti dviejuose žemynuose – kruiziniu laiveliu plaukiojant  Bosforo sąsiauriu, kuris skiria Europą nuo Azijos, pabandyti apeiti neįsivaizduojamo dydžio sultono Topkapi rūmus, įžengti į Mėlynąją mečetę, įkvėpti Stambulo panoramos nuo Galata bokšto, įsitraukti į miesto istoriją klaidžiojant Sultanahmeto senamiestyje, neaplenkti kvapniojo prieskonių turgaus, užsukti į seniausią Stambule turkišką pirtį Cemberlitas Hamam, įsijausti į milžiniško turgaus Grand Bazaar  gyvenimą ir nepamirškite Princų salų!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Stambulą būtina turėti galiojantį  pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Sultanhan 4*, Amira Hotel Istanbul 4*, Adahan Istanbul 4*, Crowne Plaza Istanbul Asia 5*, Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet 5*, Rose Garden Suites Istanbul 4*, Istanbul Muyan Suites 4*, Levni Hotel & Spa 4*, White House Hotel Istanbul 4*
 • Šventės ir festivaliai: Tarptautinis Stambulo džiazo festivalis – atostogų perlas džiazo mylėtojams, juo gali mėgautis kiekvienas svečiuojantis Stambule liepos mėnesį. Balandžio mėnesį Stambulas stebins dar ryškesnėmis spalvomis Tulpių festivalyje, o kovas įtrauks į Tarptautinį filmų festivalį – poilsis Stambule dar nuotaikingesnis!
 • Lauktuvės iš Stambulo: kokybiški dirbiniai iš odos, gaminiai iš medvilnės ir vilnos pradžiugins kiekvieną, jūsų draugai tikrai neatsisakys chalvos, figų, baklavos, lakumo gurkšnojant turkišką kavą ar arbatą – pasaldinkite artimųjų dieną! Turkai garsėja rankų darbo kilimais – atnaujinkite močiutės interjerą! Turkų keramikos dirbiniai nudžiugins kiekvieną namų šeiminkę, o ketinantys parvežti alkoholinių gėrimų, būtinai prigriebkite granatų vyno.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Stambulą, iš Rygos į Stambulą, iš Varšuvos į Stambulą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS