×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Bodrumą

Kelione i Bodruma

Karšti pasiūlymai į Bodrumą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Bodrumą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Bodrumo viešbučiai, žymiausi Turkijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Bodrumą, Bodrumo klimatas, lauktuvės iš Bodrumo, turkiškas maistas, Turkijos valiuta, ekskursijos po Bodrumą.

Kelionė į Bodrumą – išsvajotos atostogos Turkijoje! Poilsis Bodrume, viename elegantiškiausių Turkijos Egėjo jūros pakrantės kurortų, traukia savo nedideliais batais namukais ir mielomis siauromis gatvelėmis, todėl kartais čia galima pasijusti lyg Graikijoje. Kelionė į šį buvusį žvejų miestelį, išaugusį į vieną iš daugiausiai turistų pritraukiantį kurortą, padovanos begalę nepamirštamų akimirkų. Bodrumas – vienas žymiausių Turkijos kurortų, viliojantis romantiška atmosfera bei šilta žydra jūra. Atostogos Bodrume garantuos puikiausią poilsį ir nepamirštamas akimirkas!

Nėra jokių abejonių, kad kelionė į Bodrumą primins istorijos pamokas apie senovės Graikiją ir Turkiją, nes tai buvęs Halikarnaso miestas – istorijos tėvo Herodoto gimtinė.  Nepaisant to, kad atostogas Bodrume renkasi didelė dalis turistų iš Vakarų Europos, šį miestą dėl savo ypatingos dvasios pamilo ir Turkijos bohemos atstovai. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Bodrumas – šviesus, jaukus ir romantiškas kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Bodrumą – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite ir keliaukite žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Šv. Petro pilis, Bodrumo amfiteatras, turgus, Koso sala, Halikarnaso Mauzoliejaus vieta, povandeninės archeologijos muziejus, Osmanų laivų statykla, Myndos vartai, Bitez papludimys, Debeklihan.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-7 dienos.
 • Klimatas Bodrume: Viduržemio jūros Bodrumo klimatas dovanoja sausas, karštas vasaras ir malonias, lietingas žiemas. Atostogų sezonas Bodrume prasideda kovo pradžioje, tačiau tokiu metu pasitaiko nemažai lietingų dienų. Sezonas eina į pabaigą spalio-lapkričio mėnesiais, tačiau renkantis pažintinę kelionę, galima drąsiai atvykti ir žiemą, kuomet sumažėja turistų ir nukrenta kainos.
 • Maistas Bodrume: čia galėsite pasimėgauti tradiciniais turkiškais patiekalais, tokiais kaip kofta, dolma bei čiorba sriuba, žymiaisiais turkiškais saldumynais Turkish Delight, išgerti rakijos. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki  7€ (apie 22 Turkijos liros).
 • Ekskursijos Bodrume: galėsite leistis į kruizus palei Turkijos pakrantę, pasilepinti Hamame – turkiškoje pirtyje, leistis į žygį dviračiais, aplankyti vėjo malūnus, pajodinėti kupranugariais, ar tiesiog paklaidžioti siauromis miesto gatvelėmis. Apžiūrėję Bodrumą galėsite keliauti į aplinkinius miestus ir aplankyti mažus kaimelius kalnuose.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Bodrumą, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Golden Age Hotel 4 *, Bodrum Bay Resort 5 *, Golden Beach 4 *, Armonia Holiday Village&Spa 5 *, Isis Hotel & Spa 5 *, Yasmin Bodrum Resort 5 *, The Magnific Hotel 4 *, La Blanche Island Bodrum 5 , Royal Asarlik Beach & Spa 5 , Kervansaray Bodrum 5 *, Voyage Turkbuku 5 *, Voyage Torba 5 *, Rixos Premium Bodrum 5 *, Voyage Bodrum 5 *, Hilton Bodrum Turkbuku Resort & Spa 5 *, La Blanche Resort & Spa 5 *, Baia Bodrum 5 *, Sundance Resort 5 *, Sianji Well-Being Resort 5 *, Petunya Beach Resort 4*, Diamond Of Bodrum 5*, Ersan Resort And Spa 5*.
 • Šventės ir festivaliai Bodrume: Bodrumas švenčia visas pagrindines Turkijos šventes, tačiau šiame krašte yra švenčiamos ir savitos, unikalios šventės. Trečiąjį spalio sekmadienį vyksta Tradicinės Medinių laivų varžybos. Gegužės mėnesį vyksta Dviračių festivalis, kurio metu ne tik populiarinamas šis sportas, bet ir vyksta įvairūs muzikiniai, teatriniai pasirodymai. Bodrume nuolat vyksta įvairūs renginiai ir šventės, todėl kiekvieną mėnesį galima rasti ką nors įdomaus ir savito puikioms atostogų pramogoms.
 • Lauktuvės iš Bodrumo: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – turkiška arbata, tradicinis arbatinis ir arbatos stiklinės, rožių vanduo, kava, prieskoniai, kilimai, turkiški saldumynai, tradiciniais raštais išmarginti drabužiai bei aksesuarai, juvelyriniai, odos dirbiniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Bodrumą, iš Rygos į Bodrumą, iš Varšuvos į Bodrumą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS