×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Bodrumą

Kelione i Bodruma

Karšti pasiūlymai į Bodrumą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Bodrumą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Bodrumo viešbučiai, žymiausi Turkijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Bodrumą, Bodrumo klimatas, lauktuvės iš Bodrumo, turkiškas maistas, Turkijos valiuta, ekskursijos po Bodrumą.

Kelionės į Bodrumą – įspūdžių kupinos atostogos! Poilsis Bodrume užtikrins, kad atostogos būtų tikras svajonės išsipildymas. Nepaneigiama: kelionės į Bodrumą – tai, ko reikia nepamirštamoms ir pilnoms poilsio atostogoms! Internetu ieškokite pigių poilsio Bodrume pasiūlymo. Dairykitės paskutinės minutės degančių pasiūlymų. Kartais galite rasti įvairius skrydžius: tiek tiesiogiai iš Vilniaus, tiek iš Varšuvos ir kt. Nuolaida gali būti taikoma tiek skrydžiams lėktuvu, tiek pasiūlymams su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive), jei ieškote komfortabilaus poilsio Bodrume.

Pigios kelionės į Bodrumą – Baltic Tours ir partnerių („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) nuopelnas. Nepraleiskite progos tyrinėti šią nuostabią pasaulio dalį žema kaina! Kelionėje turėsite progą susipažinti su įdomia istorija, nes čia daug lankytinų objektų bei monumentų.

Keliautojų atsiliepimai ir kelionių aprašymai atskleidžia, kad kelionė prasideda tada, kai bilietai jau kišenėje. Iškeliavę į Bodrumą už gerą kainą, vėliau patys galėsite dalyti patarimus kitiems keliautojams. Juk kelionė į kitą šalį – tai ir kelionė į save.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

Lankomiausių vietų top: Bitezo paplūdimys, Bodrumo amfiteatras, Bodrumo turgus, Dibeklihan, Halikarnaso mauzoliejaus vieta, Myndos vartai, Povandeninės archeologijos muziejus, Šv. Petro pilis.

Rekomenduojama kelionės trukmė 3–7 dienos.

Klimatas Bodrume. Atostogos Bodrume, o kokie orai ir temperatūra? Viduržemio jūros Bodrumo klimatas dovanoja sausas, karštas vasaras ir malonias, lietingas žiemas. Atostogų sezonas Bodrume prasideda kovo pradžioje, bet tokiu metu pasitaiko daug lietingų dienų. Sezonas eina į pabaigą spalio–lapkričio mėnesiais. Renkantis pažintinę kelionę, galima drąsiai atvykti ir žiemą, kai būna mažiau turistų ir nukrenta kainos.

Bodrumo virtuvė. Poilsis Bodrume – darbas skrandžiui. Čia galėsite pasimėgauti tradiciniais turkiškais patiekalais, pavyzdžiui, kofta, dolma bei ciorba sriuba, žymiais turkiškais saldumynais lokum, išgerti gėrimų. Kainos vietiniuose restoranuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui kainuos iki 7 €.

Ekskursijos Bodrume. Galėsite leistis į kruizus pagal Turkijos pakrantę. Lepintis hamame – turkiškoje pirtyje. Leistis į žygį dviračiais, aplankyti vėjo malūnus, pajodinėti kupranugariais ar tiesiog paklaidžioti siauromis miesto gatvėmis. Apžiūrėję Bodrumą, galėsite keliauti į aplinkinius miestus ir aplankyti miestelius, esančius kalnuose.

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Bodrumą, būtina turėti galiojantį asmens pasą.

Populiariausi viešbučiai: Armonia Holiday Village & Spa 5*, Baia Bodrum 5*, Bodrum Bay Resort 4*, Diamond Of Bodrum 5*, Ersan Resort And Spa 5*, Golden Age Hotel 4*, Golden Beach 4*, Hilton Bodrum Turkbuku Resort & Spa 5*, Isis Hotel & Spa 5*, Kervansaray Bodrum 5*, La Blanche Island Bodrum 5*, La Blanche Resort & Spa 5*, Petunya Beach Resort 4*, Rixos Premium Bodrum 4*, Royal Asarlik Beach & Spa 5*, Sianji Well-Being Resort 5*, Sundance Resort 5*, The Magnific Hotel 4*, Voyage Bodrum 5*, Voyage Torba 5*, Voyage Turkbuku 4*, Yasmin Bodrum Resort 5*.

Šventės ir festivaliai Bodrume. Bodrumas švenčia visas pagrindines Turkijos šventes, bet šiame krašte yra švenčiamos ir savitos, unikalios šventės. Trečią spalio sekmadienį organizuojamos tradicinės medinių laivų varžybos. Gegužės mėnesį vyksta Dviračių festivalis, kuriame ne tik populiarinamas šis sportas, bet ir rengiami įvairūs muzikiniai, teatriniai pasirodymai. Bodrume nuolat vyksta įvairūs renginiai ir šventės. Kiekvieną mėnesį galima rasti, ką nors įdomaus ir savito puikioms atostogų pramogoms.

Lauktuvės iš Bodrumo. Ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams? Turkiška arbata, tradicinis arbatinis ir arbatos stiklinės, rožių vanduo, kava, prieskoniai, kilimai, turkiški saldumynai, tradiciniais raštais išmarginti drabužiai bei aksesuarai, juvelyriniai ir odos dirbiniai.

Keliautojai dalijasi:

Rekomenduojama gerti tik pirktinį vandenį.

Ketvirtame amžiuje pastatytame ir vėliau rekonstruotame Bodrumo amfiteatre vasarą vyksta koncertai ir kiti įvairūs renginiai. Taip galėsite pajusti ano meto atmosferą.

Jeigu jums apsipirkti – didžiausias džiaugsmas, Bodrumas turi, ką pasiūlyti.

Povandeninės archeologijos muziejuje patiks visiems, net jeigu jūsų nedomina archeologija.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Bodrumą, iš Rygos į Bodrumą, iš Varšuvos į Bodrumą.

    BALTICTOURS-KELIONĖS
    TEZTOUR-KELIONĖS
    NOVATURO-KELIONĖS
    EGZOTINĖS-KELIONĖS