×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Beleką

Keliones_i_Beleka

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Beleką: akcijos, nuolaidos,paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Beleko viešbučiai,Beleko kurortas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Beleką, Beleko klimatas, lauktuvės iš Beleko, Beleko maistas, Beleko valiuta, ekskursijos po Beleką.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Beleką – vis daugiau dėmesio sulaukianti atostogų kryptis, kurią jums siūlo Baltic Tours su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour. Nedidelis kurortas apie 30 km nutolęs nuo Antalijos poilsiauti kviečia gamtos ir sporto mylėtojus. Poilsis Beleke tikrai kokybiškas, čia didelis dėmesys skiriamas ekologijai, išskirtiniam komfortui bei pramogoms. Belekas – buvusi stepė, kurią išmintingas sultonas liepęs apsodinti eukaliptais ir pušimis – rezultatą privalote pamatyti! Atostogos Beleke – golfo puoselėtojų rojus, čia rasite viską, ko reikia minėtai sporto šakai, o specialiai įrengti golfo laukai tik ir kvies parodyti savo gabumus. Beleką drįstame vadinti vienu tolerantiškiausių miestų, kodėl? Todėl, kad jis turi “Religijų medį” – patraukiantį kiekvieno akį, juk čia mečetė, sinagoga ir bažnyčia šypsosi viena šalia kitos – verta pamatyti! Dar vienas išskirtinis Beleko bruožas – beveik visi viešbučiai ir jų kompleksai yra 5* – tai bent komfortas! Pasinaudokite paskutinės minutės pasiūlymais, žema kaina ir pačiupę draugą fotoaparatą įamžinkite visus miesto vėžlius, juk Beleko miesto simbolis vėžlys puikuojasi įvairiose kurorto vietose, o paplūdimyje nepraleiskite progos sutikti gyvų caretta caretta vėžliukų – tai bent galimybė!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Aspendos amfitetras, „Kopriuliu Kanjonas“ (nacionalinis parkas), „Paukščių rojus“, „Religijų medis“, antikinių miestų Pergės ir Sergė griūvėsiai, Golfo centras, Kursunlu krioklys (30 km nuo Beleko), Romėniški akvedukai Aspendoje (15 km nuo Beleko).
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-14 dienų.
 • Klimatas Beleke: vasaros metu orai Beleke tikra atgaiva, dieną mėgausitės švelniu vėjeliu, atostogas prailgins ilgi, šilti ir šviesūs vasaros vakarai, kuriuos sąlygoje kalnų nebuvimas Beleko apylinkėse. Žiemos laikotarpis Beleke laikomas nuo gruodžio iki kovo mėnesių, kuomet vidutinė temperatūra nukrenta iki 11-13 ºC, liepą rugpjūtį lepina 28-30 ºC temperatūra, būna atvėjų, kada įkaista ir labiau!
 • Maistas Beleke:kad būtumėt sotūs Beleke, tikrai pasirūpinta! Viešbučiuose jums siūloma „Ultra viskas įskaičiuota“ ir „Super viskas įskaičiuota“, kuomet galite patys pasirinkti jums tinkamiausią maistą ir laiką, kada juo mėgautis! Žinoma, kaip visoje Turkijoje pasimėgaukite sriubomis giuzleme, borek, kotletukaisköfteir pasisaldinkite atostogas baklava.
 • Ekskursijos Beleke: nors Belekas ir nėra didelis, tačiau atostogos čia neprailgs, tik spėkite viską aprėpti! Pačiame mieste istorinių paminklų nėra išlikę, juk seniau čia buvo stepė, tačiau visai šalia ranka moja senasis Aspendos amfitetras bei antikinių Pergės ir Selgės miestų griūvėsiai. Pasisveikinkite su Tyto albapelėda „Paukščių rojuje“ – kuriame sparnais plasnoja 109 skirtingų rūšių paukščiai! Būtinai išbandykite Thalaso terapijas – tai tikras poilsis, o aktyvių pramogų mėgėjai gali mėgautis jodinėjimu, laipioti uolomis, išbandyti raftingą ir kitas vandens pramogas.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Beleką būtina turėti galiojantį pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Gural Premier Belek 5*, Crystal Paraiso Verde Resort 5 *, Spice Hotel & SPA 5 *, Crystak Waterworld Resort & SPA 5 *, Limak Arcadia Hotel & Resort 5 *, Limak Atlantis de Luxe Hotel & Resort 5 *, Belek Beach Resort Hotel 5 *, Crystal tat Beach Golf Resort & SPA 5 *, Gloria Verde Resort 5 *, Voyage Belek Golf & SPA 5 *, Hotel Riu Kaya Belek 5 *, Royal Adam & Eve 5 *, Ela Quality Resort 5 *, Rixos Premium Belek 5*, Cornelia de Luxe Resort 5*, Club Asteria Belek 5*, Alva Donna Exclusive Hotel&SPA 5*, IC Hotels Santai Family Resort 5*, Sueno Hotels Golf Belek 5*, Susesi Luxury Resort 5*, Calista Luxury Resort 5*, Regnum Carya Golf & SPA Resort 5*
 • Šventės ir festivaliai: kasmetiniai operos ir baleto festivaliai užburiančiame Aspendos amfitetre – vandens gurkšnis ištroškusiems meniškos sielos keliautojams.
 • Lauktuvės iš Beleko: įvairūs turkiški skanėstai (baklava, chalva, figos, lakumas), turkiška kava, arbata, dirbiniai iš odos, medvilnės, keramikiniai darbai, ar suvenyras su vežliuku – Beleko miesto simboliu, nudžiugins kiekvieną.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Beleką, iš Rygos į Beleką, iš Varšuvos į Beleką.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS