×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Beleką

Keliones_i_Beleka

Karšti pasiūlymai į Beleką

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Beleką: akcijos, nuolaidos,paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Beleko viešbučiai,Beleko kurortas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Beleką, Beleko klimatas, lauktuvės iš Beleko, Beleko maistas, Beleko valiuta, ekskursijos po Beleką.

Kelionės į Beleką – įspūdžių kupinos atostogos! Poilsis Beleke užtikrins, kad atostogos būtų tikras svajonės išsipildymas. Nepaneigiama: kelionės į Beleką – tai, ko reikia nepamirštamoms ir poilsio pilnoms atostogoms! Internetu ieškokite pigių poilsio Beleke pasiūlymų. Dairykitės paskutinės minutės degančių pasiūlymų. Kartais galite rasti įvairius skrydžius: tiek tiesiogiai iš Vilniaus, tiek iš Varšuvos ir kt. Nuolaida gali būti taikoma tiek skrydžiams lėktuvu, tiek pasiūlymams su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive), jei ieškote komfortabilaus poilsio Beleke.

Pigios kelionės į Beleką – Baltic Tours ir partnerių („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) nuopelnas. Nepraleiskite progos tyrinėti šią nuostabią pasaulio dalį žema kaina! Kelionėje turėsite progą susipažinti su įdomia istorija, nes čia daug lankytinų objektų bei monumentų.

Keliautojų atsiliepimai ir kelionių aprašymai atskleidžia, kad kelionė prasideda tada, kai bilietai jau kišenėje. Iškeliavę į Beleką už gerą kainą, vėliau patys galėsite dalyti patarimus kitiems keliautojams. Juk kelionė į kitą šalį – tai ir kelionė į save.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Beleką?

Lankomiausių vietų top: antikinių miestų Perga ir Serge griuvėsiai, Aspendo amfiteatras, Golfo centras, Kepriuliu Kanjono nacionalinis parkas, Kurşunlu krioklys (30 km nuo Beleko), Paukščių rojus, romėniški akvedukai Aspende (15 km nuo Beleko).

Rekomenduojama kelionės trukmė 7–14 dienų.

Klimatas Beleke. Vasarą orai Beleke – tai tikra atgaiva. Dieną mėgausitės švelniu vėjeliu. Atostogas prailgins ilgi, šilti ir šviesūs vasaros vakarai, nes Beleko apylinkėse nėra kalnų. Liepą ir rugpjūtį lepina 28–30 ºC temperatūra. Būna atvejų, kai įkaista ir labiau! Žiemos laikotarpiu Beleke laikoma nuo gruodžio iki kovo mėnesio. Tada vidutinė temperatūra nukrenta iki 11–13 ºC.  

Beleko virtuvė. Kad būtumėte sotūs, Beleke tikrai bus pasirūpinta! Viešbučiuose jums siūlomi Ultra viskas įskaičiuota ir Super viskas įskaičiuota, kai galite patys pasirinkti jums tinkamiausią ir maistą, ir laiką, kada juo mėgautis! Taip pat mėgaukitės turkiškais valgiais: gozleme, borek, kotletukaisköfte. Kad atostogos Beleke būtų saldesnės, prisiminkite baklavą.

Ekskursijos Beleke. Nors Belekas ir nėra didelis, atostogos čia neprailgs, tik spėkite viską aprėpti! Pačiame mieste istorinių paminklų nėra išlikę. Juk seniau čia buvo stepė, o visai šalia ranka moja senasis Aspendo amfiteatras bei antikinių Pergos ir Selge miestų griuvėsiai. Pasisveikinkite su paukščiais Paukščių rojuje. Jame sparnais plasnoja 109 skirtingų rūšių paukščiai! Tikras poilsis Beleke gali būti įvairus, pavyzdžiui, aktyvių pramogų mėgėjai gali mėgautis jodinėjimu, laipioti uolomis, išbandyti plaukimą plaustais ir išbandyti kitas vandens pramogas.

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Beleką, būtina turėti galiojantį pasą.

Populiariausi viešbučiai: Alva Donna Exclusive Hotel & Spa 5*, Belek Beach Resort Hotel 5*, Calista Luxury Resort 5*, Club Asteria Belek 5*, Cornelia de Luxe Resort 5*, Crystal Paraiso Verde Resort 5*, Crystal tat Beach Golf Resort & Spa 5*, Crystal Waterworld Resort & Spa 5*, Ela Quality Resort 5*, Gloria Verde Resort 5*, Gural Premier Belek 5*, Hotel Riu Kaya Belek 5*, IC Hotels Santai Family Resort 5*, Limak Arcadia Hotel & Resort 5*, Limak Atlantis de Luxe Hotel & Resort 5*, Regnum Carya Golf & Spa Resort 5*, Rixos Premium Belek 5*, Royal Adam & Eve 5*, Spice Hotel & Spa 5*, Sueno Hotels Golf Belek 5*, Susesi Luxury Resort 5*, Voyage Belek Golf & Spa 5*.

Šventės ir festivaliai Beleke. Kasmetiniai operos ir baleto festivaliai užburiančiame Aspendo amfiteatre – įkvėpimo gurkšnis meno ištroškusiems keliautojams.

Lauktuvės iš Beleko. Kiekvieną nudžiugins įvairūs turkiški skanėstai (baklava, chalva, figos, lokum), turkiška kava, arbata, odos, medvilnės dirbiniai, keramika ar suvenyras su vėžliuku – Beleko miesto simboliu.

Keliautojai dalijasi:

Beleke rasite vieną iš geriausių Turkijos paplūdimių.

Arbatpinigiai – 10 %.

Kai ką nors pirkdami derėsitės, turėkite pinigų smulkesnėmis kupiūromis.

Keliautojai, susidomėję taksi paslaugomis, turėtų žinoti, kad naktį tarifai būna dukart didesni.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Beleką, iš Rygos į Beleką, iš Varšuvos į Beleką.