×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Antaliją

Keliones_i_Antalija

Karšti pasiūlymai į Antaliją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Antaliją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Antalijos viešbučiai, žymiausi Turkijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Antaliją, Antalijos klimatas, lauktuvės iš Antalijos, turkiškas maistas, Turkijos valiuta, ekskursijos po Antaliją.

Kelionės į Antaliją – atostogos, kurios virs tikra palaima! Poilsis Antalijoje, didžiausiame Turkijos Viduržemio jūros pakrantės mieste, traukia saulės vonių ir linksmybių ištroškusius keliautojus. Kiekvienas kelionės momentas Turkijos rivjerai priklausančiame mieste, ilgam išliks atmintyje, nes Antalija pasiūlys gražiausius saulėlydžius, nuostabią kalnų panoramą ir klasikinio grožio bei modernaus stiliaus harmoniją vienoje vietoje. Antalija – vienas žymiausių Turkijos kurortų, viliojantis nuostabiausiais paplūdimiais bei šilta žydra jūra. Atostogos Antalijoje garantuos puikiausią poilsį ir nepamirštamas akimirkas!

Niekas nedrįstų prieštarauti, kad kelionė į Antaliją  – tai, ko reikia pilnavertėms atostogoms. Miestas keliautojus žavi savo architektūriniais Romos bei Bizantijos imperijos laikų palikimais, plačiais paplūdimiais ir melsvomis kalnų viršūnėmis. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Antalija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Antaliją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti Turkijos miestą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: senamiestis (Kaleiçi), senasis uostas, Antalijos muziejus, Yivli minaretas, Adriano vartai, Kirkgöz ir Pınarbası karstinės versmės, Termessos miesto griuvėsiai, Duden kriokliai, Perge miesto griuvėsiai, Karaalioglu parkas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-7 dienos.
 • Klimatas Antalijoje: Viržemio jūros Antalijos klimatas atsakingas už karštas, sausas vasaras ir malonias, lietingas žiemas. Atostogų sezonas Antalijoje prasideda balandžio pradžioje ir tęsiasi iki pat lapkričio pabaigos. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželį-rugsėjį, tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų, renkasi keliauti ankstyvą pavasarį arba vėlyvą rudenį.
 • Maistas Antalijoje: čia galėsite pasimėgauti tradiciniais turkiškais patiekalais kofta, dolma bei čiorba sriuba, žymiaisiais turkiškais saldumynais Turkish Delight, bei mėgautis stipria kava ir airanu. Be viso to, regionas siūlo specialus patiekalus, tokius kaip kavurma mėsa, kolle bei hibes Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 5 € (apie 14 Turkijos lirų).
 • Ekskursijos Antalijoje: galėsite apsižvalgyti po istorinį senamiestį, mėgautis plačiais paplūdimiais , išbandyti turkišką pirtį. Leiskitės į visureigių safarį, kruizą po Turkijos pakrantę, kopkite į kalnus ar leiskitės plaustu Koprulu Čia tikrai neteks nuobodžiauti!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Antaliją, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Gorgulu Kleopatra Beach Hotel 3*, Krizantem Hotel 4 *, Mirador Resort & Spa Hotel 4 *, Antique Roman Palace 4 *, Monte Carlo Hotel 4 *, Insula Resort&Spa 5 *, Beach Club Doganay 5 *, Utopia World Hotel 5*, Club Insula Hv-1, Xperia Grand Bali 4*, Xperia Saray Beach 4*, Goldcity Tourism Complex 5*, Saphir Resort & Spa 5 *, Saphir Hotel 4*, Azura Deluxe Resort & Spa 5 *, Lonicera World 4*+, Galeri Resort 5-, Meryan 5*, Starlight Convention Center Thalasso & Spa 5-, Delphin Botanik 5*, Mukarnas 5*, Delphin Deluxe 5*, Botanik Hotel&Resort 5 *.
 • Šventės ir festivaliai Antalijoje: Antalija švenčia visas pagrindines Turkijos šventes, tačiau šiame krašte yra švenčiamos ir savitos, unikalios šventės. Birželio mėnesį Antalija kviečia pasigrožėti kūriniais iš smėlio Tarptautiniame Smėlio skulptūrų festivalyje. Rugpjūčio mėnesį visi smaližiai kviečiami į Antalijos Medaus festivalį, o rugsėjį visas miestas 18-lika dienų švenčia miesto dienas. Šiame krašte žmonės žino, kaip reikia linksmintis, todėl kiekvieną mėnesį galima rasti įdomių švenčių ir festivalių.
 • Lauktuvės iš Antalijos: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – turkiška arbata, tradicinis arbatinis ir arbatos stiklinės, rožių vanduo, kava, prieskoniai, kilimai, turkiški saldumynai, tradiciniais raštais išmarginti drabužiai bei aksesuarai, juvelyriniai, odos dirbiniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Antaliją, iš Rygos į Antaliją, iš Varšuvos į Antaliją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS