×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Antaliją

Keliones_i_Antalija

Karšti pasiūlymai į Antaliją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Antaliją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Antalijos viešbučiai, žymiausi Turkijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Antaliją, Antalijos klimatas, lauktuvės iš Antalijos, turkiškas maistas, Turkijos valiuta, ekskursijos po Antaliją.

Kelionės į Antaliją

Kelionės į Antaliją – įspūdžių kupinos atostogos! Poilsis Antalijoje užtikrins, kad atostogos būtų tikras svajonės išsipildymas. Nepaneigiama: kelionės į Antaliją – tai, ko reikia nepamirštamoms ir pilnoms poilsio atostogoms! Internetu ieškokite pigiausių pasiūlymų, kuriuose bus poilsis Antalijoje. Kartais galite rasti įvairius skrydžius: tiek tiesiogiai iš Vilniaus, tiek iš Varšuvos ir kt. Dairykitės paskutinės minutės degančių pasiūlymų. Nuolaida gali būti taikoma tiek skrydžiams lėktuvu, tiek pasiūlymams su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive), jei ieškote komfortabilaus poilsio Antalijoje.

Pigios kelionės į Antaliją – Baltic Tours ir partnerių („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) nuopelnas. Nepraleiskite progos tyrinėti šią nuostabią pasaulio dalį žema kaina! Kelionėje turėsite progą susipažinti su įdomia istorija, nes čia daug lankytinų objektų bei monumentų.

Keliautojų atsiliepimai ir kelionių aprašymai atskleidžia, kad kelionė prasideda tada, kai bilietai jau kišenėje. Iškeliavę į Antaliją už gerą kainą, vėliau patys galėsite dalyti patarimus kitiems keliautojams. Juk kelionė į kitą šalį – tai ir kelionė į save.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

Lankomiausių vietų top: senamiestis (Kaleiçi), senasis uostas, Antalijos muziejus, Yivli minaretas, Adriano vartai, Kirkgöz ir Pınarbası karstosios versmės, Termeso miesto griuvėsiai, Duden kriokliai, Perge miesto griuvėsiai, Karaalioglu parkas.

Rekomenduojama kelionės trukmė 3–7 dienos.

Klimatas Antalijoje. Kokie orai ir ar karšta temperatūra Antalijoje? Viduržemio jūros Antalijos klimatas atsakingas už karštas, sausas vasaras ir malonias, lietingas žiemas. Atostogų sezonas Antalijoje prasideda balandžio pradžioje ir tęsiasi iki pat lapkričio pabaigos. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželį–rugsėjį, tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų renkasi keliauti ankstyvą pavasarį arba vėlyvą rudenį.

Antalijos virtuvė. Čia galėsite pasimėgauti tradiciniais turkiškais patiekalais kofta, dolma bei corba sriuba. Ragauti žymius turkiškus saldumynus lokum bei mėgautis stipria kava ir airanu. Be viso to regionas siūlo specialius patiekalus, pavyzdžiui, kavurma. Kainos vietiniuose restoranuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui kainuos iki 5 €.

Ekskursijos Antalijoje. Galėsite apsižvalgyti po istorinį senamiestį, mėgautis plačiais paplūdimiais, išbandyti turkišką pirtį. Leiskitės į visureigių safarį ar į kruizą po Turkijos pakrantę. Kopkite į kalnus ar leiskitės plaustu Koprulu. Čia tikrai neteks nuobodžiauti!

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Antaliją, būtina turėti galiojantį asmens pasą.

Populiariausi viešbučiai: Antique Roman Palace 4*, Azura Deluxe Resort & Spa 5*, Beach Club Doganay Hotel 5*, Botanik Hotel & Resort 4*, Club Insula Hotel 5*, Delphin Botanik 5*, Delphin Deluxe 5*, Galeri Resort 5*, Goldcity Tourism Complex 5*, Insula Resort & Spa 5*, Krizantem Hotel 4*, Le Mirador Resort & Spa Hotel 4*, Lonicera World 4*, Meryan Hotel 5*, Monte Carlo Hotel 4*, Mukarnas Spa Resort 5*, Saphir Hotel 4*, Saphir Resort & Spa 5*, Starlight Convention Center Thalasso & Spa 5*, Utopia World Hotel 5*, Xperia Grand Bali 4*, Xperia Saray Beach 4*.

Šventės ir festivaliai Antalijoje. Antalija švenčia visas pagrindines Turkijos šventes. Čia rengiami įvairūs festivaliai. Birželio mėnesį Antalija kviečia pasigrožėti kūriniais iš smėlio Tarptautiniame smėlio skulptūrų festivalyje. Rugpjūčio mėnesį visi smaližiai kviečiami į Antalijos medaus festivalį. Rugsėjį visas miestas 18 dienų švenčia miesto dienas. Šiame krašte žmonės žino, kaip reikia linksmintis. Todėl kiekvieną mėnesį galima rasti įdomias šventes ir festivalius.

Lauktuvės iš Antalijos. Ką atostogos Antalijoje žada draugams ir giminaičiams? Jų lauktuvės: turkiška arbata, tradicinis arbatinis ir arbatos stiklinės, rožių vanduo, kava, prieskoniai, kilimai, turkiški saldumynai, tradiciniais raštais išmarginti drabužiai bei aksesuarai, juvelyriniai ir odos dirbiniai.

Keliautojai dalijasi:

Nepamirškite kavinėse ir kitur palikti 5–10 % arbatpinigių.

Negerkite vandens iš čiaupo.

Čia turėsite progą patobulinti savo derėjimosi įgūdžius.

Drabužius ir juvelyrinius dirbinius geriau pirkti specializuotose parduotuvėse.

Eidami į mečetes ir namus nusiaukite batus.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Antaliją, iš Rygos į Antaliją, iš Varšuvos į Antaliją.

    BALTICTOURS-KELIONĖS
    TEZTOUR-KELIONĖS
    NOVATURO-KELIONĖS
    EGZOTINĖS-KELIONĖS