×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Alaniją

Keliones_i_Alanija

Karšti pasiūlymai į Alaniją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Alaniją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Alanijos viešbučiai, žymiausi Turkijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Alaniją, Alanijos klimatas, lauktuvės iš Alanijos, turkiškas maistas, Turkijos valiuta, ekskursijos po Marmarį.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Alaniją – atostogos, garantuojančios šilčiausius prisiminimus! Poilsis Alanijoje, vienus plačiausių ir gražiausių paplūdimių turinčiame Turkijos Viduržemio jūros pakrantės kurortų, privers pamiršti gyvenimo rutiną. Kiekvienas kelionės momentas Alanijos mieste įkvėps naujiems atradimams. Alanija – vienas žymiausių Turkijos kurortų, viliojantis nuostabiausiais, Mėlynosios vėliavos apdovanojimus gavusiais, paplūdimiais bei šilta žydra jūra. Atostogos Alanijoje garantuos puikiausią poilsį ir nepamirštamas akimirkas!

Užtenka tik įsivaizduoti bananmedžių ir citrinmedžių sodus, šimtus metų menančias pilis kalnuose, jaukias senamiesčio gatveles ir taps aišku, kad kelionė į Alaniją – geriausia atostogų idėja! Kurortas pasižymi savo įvairove – dieną čia galima prisiliesti prie seldžiukų epochos laikų architektūrinių paminklų, mėgautis poilsiu gražiausiuose paplūdimiuose, o naktį Alanija virsta tikru Viduržemio jūros pakrantės Vegasu! Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, linksminsitės iki paryčių su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Alanija – pasakiškas kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Alaniją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šį nuostabų miestą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Alanijos pilis, Ehmedek kaimelis, Raudonasis bokštas,  Tersane laivų statykla, Dim ola, Kleopatros palūdimys, Alanijos muziejus, İç Kale fortas, Alanijos sodai, Alanijos vandens pramogų parkas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-7 dienos.
 • Klimatas Alanijoje: Viduržemio jūros subtropinis Alanijos klimatas atsakingas už karštas, sausas vasaras ir malonias, lietingas žiemas. Atostogų sezonas Alanijoje prasideda balandžio pradžioje ir tęsiasi iki pat lapkričio. Gausiausi turistų antplūdžiai – gegužę-rugsėjį, tad tie, kurie nori išvengti grūsčių ir aukštų kainų, arba geriau pažinti regioną ir saulės vonioms neteikia prioriteto, keliauja nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario.
 • Maistas Alanijoje: čia galėsite ne tik pasimėgauti tradiciniais turkiškais patiekalais kofta, dolma bei čiorba sriuba, žymiaisiais turkiškais saldumynais Turkish Delight, bet ir išmėginti įvairių šalių virtuves, kadangi Alanija pritraukia daug turistų iš viso pasaulio, restoranų įvairovė čia itin didelė. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 6€ (apie 20 Turkijos lirų).
 • Ekskursijos Alanijoje: galėsite susipažinti su krašto istorija muziejuje, leistis plaustais upe žemyn Koprulu kanjone, išbandyti turkišką pirtį hamam. Taip pat galėsite mėgautis vandens pramogomis atrakcionų parke, leistis į džipų safarį, o turėdami daugiau laiko, keliaukite į Pamukalę, kur galėsite palepinti kūną terminiuose baseinuose. Alanija tikrai nenuvils ir linksmybių mėgėjus, nes čia naktinis gyvenimas prilyginamas Turkijos Las Vegasui!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Alaniją, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Aventura Park 5*, Q Premium Resort 5*, Club Bayar Beach Hotel 3*, Vital Hotel 3*, Monte Carlo Hotel 4*, Larissa Holiday Beach Club 4*, Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe 5*, Grand Troyka Hotel 3*, Insula Resort & Spa 5*, Club Hotel Caretta Beach 4*.
 • Šventės ir festivaliai Alanijoje: Alanija švenčia visas pagrindines Turkijos šventes, tačiau šiame krašte yra švenčiamos ir savitos, unikalios šventės. Viena didžiausių švenčių – Tarptautinis Alanijos turizmo ir meno festivalis, vykstantis gegužės pabaigoje, kuris žymi turistinio sezono pradžia. Portakal (apelsinų) festivalis vyksta kiekvieną birželį, ir džiugina lankytojus puikiu maistu, rankdarbių apkrautais prekystaliais, o šventę vainikuoja fejerverkai. Alanija yra vienas labiausiai lankomų turistų miestų, taigi čia nuolat vyksta muzikos, sporto ir kiti kultūriniai renginiai, todėl kiekvieną mėnesį galima rasti ką nors įdomaus ir savito.
 • Lauktuvės iš Alanijos: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – turkiška arbata, tradicinis arbatinis ir arbatos stiklinės, rožių vanduo, kava, prieskoniai, kilimai, turkiški saldumynai, tradiciniais raštais išmarginti drabužiai bei aksesuarai, juvelyriniai, odos dirbiniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Alaniją, iš Rygos į Alaniją, iš Varšuvos į Alaniją.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS