×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Taivaną

Keliones-i-Taivana

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Taivaną: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Taivano viešbučiai, žymiausi Taivano kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Taivaną, Taivano klimatas, lauktuvės iš Taivano, taivanietiškas maistas, Taivano valiuta, ekskursijos po Taivaną.

Kelionės į Taivaną – tai atostogos žaliojoje saloje, kuriai itin tiktų posakis „Svarbu ne ūgis, o smūgis!“. Tai beveik dvigubai už Lietuvą mažesnė sala, tačiau ką pamatyti čia turės net ir manantys, kad niekas jų nustebinti nebegali… Poilsis mažojoje Kinijoje, šalyje, kuri tuo pačiu metu taip glaudžiai, ir taip tolimai susijusi su didžiąja Kinija, apsvaigins iš nuostabos ir pasigėrėjimo kiekvienoje kelionės akimirkoje. Taivanas – tai žaliuojantys miškai, per visą teritoriją nusidriekę kalnai, kviečiantys tarp vietinių tokioms populiarioms veikloms, kaip alpinizmas, lengvesni žygiai ar išvykos dviračiais, ir neapsakomai draugiški žmonės, kurie tiesiog spinduliuoja meile visiems ir kiekvienam, nepriklausomai nuo religijos, įsitikinimų, ar tautybės. Taivanas stebina savo įvairiapusiškumu ir suteikia galimybę kiekvieną kelionės sekundę mėgautis naujais ir netikėtais atradimais. Atostogos Taivane – tai nuotykių kupina kelionė per klanus, miškus, knibždančius miestus ir kultūrų įvairovę.

Kelionė į Taivaną – tai pažintis su pasauliu, nes šioje saloje susitinka skirtingos religijos, kultūros, kalbos, ir visos jos su savo panašumais ir skirtumais harmoningai sugyvena. Taivanas vilioja savo pasakiška gamta, kalnais, ugnikalniais, sostinės Taipėjaus gyvybingumu ir modernumu bei įvairiausių religijų šventyklų grožiu ir gausa. Viešnagė ir poilsis Taivane padovanos įsimintiniausias akimirkas svetingoje Azijos šalyje. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Taivanas – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Taivaną – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią salą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Yehliu gamtos parkas, Yushan nacionalinis parkas, Taroko nacionalinis parkas (UNESCO), sostinė Taipėjus, Penghu salynas, Jangming kalnas, Kentingo nacionalinis parkas, Ximending gatvė Taipėjuje, Ališan nacionalinė zona, Taipėjaus rūmų muziejus, Saulės ir mėnulio ežeras ir dar daugybė kitų vietų…
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-12 dienų.
 • Klimatas Taivane: Taivane vyrauja atogrąžų jūrinis klimatas. Nuo sausio iki kovo pabaigos šiaurinėje dalyje vyrauja lietingasis sezonas, birželio – rugsėjo mėnesiais vyrauja karšti bei drėgni orai. Vidutinė metinė temperatūra saloje siekia net 22 laipsnius, tad keliauti palanku bet kuriuo metu, tačiau atsargesniems reikėtų būti liepos-spalio mėnesiais kai siaučia taifūnai.
 • Maistas Taivane: maistas ir valgymas užima labai svarbią vietą taivaniečių gyvenime. Jie valgo dažnai, ir labai vertina ne tik maisto kokybę, bet ir jo pateikimą. Taivano virtuvei įtakos turėjo kinų, mongolų ir tailandiečių kulinarinės tradicijos. Virtuvės pagrindą sudaro ryžiai, kiauliena, jautiena, sojos, jūrų produktai ir žuvis. Nacionaliniai taivaniečių patiekalai – suktinukai su žemės riešutų sviestu, austrių omletas, su saldžiarūgščiu padažu paruošti šonkauliukai. Taivane vartojama ir netradicinė mėsa – šuniena, gyvatiena, lokiena – tačiau ji yra labai brangi. Svarbią vietą užima ryžiai, kurie derinami ir pagrindiniuose patiekaluose, ir desertuose. Kainos vietiniuose restoranėliuose nepaprastai mažos – pietūs asmeniui – iki 4 € (apie 145 Taivano doleriai).
 • Ekskursijos Taivane: atostogų metu susipažinsite šalies istorija ir tradicijomis, viešėdami sostinėje Taipėjuje. Čia aplankykite muziejus, istorinius pastatus. Nepraleiskite progos naktį apsilankyti Ximending gatvėje – vakare čia susirenka draugai, šeimos, ir gausiai vakarieniauja ragaudami vietinius, čia pat gatvėje ir restoranuose gaminamus, patiekalus. Susipažinę su sostinę, patraukite į kalnus. Čia galėsite keliauti į žygius, priklausomai nuo pasirengimo – Taivane leistis į tokius žygius labai populiaru, o trasos pritaikytos nuo tinkamų vaikams iki tik patyrusiems keliautojams įveikiamų. Jei toks aktyvus laisvalaikis ne jums, rinkitės poilsį prie Saulės ir mėnulio ežero, arba vykite į nuostabiausius šalies paplūdimius. Atostogų metu čia tikrai atrasite ką nuveikti, todėl beliks tik mėgautis kelione ir grožėtis tolimųjų Rytų grožiu…
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Taivaną, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Šventės ir festivaliai Taivane: Pavasario festivalis – Kinijos Naujieji metai – yra pati svarbiausia šventė šalyje. Ji vyksta sausio-vasario mėnesiais. Žibintų šventė švenčiama penkioliktą sinodinio kalendoriaus dieną, kuomet žibintais išpuošiamos gatvės, takeliai ir kitos vietos. Drakono valčių festivalis – itin smagus reginys atvykstantiems birželio mėnesį. Jo metu vyksta drakono valčių lenktynės. Taivane nuolat vyksta įvairiausi festivaliai, ir kiekvienas iš jų garantuoja nepamirštamus įspūdžius.
 • Lauktuvės iš Taivano: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – ananasų pyragėliai, arbata, tradicinė keramika, Mėnulio pyragėliai, dirbiniai iš akmens.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Taivaną, iš Rygos į Taivaną, iš Varšuvos į Taivaną.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS