×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Stokholmą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Stokholmą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Stokholmo viešbučiai, Stokholmo miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Stokholmą, Stokholmo klimatas, lauktuvės iš Stokholmo, švediškas maistas, Stokholmo valiuta, ekskursijos po Stokholmą.

Kelionės į Stokholmą – salų karalių! Švedijos sostinė įsikūrusi ant daugybės salų ir pusiasalių kasmet pritraukia galybę turistų, atostogos Stokholme žavi daugelį. Didžiausias miestas Skandinavijoje užburia savo didybe, besišypsančiais vietinių veidais ir jaukia atmosfera. Puikiai išvystytas transporto tinklas Stokholme nesukelia jokių rūpesčių norintiems susipažinti su visu miestu. Apgyvendinimas Stokholme taip pat įvairus, prabangūs ar ekonominės klasės viešbučiai, svečių namai draugiškai priims kiekvieną. Atostogomis Stokholme pasirūpinti padės Baltic Tours komanda, kartu su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour pateiks paskutinės minutės pasiūlymus kelionei į Stokholmą žema kaina, nebedvejokite, poilsis Stokholme laukia jūsų!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Stokholmą?

  • Lankomiausių vietų Stokholme top 10:  Stokholmo rotušė (Stadshuset), Karališkasis sodas, Drotningholmo rūmai (dvaras) , Stokholmo katedra (Storkyrkan), Vasa muziejus, Nobelio muziejus, Moderniojo meno muziejus, Riddarhomskyrkan bažnyčia, Stortorget aikštė, Gamla Stan rajonas
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-7 d.
  • Klimatas Stokholme: sostinėje vyrauja jūrinis klimatas,žiemą orai Stokholme kiek švelnesni nei Lietuvoje. Vidutinė oro temperatūra Stokholme vasarą siekia 20-25°C, karštomis vasaros dienomis pakyla iki 32°C.
  • Maistas Stokholme: Stokholmo virtuvėje didelį vaidmenį vaidina mėsa ir žuvis. Gaminami patiekalai iš elnienos ir briedienos, pastarieji laikomi tikru delikatesu. Neretai patiekalai gardinami grybų padažais, patiekiami su bulvėmis ar šviežiomis daržovėmis. Daugybė sūrių rūšių, įvairiausios dešrelės, džiovinta, rūkyta žuvis neretai pateikiami kaip užkandžiai. Jei įsiliesite į vietinių gyvenimą poilsis Stokholme tiesiog burnoje tirps, juk švedai tikri smaližiai. Po pagrindinio patiekalo ar per kavos pertraukėles ko ne visada gardžiuojamasi desertais: įvairiausi pyragaičiai, saldūs lietiniai su įdaru ir gardžios uogienės pasaldina kiekvieno dieną. Stokholmo virtuvėje galime atrasti mums gerai žinomą patiekalą – balandėlius, pastarieji Švedijoje vadinami kaldomar ir patiekalą kiek panašų į cepelinus kroppkakor, tik šis įdarytas kapota mėsa ir valgomas ne su mums įprasta grietine, o su bruknių uogiene, vertėtų paragauti! Ir dar vienas delikatesas – raugintos strimėlės, išduosime paslaptį, ne visi išdrįsta paragauti, bet juk atostogos Stokholme naujų potyrių ir atradimų metas!
  • Ekskursijos Stokholme: norintiems kuo daugiau įkvėpti tikrojo Stokholmo vertėtų įsikibt gidui į parankę, jo dėka sužinosite visą miesto istoriją, paslaptis ir legendas, pamatysite slapčiausius Stokholmo kampelius, juk poilsis Stokholme turi būti turiningas. Ekskursiją po Stokholmą turėtų vainikuoti Drotningholmo rūmai, įsikūrę kiek atokiau nuo miesto centro, tačiau daugumos praminti Švedijos Versaliu. Lankantis  Stokholme vasaros sezono metu, į rūmus pateksite kiekvieną dieną, kitu atveju durys lankytojams atvertos tik savaitgaliais, o įėjimas į rūmus kainuos apie 120 SEK (Švedijos kronų).
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Stokholmą, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą: asmens tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai Stokholme: Grand Hotel Stockholm 5*, Hotel Kungstradgarden 4*, Hotel Rival 4*, Hotel Skeppsholmen 4*, Lydmar Hotel 5*, Radisson Blu Waterfront Hotel 4*, Hotel With Urban Deli 4*, Hotel Hornsgatan 2*, Hotel Sven Vintappare 3*, Hostel Dalagatan 2*, Castanea Old Town Hostel 2*, Collector’s Victory Hotel 4*, Browallshof Hotell – Vardshuset Clas Pa Hornet 4*, Miss Clara by Nobis 4*, City Backpackers Hostel 2*, Elite Eden Park Hotel 4*, Nobis Hotel 5*, Stallmastaregarden Hotel & Restaurant 4*, Hotel Diplomat Stockholm 4*, Villa Källhagen 4*
  • Šventės ir festivaliai Stokholme: visoje Švedijoje, taip pat ir Stokholme neišskiriama specialių švenčių nei bažnytinės išskyrus vieną – raugintų strimėlių ragavimo šventė, vykstanti kiekvieną rugpjūtį, į kurią suguža daugybė Švedijos gyventojų bei turistų, daugeliui tai tampa iššūkis skonio receptoriams! Kelionė į Stokholmą turės dar daugiau žavesio, jei nepraleisite išskirtinės šventės!
  • Lauktuvės iš Stokholmo: Švedijoje itin populiarūs mediniai Dala arkliukai gali tapti puikiomis lauktuvėmis iš Stokholmo. Dala arkliukų nepakanka? Rankų darbo gaminiai, suvenyriniai briedžiai ar pypkutės taip pat puikiai tiks namiškiams. O gal turite draugą, kuriam įteiksite kramtomo tabako?

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Stokholmą, iš Rygos į Stokholmą, iš Varšuvos į Stokholmą.