×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Suomiją

Keliones i Suomija

Karšti pasiūlymai į Suomiją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Suomiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Suomijos viešbučiai, žymiausi Suomijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Suomiją, Suomijos klimatas, lauktuvės iš Suomijos, suomiškas maistas, Suomijos valiuta, ekskursijos po Suomiją.

Kelionės į Suomiją – nuotykių ir išskirtinių pojūčių kupinos atostogos Skandinavijoje! Poilsis Suomijoje, vienoje iš rečiausiai apgyvendintų valstybių Europoje, paliks neišdildomus įspūdžius. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, nes atostogos Suomijoje – tai tolimoji šiaurė, su savo neaprėpiamais, žmogaus nepaliestais, miškais, gaivinančiais ežerais, tyru, gaiviu oru ir pažangiausiais miestais. O kur dar nesibaigiančios žiemos linksmybės kalnuose ar magiškos ir mistiškos auroros, kurios lyg akvarele užlieja dangų gražiausiomis spalvomis! Levi, Ruka, Yllas, Pyha – tai tik keli iš daugelio Suomijos slidinėjimo kurortų, o Turku, Tampere, Helsinkis pasiūlys puikius kurortus tiek žiemos, tiek vasaros atostogų metu. Laukia puikios atostogos Suomijoje!

Kelionė į Suomiją – įspūdingos ir nepamirštamos atostogos! Šioje šalyje ką nuveikti ir pamatyti atras visi, nes tai kraštas, siūlantis tiek aktyvų poilsį gamtoje, kalnuose, tiek miestų, kultūros, tradicijų pažinimą. Kelionė ir poilsis Suomijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Suomija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Suomiją– Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Suomiją?

  • Lankomiausių vietų top: Helsinkio miesto įžymybės, Laplandija, Ranua zoologijos sodas, Turku miestas, Muurame saunų muziejus, Tampere, Levi slidinėjimo kurortas, Kemi miestas, Saariselkä kaimelis, Savonlinna miesto pilys, Nuuksio nacionalinis parkas, Koli nacionalinis parkas ir dar daugybė vietų.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
  • Klimatas Suomijoje: Suomijoje vyrauja vidutinių platumų, pereinantis iš jūrinio į žemyninį klimatas. Žiemos būna šaltos, iškrenta daug sniego, o temperatūra nukrenta ir žemiau -20 °C – kuo toliau į šiaurę, tuo žvarbesnė temperatūra. Vasaros Suomijoje – šiltos. Temperatūra birželio-rugpjūčio mėnesiais gali pakilti ir iki 30 °C šilumos. Vasarą taip pat šviesu beveik ištisą parą, o žiemą tamsiame danguje galima išvysti magiškas šiaurės pašvaistes…
  • Maistas Suomijoje: Suomijos virtuvė pasižymi labai šviežiais ir „grynais“ ingredientais. Virtuvės pagrindą sudaro žuvis ir mėsa, o patiekalai gardinami įvairiomis uogomis, grybais, bulvėmis. Kai kuriuose regionuose prie tradicinės virtuvės prisidėjo korelai. Išskirtinis produktas – elnių mėsa, kuri daugumai atvykusių atrodo tikras delikatesas, nors vietiniams tai įprastas maistas. Vienas žymiausių patiekalų – lihapullat mėsos kukuliai. Populiariausi gėrimai – vanduo ir kava, tačiau suvartojama ir nemažai pieno, kefyro. Suomiai turi gilias naminių alkoholinių gėrimų tradicijas – sima (midus), sahti (tradicinis alus) ar kilju vynas – vieni populiariausių. Uogos naudojamos suteikti gėrimams ypatingą skonį. Suomijoje gausu įvairiausių desertu, kurių vienas populiariausių – saldi duona pulla, pagardinta prieskoniais. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 15 € .
  • Ekskursijos Suomijoje: tai ganėtinai didelė šalis, tad ekskursijų ir veiklų tikrai nepritrūks!Žiemą čia puikios sąlygos žiemos sportui kalnuose, kur taip pat galima išbandyti sniegomobilius bei pasivažinėjimą šunimis kinkytomis rogėmis. Šeimas žiemą į Suomija vilioja Laplandija. Juk Rovaniemis – tikro Kalėdų senelio namai! Vasarą Suomijoje taip pat gausu veiklos – žygiai kalnais ar miškais, laukinės gamtos stebėjimas, uogavimas ir kitos veiklos gamtoje tikrai suteiks pasakišką poilsį. O kur dar skandinaviškos elegancijos kupini miestai, jų kultūrinis gyvenimas! Suomija tokia įvairi, kad puikios atostogos garantuotos net patiems išrankiausiems.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Suomiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Šventės ir festivaliai Suomijoje: gal Suomija ir nėra temperamentingiausia šalis, tačiau linksmintis suomiai tikrai moka. Kalėdos – tai svarbiausia suomių šeimos šventė. Išvakarėse maudomasi pirtyje, namus lanko Kalėdų senelis, dovanojamos dovanos o languose dega žvakelių šviesa… Joninės taip pat labai didelė šventė Suomijoje. Tradicijos panašios kaip ir Lietuvoje – kuriami dideli laužai, dainuojamos dainos, vainikuojamos karvės. Miegalių diena Nantalio miestelyje – išskirtinė šventė, vykstanti liepos 27 dieną . Jos metu persirengę gyventojai susirenka į gatves mušant būgnams, juokauja ir juokiasi vieni iš kitų, o išrinktąjam miestelio miegaliui vykdoma egzekucija – su visa lova jis nešamas per miestelį link krantinės ir išverčiamas į jūrą. Tik nepramiegokite, kad patys neatsidurtumėte vandenyje! Suomijoje taip pat vyksta muzikos, šokių, menų festivaliai, vyksta koncertai, parodos ir kitos vietinės bei tarptautinės šventės.
  • Lauktuvės iš Suomijos: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – medžio drožiniai, keramika, tekstilė, Kalėdų senelio atributika, Lapių amatų dirbiniai, tradiciniai alkoholiniai gėrimai, reikmenys pirtims, šokoladas, meduoliai, kalėdinės dekoracijos, sūriai, elnių mėsos gaminiai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Suomiją, iš Rygos į Suomiją, iš Varšuvos į Suomiją.