×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Singapūrą

Kelione i Singapura

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Singapūrą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Singapūro viešbučiai, žymiausi Singapūro kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Singapūrą, Singapūro klimatas, lauktuvės iš Singapūro, Singapūro maistas, Singapūro valiuta, ekskursijos po Singapūrą.

Kelionės į Singapūrą – egzotiškos atostogos nepaprastame Azijos didmiestyje. Poilsis Singapūre, dinamiškame, niekada nemiegančiame, nušviestame negęstančių šviesų mieste-valstybėje, suteiks netikėtų atradimų bei nustebins savo spalvingumu. Šiame milžiniškame mieste oficialiai gyvena net keturios etninės bendruomenės: kinai, malajai, indai ir eurazijiečiai, tad atostogos Singapūre įsuks į tikrą multikultūrinį sūkurį. Sentosos sala yra žymiausias Singapūro kurortas, pasižymintis didele pramogų pasiūla, egzotiškais paplūdimiais, bei gausybe čia gyvenančių margaspalvių drugelių. Atostogos Singapūre – netikėtumų, spalvų, kultūrinės įvairovės kupinos atostogos, žadančios neišdildomus įspūdžius ir dievišką poilsį.

Kelionė į Singapūrą – tai geriausias būdas pažinti tolimą ir mums tokį egzotišką kraštą. Atostogų metu viename mieste galėsite susipažinti su Kinija Singapūro kinų kvartale, pajusti smilkalų dvelksmą Mažosios Indijos rajone, o Arabų gatvėje pasijusite lyg tikrame rytietiškame turguje. Viešnagė ir poilsis Singapūre – geriausia idėja naujų atradimų kupinoms atostogoms. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Singapūras – nuostabus kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Singapūrą – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Singapūrą?

  • Lankomiausių vietų top: Sentosa sala, Singapūro apžvalgos ratas, Naktinis safaris, Botanikos sodas, Jurong paukščių parkas, Sri Mariamman šventykla, Parlamento rūmai, Pulau Ubin, Peranakan muziejus, Marina Bay viešbutis, Super medžiai ir dar daugiau!
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 6-10 dienų.
  • Klimatas Singapūre: Singapūras išsidėstęs visiškai prie pat pusiaujo, jam būdingas tropinis klimatas, todėl čia ištisus metus vienodai karšta ir drėgna. Oro temperatūra nenukrenta žemiau 23ºC. Vasarą oras įšyla iki daugiau nei 30 ºC , o šiek tiek vėsiau būna gruodį-sausį, bei balandį-gegužę. Singapūre iškrenta nemažai kritulių, tačiau nėra kitoms Azijoms šalims būdingo lietingojo sezono, todėl keliauti į Singapūra galima bet kada.
  • Maistas Singapūre: Singapūro virtuvė – antra pagal sveikumą pasaulyje, todėl pasižymi lengvumu, kokybiškų ir šviežių produktų gausa, bei tikrų, natūralių skonių įvairove. Ryžiai, daržovės ir žuvis sudaro Singapūro virtuvės pagrindą. Pagrindinis šios virtuvės pasididžiavimas – Singapūro aštrus pikantiškas krabas. Tai nacionalinis patiekalas, kurio neparagauti būtų tikra nuodėmė. Labai populiarus patiekalas čia – aštri makaronų sriuba laksa su kokosų pienu. Mėgaukitės nuostabia Azijos virtuve ir nesijaudinkite dėl kūno formų – čia patiekalai ne tik ypatingai gardūs, bet ir labai sveiki. Kainos vietiniuose restoranėliuose nesikandžioja – pietūs asmeniui – iki 12 € (apie 18 Singapūro dolerių).
  • Ekskursijos Singapūre: atostogų metu turėsite galimybe pažinti ne tik Singapūro, bet ir didžiosios Azijos dalies kultūrą, nes tai itin multikultūrinis miestas, kuriame gyvena įvairių kultūrų ir religijų atstovai. Su jomis galėsite susipažinti kinų kvartale, Mažosios Indijos rajone ar arabų gatvėje. Leiskitės į klajones po miestą – jame dera religinių šventyklų ir modernioji architektūra. Būtinai skirkite laiko pasivaikščioti po mariną, nes čia galėsite pasigrožėti žymiuoju Marina Bay viešbučiu bei Super medžiais. Keltu persikelkite į Sentosa salą, kurioje galėsite pramogauti „Universal Studios“ atrakcionų parke, bei mėgautis egzotiškais paplūdimiais. Nepraleiskite galimybės ir nuvykite į vienintelį tokį pasaulyje Naktinį safarį!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Singapūrą, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Fort Canning Lodge 3*, Studio M 4*, Mandarin Orchard 5*.
  • Šventės ir festivaliai Singapūre: viena didžiausių švenčių Singapūre – kinų Naujieji metai, švenčiami sausio-vasario mėnesiais. Birželio mėnesį vyksta Singapūro Drakonų laivų festivalis, švenčiamas jau daugiau nei 2000 metų! Liepos-rugsėjo mėnesiais švenčiamas Alkanų Dvasių festivalis. Tikima, kad šiomis dienomis atsiveria pragaro vartai ir dvasios pasklinda po žemę, tačiau nėra ko išsigąsti – miesto gatvės prisipildo įvairių pasirodymų šurmulio, koncertų, o žmonės rengia šventiškas vakarienes.
  • Lauktuvės iš Singapūro: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – Singapūro nacionalinis gėrimas Slingas, kokosų džemas Kaya, Laksa pasta, šilko dirbiniai, keramikos ir juvelyrikos dirbiniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Singapūrą, iš Rygos į Singapūrą, iš Varšuvos į Singapūrą.