×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į San Mariną

Keliones-i-San-Marina

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į San Mariną: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, San Marino viešbučiai, žymiausi San Marino kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į San Mariną, San Marino klimatas, lauktuvės iš San Marino, San Marino maistas, San Marino valiuta, ekskursijos po San Mariną.

Kelionės į San Mariną – intriguojančios atostogos paslaptingoje nykštukinėje valstybėje! Poilsis San Marine, vienoje mažiausių pasaulio valstybių, įsikūrusioje Italijos šiaurinėje dalyje ir iš visų pusių supamoje Italijos regionų, apsvaigins ir privers pamilti šią šalį. Kiekviena kelionės akimirka ilgam išliks atmintyje, nes čia ne tik pažinsite vieną seniausių pasaulio respublikų, bet ir mėgausitės puikiais vynais ir dar puikesniais kraštovaizdžiais. San Mariną sudaro 8 miesteliai ir sostinė San Marinas, tad visą šalį be rūpesčių pažinsite vienos kelionės metu. Nors ir mažytė, tačiau ši šalis turi ką pasiūlyti turistams, tad puikios atostogos – garantuotos!

Kelionė į San Mariną pažadins kiekvieną grožio išsiilgusią sielą! Šalies miestus puošia ant uolų stovinčios pilys, svaiginantis kalnuotas kraštovaizdis, o keliautojus traukia ir intriguojantis šalies paslaptingumas. Viešnagė ir poilsis San Marine – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. San Marinas – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į San Mariną – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Titano kalnas, San Marino bazilika, miesto rotušė, Trys San Marino bokštai, nacionalinis San Marino muziejus, Ferrari transporto muziejus, Keistų objektų muziejus, Šv. Barbaros koplyčia, Borgo Maggiore savivaldybė, Serravalle savivadybė.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
 • Klimatas San Marine: San Marinui būdingas vidutinis klimatas. Vasaros čia šiltos, o žiemos švelnios. Vidutinė žiemos temperatūra svyruoja nuo -2ºC iki +10 ºC, vasaros – nuo +20 ºC iki +30 ºC, didesni karščiai nevargina todėl patogu keliauti ištisus metus.
 • Maistas San Marine: San Marinas iš visų pusių apsuptas Italijos, tad ir jo virtuvė labai panaši. Mėgstami įvairūs makaronų patiekalai, pica, rizotas, jūros gėrybės, grybai. Nepaisant Italijos įtakos, San Marina didžiuojasi ir keliais savo tradiciniais patiekalais – triušienos troškiniu, kurio neparagavus išvykti iš šalies būtų tiesiog nusikaltimas, ar piadina – suktinukas su sūriu, mėsa ir daržovėmis. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – apie 10 €.
 • Ekskursijos San Marine: San Marinas visai nedidukas, todėl visą šalį galima apžiūrėti net pėsčiomis. Tiesiog leiskitės į ekskursiją po šalies miestelius, išsidėsčiusius Titano kalno papėdėje – kiekviena savivaldybė turi ką pasiūlyti. Sostinėje San Marine galėsite aplankyti gausybę muziejų, taip pat apsilankykite pilyje. San Marine taip pat populiaru apsipirkti, nes daugeliui prekių čia nėra uždėti mokesčiai. Leiskite sau atsipalaiduoti ir pasiklysti San Marino gatvelių labirintuose – juk niekad nežinai, kas gali nustebinti iš už Viduramžių gatvelės kampo…
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į San Mariną, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai San Marine: jei įdomios Viduramžių tradicijos, rekomenduojama keliauti liepos mėnesį, nes tuo metu čia vyksta Viduramžių dienos, žmonės persirengia kostiumais, vyksta tradiciniai pasirodymai, varžybos. Vienas laukiamiausių laikotarpių šalyje – tai Kalėdos. San Marine nuo gruodžio pradžios visą mėnesį vyksta didelė Kalėdų Stebuklų mugė, su rankdarbiais nukrautasi prekystaliais, muzika ir vietiniu maistu. Birželio mėnesį čia taip pat vyksta Pasaulio motociklų čempionatas.
 • Lauktuvės iš San Marino: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – unikalūs, tik šioje šalyje galiojantys, pašto ženklai, monetos, tradiciniai rankdarbiai, keramikos dirbiniai, saldainiai, magnetukai, marškinėliai ir kiti suvenyrai su šalies atributika.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į San Mariną, iš Rygos į San Mariną, iš Varšuvos į San Mariną.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS