×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Madeirą

Keliones i Madeira

Karšti pasiūlymai į Madeirą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Madeirą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Madeiros viešbučiai, žymiausi Madeiros kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Madeirą, Madeiros klimatas, lauktuvės iš Madeiros, portugališkas maistas, Madeiros valiuta, ekskursijos po Madeirą.

Čia visada pavasaris – kelionės į Madeirą tobuloms atostogoms

Kas gali būti geriau už atostogas tolimoje saloje ir poilsį nuostabios gamtos apsuptyje. Portugalijai priklausanti Madeiros sala Atlanto vandenyne nuo Europos žemyno nutolusi daugiau negu 1000 km ir garsėja dėl savo įspūdingo gamtovaizdžio, švelnaus klimato bei gėrimų. Madeiros sala dar su keliomis mažesnėmis kitomis salomis sudaro Madeiros salyną. Skrydžiai iš Vilniaus ar Varšuvos į Funšalį palankiausia kaina, viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) ir degantys paskutinės minutės kelionės į Madeirą pasiūlymai jau paruošti Baltic Tours svetainėje. Įsigykite kelionės bilietus internetu ir ruoškitės – jūsų laukia nuostabios atostogos Madeiroje.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

Lankomiausių vietų top: didžiausias salos miestas Funšalis ir jame veikiantis tropinis botanikos sodas, Cabo Girao apžvalgos aikštelė stiklinėmis grindimis, pakrantėje įsikūrę žvejų kaimeliai, vulkaninės kilmės paplūdimiai, seniausias salos miestelis Mašikas (Machico).

Rekomenduojama kelionės trukmė 5–7 dienos.

Klimatas Madeiroje. Orai saloje primena amžiną pavasarį. Vasaros šiltos ir nepasižymi alinančiais karščiais. Oro temperatūra vasarą siekia apie 23 ℃ šilumos. Žiemos švelnios, temperatūra retai kada nukrenta žemiau 16 ℃. Didelę įtaką Madeiros klimatui daro šalia tekanti Golfo srovė. Vandens temperatūra visus metus siekia 18–24 ℃ šilumos.

Madeiros virtuvė. Kaip ir pridera salai, vyrauja žuvies ir jūrų gėrybių patiekalai. Populiariausia žuvis menkė, o kaip ją paruošti, portugalai žino kelis šimtus būdų. Būtina paragauti rūšinio Madeira vyno, žinomo visame pasaulyje, ir tradicinės bolo de caco duonos bei bolo de mel pyrago.

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Madeirą, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Aktyvi veikla ir ekskursijos Madeiroje. Kalnuota, uolėta pakrante ir nuostabia gamta pasižyminti Madeira – ideali vieta aktyviam poilsiui. Populiariausias būdas pažinti salą – išsiruošti į žygį pasirinkus vieną iš daugelio įrengtų trasų. Dažnai jos driekiasi šalia levada. Levada – tai tik šiai salai būdinga vandentiekio ir plantacijų drėkinimo sistema. Kaimynines salas galima pasiekti kursuojančiais keltais. Funšalyje ir Mašikoje laukiama nardymo entuziastų.

Populiariausi viešbučiai: Melia Madeira Mare 5*, Pestana Ocean Bay 4*, Dom Pedro Madeira 4*, Muthu Raga Madeira 4*, Imperatriz Aparthotel 3*, Residencial Monumental 2*, Orquidea 3*, Terrace Mar Suite Hotel 4*, Madeira Bright Star 4*, Dom Petro Baia Club 4*, Duas Torrs 4*, White Waters 3*, Do Carmo 3*, Girassol 4*, Suite Hotel Jardins D’ajuda 4*.

Šventės ir festivaliai Madeiroje. Šventės ir festivaliai šioje saloje nesibaigia. Ypač laukiama Naujųjų metų sutikimo šventė, kai dangų nušviečia daugybė fejerverkų. Kasmet vyksta bent keli muzikos ir vienas filmų festivalis. Birželį labai daug žmonių sutraukia Atlantic festivalis, kuris žymi vasaros sezono pradžią.

Lauktuvės iš Madeiros. Siuviniai ar jais dekoruoti rankų darbo daiktai – klasikinis suvenyras iš Madeiros. Patariama apsilankyti parduotuvėse, kuriose prekiaujama vietos kūrėjų darbais. Lauktuvės taip pat neįsivaizduojamos be tradicinių gėrimų bei bolo de mel pyrago.

 

Keliautojai dalijasi:

 • Išsiruoškite į žygį anksti ryte pasitikti saulėtekio. Jausmai ir vaizdai nenusakomi.
 • Funšalyje galima pasinaudoti keliomis netradicinėmis viešojo transporto priemonėmis: keltuvu ir toboggan. Kalnuotoje vietovėje įsikūrusiame mieste aukštai įsikūrusias vietas greičiausia pasiekti keltuvu. Toboggan primena rogutes, kurias nuokalnėn stumia atitinkami vairuotojai.
 • Madeiroje gimė Portugalijos nacionalinės futbolo rinktinės kapitonas Cristiano Ronaldo. Jo vardu pavadintas oro uostas ir įkurtas muziejus.

 

Poilsis Madeiroje idealiai tiks ne tik nuotykių ieškotojams ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams, bet ir romantiškoms atostogoms dviese. Atostogos Madeiroje leis mėgautis nuostabiu kraštovaizdžiu, smagiomis išvykomis, šviežiu ir kokybišku vietiniu maistu. Patogi kelių valandų kelionė lėktuvu neprailgs žinant, kad ši nedidukė Portugalijos sala gali pasiūlyti viską, ko reikia tobulam poilsiui ir nepamirštamoms atostogoms.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Madeirą, iš Rygos į Madeirą, iš Varšuvos į Madeirą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS