×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Pietų Korėją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Pietų Korėją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Pietų Korėjos viešbučiai, žymiausi Pietų Korėjos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Pietų Korėją, Pietų Korėjos klimatas, lauktuvės iš Pietų Korėjos, korėjietiškas maistas, Pietų Korėjos valiuta, ekskursijos po Pietų Korėją.

Kelionės į Pietų Korėją – tai atostogos Azijos šalyje, kuri bene ryškiausiai spinduliuoja savo kontrastais. Poilsis Pietų Korėjoje, šalyje, įsikūrusioje Korėjos pusiasalyje, keliautojams siūlo akinantį spektrą patirčių, gražiausią kraštovaizdį ir 5000 metų menančią kultūrą ir istoriją, kuri lydės visos stulbinančios kelionės metu.  Pietų Korėja – tai 21 a. hallyu korėjietiška pop kultūra, tūkstančius metų gyvuojančios senosios tradicijos, romantiški žvejų kaimeliai atokiose salose ir mažiau žinoma, tačiau viena geriausių Azijos virtuvių. Pietų Korėja stebina savo įvairiapusiškumu ir suteikia galimybę kiekvieną kelionės sekundę mėgautis naujais ir netikėtais atradimais.  Atostogos Pietų Korėjoje  – tai nuotykių kupina kelionė per ryžių laukus, knibždančius futuristinius miestus ir senųjų amžių palikimą.

Kelionė į Pietų Korėją – tai svajonių šalis keliautojams – patrauklus, įtraukiantis, svetingas kraštas, kur aukštųjų technologijų apsupta tauta harmoningai egzistuoja greta pagarbos senosioms Azijos tradicijoms. Viešnagė ir poilsis Pietų Korėjoje padovanos įsimintiniausias akimirkas svetingoje Azijos šalyje. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Pietų Korėja – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Pietų Korėją – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Gyeongju miestas (UNESCO), Seulo stebėjimo bokštas, Korėjos Nacionalinis muziejus, Imperatorių rūmai, Seoraksan Nacionalinis parkas, Busan miestas, Hwaseong tvirtovė, demilitarizuota zona, Jeju sala (UNESCO), Gamcheon kultūrinis kaimas ir dar daug vietų…
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-12 dienų.
 • Klimatas Pietų Korėjoje: Pietų Korėjoje vyrauja musoninis klimatas. Išskiriami keturi sezonai: kovo pabaiga-gegužė – vėsūs, bet saulėti orai, birželis-rugsėjo pradžia – karštasis ir lietingasis sezonas, liepos vidurys-rugpjūčio vidurys – šilčiausias laikotarpis, palankiausias kelionėms, rugsėjį-lapkritį itin skiriasi dienos ir nakties temperatūra, palanku keliauti į kalnus, gruodį-kovo pradžioje gausiai iškrenta sniego, todėl palanku vykti slidinėti.
 • Maistas Pietų Korėjoje: Pietų Korėjos virtuvės pagrindą sudaro ryžiai, sriubos, žuvis, paukštiena, kiaušiniai, jūros gėrybės.
 • Nacionaliniai korėjiečių patiekalai Kimchi – kopūstai su įvairiais priedais, Pulgogi – ant anglių kepta jautiena, Genghis Khan – virti ploni mėsos gabaliukai su daržovėmis ir kiti gardūs patiekalai. Alkoholiniai gėrimai gaminami iš fermentuotų kviečių arba ryžių, pavyzdžiui ryžių vynas Jungjong, degtinė Soju. Patiekalai valgomi šaukštu ir bambukinėmis lazdelėmis. Kainos vietiniuose restoranėliuose nesikandžioja – pietūs asmeniui – iki 6 € (apie 6045 Šiaurės Korėjos vonai).
 • Ekskursijos Pietų Korėjoje: atostogų metu susipažinsite šalies istorija ir tradicijomis, viešėdami sostinėje Seule. Čia aplankykite muziejus, istorinius pastatus, šventyklas. Taip pat šiame mieste susipažinsite su moderniąja šalies puse, kur nuo dangoraižių ims suktis galva, o specialiuose technologijų turguose galėsite įsigyti įvairiausių prekių. Nepraleiskite progos naktį apsilankyti Hongdae ar Gangnam rajonuose – vakare čia susirenka draugai, ir linksminasi gatvėse, baruose, dainuoja karaoke. Pavargę nuo miesto šurmulio leiskitės į ekskursiją po kaimo vietoves, grožėkitės ryžių laukais, ramybę atraskite šventyklose ar kalnuose, kurie čia tikrai įspūdingi.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Pietų Korėją, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Šventės ir festivaliai Pietų Korėjoje: vienas smagiausių festivalių – liepos mėnesį vykstantis Boryeong purvo festivalis. Tai nėra sena tradicija, tačiau ji jau tapo populiari visame pasaulyje ir pasimurkdyti purve suvažiuoja ne tik vietiniai, bet ir gausybė turistų. Jinju Namgang Yudeung žibintų festivalis vyksta spalio mėnesį, ir yra nuostabus reginys, kurio metu gatvės ir dangus nušvinta tūkstančiais spalvotų žibintų. Anfong kaukių šokių festivalis rengiamas rugsėjo pabaigoje-spalio pradžioje. Tai tradicinis festivalis, kurio metu tradicinė kultūra puoselėjama šokant tradicinius šokius su kaukėmis. Pietų Korėjoje nuolat vyksta įvairiausi festivaliai – tiek menantys senąsias eras, tiek šiuolaikines tradicijas, todėl kiekvienas iš jų garantuoja nepamirštamus įspūdžius.
 • Lauktuvės iš Pietų Korėjos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – grožio puoselėjimo produktai, džiovinti jūros dumbliai, Soju degtinė, arbata, bambukinės lazdelės valgymui, vėduoklės, elektronika, siuvinėti rankdarbiai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Pietų Korėją, iš Rygos į Pietų Korėją, iš Varšuvos į Pietų Korėją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS