×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Peru

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Peru: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Peru viešbučiai, žymiausi Peru miestai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Peru, Peru klimatas, lauktuvės iš Peru, Peru maistas, Peru valiuta, ekskursijos po Peru.

Kelionės į Peru – nepatirti įspūdžiai ir nepamirštami nuotykiai, nedvejokite! Baltic Tours komanda kartu su partneriais Novaturas, Tez Tour, Kidy Tour pasirūpins visais kelionės klausimais ir žema kelionės kaina į Peru! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Peru, bilietai internetu, patogus skrydis lėktuvu ir jūs jau džiaugiatės užburiančia Peru atmosfera. Poilsis Peru bus turiningas, unikali vietinių kultūra ir gamtos šedevrai leis mėgautis kiekviena atostogų diena, fiksuokite kiekvieną akimirką ir vaizdą ne tik akimis bet ir fotoaparatu, mėgaukitės, atraskite, pažinkite! Žavėkitės Maču Pikču, tyrinėkite Naskos piešinius, klaidžiokite Amazonės džiunglėse, žinoma su vietinio gido pagalba, juk būtent taip nuotykių kupina kelionė į Peru įsiamžins atmintyje. Skirkite daugiau laiko pažinčiai su šalies sostine Lima, miesto aikštė ir senamiestis tikrai jus nustebins, atostogos Peru įsimins ilgam. Autobusas – pagrindinis ir populiariausias transportas Peru, juo galite  drąsiai aplankyti visą šalį, vietiniais skrydžiais patartina nesinaudoti, juk pastarieji pareikalaus nemažai vietinės valiutos – Naujojo solio.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų Peru top 10: Machu Picchu, Cusco, Arequipa , Paslapčių slėnis, Lima, Iquitos, Nazca dykuma, Trujillo, Mancora, Puno.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 14-30 dienų.
 • Klimatas Peru: ties Peru pakrante skalaujama Ramiojo vandenyno bangų vyrauja sausi orai, šalies pietuose karaliauja Atakamos dykuma, kurios teritorijoje oro temperatūra svyruoja nuo 15° iki 30° šilumos. Sostinę Limą dažnai apgaubia rūkai, tačiau iškrentančių kritulių kiekis labai nedidelis. Peru sostinėje vasaros metu oro temperatūra siekia iki 35°.
 • Maistas Peru: Peru virtuvėje vadovauja čili pipirai, tad ir didžioji dauguma šalies patiekalų ganėtinai aštrūs. Didelę reikšmę turi šalyje auginami vaisiai ir daržovės, itin vertinama lamų mėsa. Pagrindiniai Peru gyventojų patiekalai, kuriuos vertėtų paragauti lankantis svetingoje šalyje: orkaitėje kepamas jautienos kepsnys Asado, įdaryti avokadai Palta Rellena, iš krevečių, kiaušinių, pieno ir pipirų gaminama tiršta sriuba Chupe de camarones, marinuota žuvis su saldžiomis bulvėmis Ceviche, skanaus!
 • Ekskursijos Peru: turbūt vienas iš didžiausių turistų traukos objektų Peru – Maču Pikču inkų miestelis, gaubiamas paslapties šydo sukviečia pasaulio keliautojus, nuo šio stebuklo vertėtų ir pradėti pažintį su Peru. Nevalia aplenkti ir Čan Čano – nedegtų plytų archeologinio komplekso, kurio pavadinimas išvertus iš senovės močikų kalbos reiškia „saulė saulė“. Dar vienas vertas dėmesio archeologinis kompleksas Huaca del Sol, milžiniška laiptuota piramidė pasak legendos buvo pastatyta vos per tris dienas, išvyskite! Įsiamžinkite Titikakos ežero ir Kolkos kanjono apsuptyje, juk pastarasis patekęs į Gineso rekordų  knygą, kaip giliausias tarpeklis pasaulyje! Tai bent turiningos atostogos Peru laukia!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Peru būtina turėti galiojantį pasą, trumpalaikiam buvimui šalyje Lietuvos respublikos piliečiams viza nereikalinga.
 • Lauktuvės iš Peru: šalikai, megztiniai, pirštinės, kojinės ar kiti panašūs gaminiai iš Alpaca (gyvūnėliai panašūs į lamas, tik iek mažesni) vilnos puikios lauktuvės tiek patiems, tiek artimiesiems, patikėkite, žiemą nesušalsite. Juvelyriniai dirbiniai iš sidabro, rankų darbo keramikiniai ir medžio gaminiai papuoš jūsų ar draugų namų interjerą. Suvenyrus vertėtų įsigyti Titikakos ežero apylinkėse, vietiniai čia tikri auksarankiai.

 

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Peru, iš Rygos į Peru, iš Varšuvos į Peru.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS