×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Paragvajų

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Paragvajų: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Paragvajaus viešbučiai, žymiausi Paragvajaus miestai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Paragvajų, Paragvajaus klimatas, lauktuvės iš Paragvajaus, Paragvajaus maistas, Paragvajaus valiuta, ekskursijos po Paragvajų.

Kelionė į Paragvajų – tai ko jums reikia! Noras yra? Visais kitais kelioniniais rūpesčiais pasirūpins Baltic Tours komanda kartu su partneriais Novaturas, Tez Tour, Kidy Tour  – štai jau mėgaujatės atostogomis Paragvajuje! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Paragvajų žema kaina, išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos, bilietai internetu ir Baltic Tours padės jums keliauti pigiau. Poilsis Paragvajuje – neįkainojamas. Pats šalies pavadinimas kilo nuo Paragvajaus upės, o pastarosios viena iš reikšmių „Vanduo priklausiantis didelei upei“. Paragvajuje įsiliesite į indėniškos ir europietiškos kultūros mišinį, galėsite gėrėtis tradicine Paragvajaus muzika polka, kuri atliekama instrumentu arka – garantuotai nuotaikingos atostogos Paragvajuje! Verta paminėti, kad garbinama sporto šaka šalyje – futbolas, įsiliekite į aistringų sirgalių būrį ir stebėkite aukšto lygio rungtynes. Vandens transportas Paragvajuje itin populiarus, mat pagrindinės prekės yra importuojamos ir eksportuojamos būtent laivais.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų Paragvajuje top 10: Asunsjonas, Enkamasjonas, Iguacu kriokliai, Gran Chaco, Yaguaron, Hernandarijasas, Presidente Franco, Mondajaus kriokliai, Siudad del Estė, Draugystės tiltas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 12-25 dienos.
 • Klimatas Paragvajuje: Paragvajus gali pasigirti tik dvejais metų laikais, vasara ir žiema. Pastaroji trunka gegužės-rugpjūčio mėnesiais, kuomet oro temperatūra nenukrenta žemiau 15° šilumos, o karštoji vasara tęsiasi spalio-kovo mėnesiais. Karščiausiu vasaros etapu, oro temperatūra pakyla net iki 40° šilumos.
 • Maistas Paragvajuje: Paragvajaus virtuvėje dominuoja manijokai, kukurūzai, pupelės, moliūgai, riešutai, batatai. Pagrindiniai dienos patiekalai gaminami iš ėrienos, jautienos, vištienos, kiaulienos bei žuvies. Jautienos sriuba, svogūninis kremas su kukurūzais, kepta višta ir jautiena kepta ant grotelių yra laikomi tradiciniais patiekalais Paragvajuje. Pagrindinis prieskonis, kuriuo gardinami didžioji dauguma patiekalų – malti juodieji pipirai. Vertos dėmesio gaivios ir vitaminų kupinos salotos, jų čia gausi įvairovė. Dar vienas skanumynas – įvairiausiais įdarais pagardinti pyragėliai, kurie yra verdami, skanaus! Prisėdus po ilgos dienos vakare verta atsigerti tradicinio vietinių gėrimo matė, kuri gaminama iš bugienio medžio lapų, atsipalaiduokite ir mėgaukitės, juk tai poilsis Paragvajuje.
 • Ekskursijos Paragvajuje: pažintinė ekskursija po Paragvajaus sostinę, įsitaisiusią Paragvajaus upės krante, Asunsjoną, turi būti įtraukta į atostogų Paragvajuje veiklų sąrašą. Metropolinė katedra, Nepriklausomybės rūmai, Senasis Senato pastatas ir muziejų gausa sostinėje jus sužavės. Pasivaikščiokite šurmulinga Asunsjono parduotuvių gatve, įsigykite lauktuvių sau ir artimiesiems, o po turiningos dienos pasimėgaukite spa malonumais. Apkeliaukite visus Paragvajaus gamtos stebuklus: Iguazu kriokliai, Flamingo lagūna, didžiausias Paragvajaus ežeras Ipakarai, Gvairos krioklys, Paragvajaus upė ir dar daug kitų gamtos šedevrų. Nereikėtų aplenkti ir Enkamasjono, dar vieno iš pagrindinių šalies miestų, kuriame karaliauja objektas įtrauktas į  UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, kas jis? Išvysite savomis akimis.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Paragvajų būtina turėti galiojantį pasą, trumpalaikiam buvimui Paragvajuje Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia.
 • Lauktuvės iš Paragvajaus: įvairūs suvenyrai su Paragvajaus vaizdais primins apie atostogas Paragvajuje dar ilgai, o artimuosius įkvėps keliauti jūsų pėdomis. Šalyje auginama medvilnė, tad kokybiški jos gaminiai gali tapti puikiomis lauktuvėmis. Įsigykite praktiškų lauktuvių, kavos ir cukranendrių cukraus. Jei pažįstate žmonių mėgstančių pypkutę, šalyje užaugintas tabakas juos pradžiugins.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Paragvajų, iš Rygos į Paragvajų, iš Varšuvos į Paragvajų

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS