×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Olandiją

Keliones i Olandija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Olandiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Olandijos viešbučiai, žymiausi Olandijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Olandiją, Olandijos klimatas, lauktuvės iš Olandijos, olandiškas maistas, Olandijos valiuta, ekskursijos po Olandiją.

Kelionės į Olandiją – puikios ir nepamirštamos atostogos! Poilsis Olandijoje, nedidelėje, tačiau nuostabiai gražioje valstybėje šiaurės vakarų Europoje, padovanos daugybę įspūdžių. Atostogos Olandijoje – tai nuostabusis Amsterdamas, su gausybe kanalų, dviračių, siaurų, vienas prie kito prisišliejusių, namų, tai žadą atimantys tulpių laukai, primenantys spalvotus kilimus, tai žaliuojančios lygumos ir vėjo malūnai. O kur dar meninis ir kultūrinis palikimas – Olandiją garsina tokių menininkų, kaip Vincentas Van Goghas, Rembrantas darbai, taip pat čia savo dienoraštį 2-ojo pasaulinio karo metu rašė Ana Frank. Zandvortas, Haga, Vlissingenas, Domburgas – tik keli iš Olandijos kurortų, mėgstamų tiek vietinių, tik turistų dėl savo plačių paplūdimių ir veiklų gausos. Laukia puikios atostogos Olandijoje!

Kelionė į Olandiją – pasakiškos atostogos! Šioje šalyje ką nuveikti ir pamatyti atras visi, nes tai kraštas, siūlantis tiek aktyvų poilsį gamtoje, tiek miestų, jų kultūros pažinimą, tiek atpalaiduojantį poilsį ir ramybę pajūryje. Kelionė ir poilsis Olandijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Olandija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Olandiją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Olandiją?

  • Lankomiausių vietų top: Amsterdamo miesto įžymybės, Kinderdeiko kaimas, Roterdamas, Olandijos nacionalinis muziejus, Anos Frank namas, Keukenhof gėlių parkas, Erasmus tiltas, Mastrichtas, Hoge Veluwe nacionalinis parkas, Leidenas ir dar daugybė vietų.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
  • Klimatas Olandijoje: Olandijoje vyrauja vidutinių platumų jūrinis švelnus klimatas. Žiemos metu oro temperatūra beveik nenukrenta žemiau 0°C, o vasaros čia nėra karštos. Olandija yra itin vėjuota šalis – tai puikiai matosi iš gausybės vėjo malonų, stovinčių laukuose. Čia taip pat iškrenta nemažai kritulių, nors sniegas žiemą ilgai neišsilaiko. Saulėčiausia – nuo gegužės iki liepos.
  • Maistas Olandijoje: Olandijos virtuvė pasižymi sočiais, gan riebiais, kaimiškais patiekalais. Virtuvės pagrindas – grūdinės kultūros, bulvės, mėsa, žuvis, itin daug vartojama pieno produktų. Olandai mėgaujasi gausiais pusryčiais – kiaušinienė, sumuštiniai su mėsa, įvairūs sūriai, duona. Pietūs būna lengvi, vakare – vėl gausus stalas. Mėgaujamasi jūros gėrybėmis, žuvimi, sočiomis sriubomis. Nacionaliniai patiekalai – žirnių sriuba Erwtensoep, žuvų kukuliai su vėžių padažu, dideli blyneliai su obuolių sirupu, spurgos. Labiausiai paplitęs gėrimas – amstel alus. Taip pat olandai išgeria labai daug kavos ir kakavos. Kainos Olandijoje nėra vienos iš mažųjų, tačiau vietiniuose restoranėliuose galėsite papietauti ir už €15 asmeniui.
  • Ekskursijos Olandijoje: visų pirma aplankykite Amsterdamą – tai nuostabus miestas, su savo išskirtine architektūra, žaviaisiais kanalais ir pilnomis dviračių gatvėmis. Aplankykite Anos Frank namą, gausybę čia įsikūrusių muziejų, ar tiesiog gėrėkitės vietinių gyvenimo ypatumais mėgaudamiesi kavos puodeliu jaukioje kavinukėje. Apžiūrėję šį miestą, keliaukite Susipažinę su šalies kultūra, leiskite sau pasimėgauti ramiu poilsiu paplūdimiuose ir pasilinksminkite kurortiniuose miesteliuose.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Olandiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Šventės ir festivaliai Olandijoje: balandžio 27 – Karaliaus diena, švenčiama Amsterdamo gatvėse su paradais, koncertais ir nesibaigiančiais vakarėliais. Sausio pabaigoje – vasario pradžioje vyksta Tarptautinis Roterdamo filmų festivalis, pristatantis gerą nepriklausomą kiną. Žymiausias Olandijos festivalis – Kaukenhof gėlių parko atidarymas kovo mėnesį, į kurį suplūsta žmonės iš viso pasaulio pasigrožėti pražydusiomis tulpėmis. Olandijoje taip pat vyksta daug kitų muzikos, meno festivalių, organizuojami bėgimai, mugės, paradai, tad čia rasite ką nors įdomaus nuolat.
  • Lauktuvės iš Olandijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – olandiškas sūris, stroopwafels vafliai, klumpės, Delfto keramika, tulpių sėklos, meno kūriniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Olandiją, iš Rygos į Olandiją, iš Varšuvos į Olandiją.