×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Norvegiją

Keliones i Norvegija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Norvegiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Norvegijos viešbučiai, žymiausi Norvegijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Norvegiją, Norvegijos klimatas, lauktuvės iš Norvegijos, suomiškas maistas, Norvegijos valiuta, ekskursijos po Norvegiją.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Norvegiją – nuotykių ir išskirtinių pojūčių kupinos atostogos Skandinavijoje! Poilsis Norvegijoje, šalyje su dešimtimis tūkstančių salų, atims žadą net visko mačiusiems. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, nes atostogos Norvegijoje – tai tolimoji šiaurė, su savo neaprėpiamais, žmogaus nepaliestais, miškais, gaivinančiais ežerais, tyru, gaiviu oru ir nuostabiaisiais fjordais. Apie Vikingus byloja išlikę X amžiaus laivai, o mistiniai Norvegijos gyventojai troliai vis dar slapstosi kalnuose. O kur dar nesibaigiančios žiemos linksmybės kalnuose ar magiškos ir mistiškos auroros, kurios lyg akvarele užlieja dangų gražiausiomis spalvomis! Trysil, Hemsedal, Hafjell, Geilo – tai tik keli iš daugelio Norvegijos slidinėjimo kurortų puikioms žiemos atostogoms Norvegijoje!

Kelionė į Norvegiją – įspūdingos ir nepamirštamos atostogos! Šioje šalyje ką nuveikti ir pamatyti atras visi, nes tai kraštas, siūlantis tiek aktyvų poilsį gamtoje, kalnuose, tiek miestų, kultūros, tradicijų pažinimą. Kelionė ir poilsis Norvegijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Norvegija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Norvegiją– Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Vikingų laivų muziejus, Geirangerfjord fjordas, Bryggen (UNESCO), Lofoten salos, Svalbard archipelagas , Sakyklos akmuo (Pulpit Rock), Alesunf miestelis, Oslas, Fram muziejus, Trolio liežuvis (Trolltunga), Trolių kelias ir dar daugybė vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
 • Klimatas Norvegijoje: Norvegijoje vyrauja subarktinis, jūrinis ir kontinentinis klimatas. Žiemos būna šaltos, iškrenta daug sniego, o temperatūra nukrenta ir žemiau -20 °C – kuo toliau į šiaurę, tuo žvarbesnė temperatūra. Sniegas viršukalnėse išsilaiko ištisus metus. Vasaros Norvegijoje – vėsios, vėjuotos, tačiau būną ir itin šiltų, net karštų dienų. šiltos. Vasarą taip pat šviesu beveik ištisą parą, o žiemą tamsiame danguje galima išvysti magiškas šiaurės pašvaistes…
 • Maistas Norvegijoje: Norvegijos virtuvė pasižymi labai šviežiais ir „grynais“ ingredientais. Virtuvės pagrindą sudaro žuvis ir mėsa, o patiekalai gardinami įvairiomis uogomis, grybais, bulvėmis. Išskirtinis produktas – briedžių mėsa, kuri daugumai atvykusių atrodo tikras delikatesas, nors vietiniams tai įprastas maistas. Vienas labiausiai vertinamų mėsos patiekalų – maltos jautienos kukuliai, patiekiami su bulvėmis, kopūstais. Svečiams dažnai pasiūloma žvėrienos, sumuštinių su lašiša ar rudu ožkos sūriu. Norvegai mėgsta alų, taip stiprų gyvąjį vandenį Aqua Vitae. Kainos Norvegijoje nėra mažos, tačiau vietiniuose restoranėliuose už 17eur (apie 161 Norvegijos krona) asmuo gali papietauti.
 • Ekskursijos Norvegijoje: tai ganėtinai didelė šalis, tad ekskursijų ir veiklų tikrai nepritrūks! Žiemą čia puikios sąlygos žiemos sportui kalnuose, kur taip pat galima išbandyti sniegomobilius bei pasivažinėjimą šunimis kinkytomis rogėmis. Vasarą Suomijoje taip pat gausu veiklos – žygiai kalnais ar miškais, laukinės gamtos stebėjimas, plaukimas fjorduose, uogavimas, jaudinanti žvejyba Atlanto vandenyne ir kitos veiklos gamtoje tikrai suteiks pasakišką poilsį. O kur dar skandinaviškos elegancijos kupini miestai, jų kultūrinis gyvenimas! Norvegija tokia įvairi, kad puikios atostogos garantuotos net patiems išrankiausiems.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Norvegiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai Norvegijoje: Bergenfest – tai modernios muzikos festivalis, vykstantis birželio pabaigoje Bergeno mieste, pritraukiantis atlikėjus iš viso pasaulio. Užšalusio Krioklio festivalis – unikalus renginys, vykstantis vasario mėnesį Lillehammer mieste. Jo metu muzikantai groja instrumentais, padarytais iš ledo. Ką bendro Norvegija turi su Indija? Ogi aistrą Bolivudo filmams! Gruodžio pradžioje Osle švenčiamas Bolivudo festivalis, kurio metu rodomi filmai, spektakliai bei tiesiog švenčiama Indijos kultūra. Norvegijoje taip pat vyksta muzikos, šokių, menų festivaliai, vyksta koncertai, parodos ir kitos vietinės bei tarptautinės šventės.
 • Lauktuvės iš Norvegijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – vilnoniai megztiniai, kojinės, pirštinės, stiklo dirbiniai, troliai, Aquavit gėrimas, Brunost rudas sūris, norvegiškas pieninis šokoladas, tekšių uogų džemas, miniatiūrinis vikingų laivas.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Norvegiją, iš Rygos į Norvegiją, iš Varšuvos į Norvegiją.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS