×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Mianmarą

Keliones i Mianmara

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Mianmarą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Mianmaro viešbučiai, žymiausi Mianmaro kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Mianmarą, Mianmaro klimatas, lauktuvės iš Mianmaro, Mianmaro maistas, Mianmaro valiuta, ekskursijos po Mianmarą.

Kelionės į Mianmarą – egzotikos kupinos atostogos šventyklų šalyje! Poilsis Mianmare, buvusioje Burmoje, didžiausioje žemyninės Pietryčių Azijos valstybėje, kurioje sugyvena apie šimtas skirtingų etninių grupių, pavergs savo pasakiško grožio gamta, į kurią taip harmoningai įsilieja šventyklos, auksu spindinčiais bokštais. Balčiausio smėlio paplūdimiai, skalaujami žydro Bengalų įlankos vandens, užtikrins sielą ir kūną atgaivinantį poilsį palmių šešėlyje. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, atsiduodami šiltam atostogų ritmui. Ngapali, Ngwe Saung, Chaungtha – vieni žymiausių ir gražiausių Mianmaro kurortų, viliojantys nuostabiausiais paplūdimiais, dangiško žydrumo jūra ir pasakišku poilsiu. Atostogos Mianmare nepaliks abejingo nei vieno – tai šalis, išsaugojusi senąsias Azijos tradicijas, kurios kadaise uždari stebuklai dabar laukia galimybės įkvėpti kiekvieną, norintį pažinti tikėjimo, ir unikalios kultūros, šalį.

Kelionė į Mianmarą – tai, ko negalėsite pamiršti visą gyvenimą… Atostogų metu susipažinsite su įspūdingomis, auksu tviskančiomis, pagodomis, budistų gyvenimo būdu, kalnuotu šalies kraštovaizdžiu, kaimo žmonių gyvenimu, gyvybe knibždančiomis džiunglėmis ir dieviškomis jūros pakrantėmis. Viešnagė ir poilsis Mianmare – įspūdinga, egzotinių ritmų kupina kelionė. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Mianmaras – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Mianmarą – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Shwedagon pagoda, Ananda pahto šventykla, Mandalay kalva, Inlės ežeras, šventasis Popos kalnas, Yangon sostinė, Ngapali paplūdimiai, U-Bein tiltas, Kyaikthanlan Paya šventykla, Taukkyan karo memorialas, Mahamuni Buddha šventykla ir dar daugiau…
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 10-16 dienų.
 • Klimatas Mianmare: Mianmaras priklauso tropinio klimato juostai ir turi tris sezonus: karštąjį (kovas-gegužė), lietingąjį (birželis-spalis), ir vėsųjį (spalis-vasaris). Geriausia Mianmare keliauti lapkričio – vasario mėnesiais, nes tuo metu šalyje sausa, bet nevargina dideli karščiai.
 • Maistas Mianmare: Burmiečių virtuvei įtakos turėjo aplinkinės šalys bei daugybė čia gyvenančių etninių grupių. Gausiai naudojami iš žuvies pagaminti produktai, tokie kaip žuvų padažas ar ngapi pasta. Žymiausias patiekalas – mohinga – dubuo ryžių su žuviene. Paragaukite burmietiško biryani – ryžių, mėsos ir daržovių troškinio, naan duonos, žuvies kario, skrudinto įdaryto tofu ir kitų apetitą žadinančių patiekalų. Desertui puikiai tiks burmietiškas falooda gėrimas, bei vaisiai. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 4 € (apie 5411 Mianmaro kijatų).
 • Ekskursijos Mianmare: atostogų Mianmare metu būtinai nuvykite į ekskursiją po sostinę Yangon, kur susipažinsite su šalies istorija bei kultūra. Leiskitės į ekskursiją po šalį, aplankydami žymiausias šventyklas Shwedagon, Ananda pahto, Kyaikthanlan Paya ir daugybę kitų. Susipažinkite su vietiniais žvejais aplankę Inlės ežerą, kuriame galėsite ir paplaukioti tradicinėmis valtimis. Nepamirškite aplankyti Popos kalno, nuo kurio atsiveria pasakiška panorama. Apžiūrėję šalies įžymybes leiskite savo kūnui ir sielai pasilsėti dangiškuose Ngapoli paplūdimiuose…
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Mianmarą, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Myanmar Treasure Inle Lake 4*, Sanctum Inle Resort 5*, Bayview – the beach resort 4*, Belmond Governor’s Residence 5*, Thanakha Inle Hotel 3*, Blue Bird Hotel 3*, Aureum Palace Resort & Spa Inle 4*, Eskala Hotels and Resorts 4*, Kempinski Hotel Nay Pyi Taw 5*, Bagan Lodge 4*, The Strand Yangon 5*, Thande Beach Hotel 3*, Sule Shangri-La Yangon 4*, ViewPoint Lodge & Fine Cuisines 3*, Ruby True Hotel 2*.
 • Šventės ir festivaliai Mianmare: Mianmaras – tikras festivalių kraštas! Balandžio mėnesį čia vyksta Thingyan vandens festivalis, kurio metu gatvėse žmonės vienas kitą aplieja vandeniu, taip švęsdami sausojo periodo pabaigą. Thadingyut šviesų festivalis – vienas nuostabiausių reginių, kuriuos galima pamatyti šalyje spalio mėnesį. Milijonai žvakių nušviečia šventyklas ir aikštes, tūkstančiai žibintų pakyla į dangų… Tzaungdine festivalis, vykstantis spalio-lapkričio mėnesiais, į šventyklas pritraukia minias žmonių, yra pinamos virvės Budos statuloms, o į dangų paleidžiami mirgantys, spalvoti oro balionai.
 • Lauktuvės iš Mianmaro: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – šilkas, lakuoti dirbiniai, tradiciniai skėčiai nuo saulės, sidabro gaminiai, brangakmeniai, varpai ir gongai, rankų darbo shan rankinės, marionetės, longyi apsivijami sijonai, tinkantys tiek vyrams tiek moterims.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Mianmarą, iš Rygos į Mianmarą, iš Varšuvos į Mianmarą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS