×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Marakešą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Marakešą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Marakešo viešbučiai, Marakešo miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Marakešą, Marakešo klimatas, lauktuvės iš Marakešo, Marakešo maistas, Marakešo valiuta, ekskursijos po Marakešą.

Kelionės į Marakešą, į Maroko centrą! Atostogas Marakeše galime vadinti egzotiškomis, spalvinga kultūra, užburianti atmosfera, gyvenimas, kokio Europoje nepamatysime. Nekantraujate keliauti? Baltic Tours su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour pasiruošę jums padėti! Paskutinės minutės pasiūlymai, išskirtinės nuolaidos ir akcijos leis keliauti į Marakešą pigiau – mėgaukitės!
Poilsis Marakeše – neįkainojamas. Autentiška architektūra, šarminga kultūra, spalvingas vietinių gyvenimas – akcentas būtinas neeilinėms atostogoms. Transportas Marakeše – autobusas arba taksi. Įspėjame, apie taksi tarifus vietiniai nėra girdėję, taip kad kaina gali būti tiesiog laužta iš piršto, o kelionės autobusu kainuos vos kelis Maroko dirhamus. Apsistoti tikrai rasite kur, viešbučiai Marakeše alsuoja paprastumu, nors nerasite prabangos ir modernumo, nusivilti tikrai ne teks.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Marakešą?

  • Lankomiausių vietų Marakeše top 10: Marakešo medina, Džema El Fna aikštė, Mažorelio sodas, Kutubijos mečetė, Bahija rūmai, Marakešo muziejus, Menaros sodai, Sadijos kapavietės, senasis žydų kvartalas Melah, El Badi rūmų griuvėsiai
    Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-5 d.
  • Klimatas Marakeše: orai Marakeše itin malonūs dievinantiems šilumą. Karščiausią liepos mėnesį vidutinė oro temperatūra Marakeše laikosi ties 29°C šilumos, o šalčiausią sausį – 13°C. Lapkritis Marakeše – drėgniausias mėnuo, nemėgstantiems lietaus rekomenduotina šį mėnesį aplenkti.
  • Maistas Marakeše: Marakešo virtuvėje gausu vaisių ir daržovių, kurie karščiausiomis dienomis tampa ko ne pagrindiniu valgiu. Patiekalai dažniausiai gaminami iš jautienos, avienos, vištienos bei kupranugario mėsos, gardinami aitriųjų paprikų padažu harisa. Itin sočios sriubos, išmėginkite avienos sriubą charira su pupomis pagardintą prieskoniais. Atostogos Marakeše bus gardžios, vietiniai itin mėgsta saldumynus, o pietūs be deserto neįsivaizduojami. Neatsisakykite gyventojų vertinamos saldžios mėtų arbatos ir dar viena smulkmena, Marakeše, kaip visame Maroke valgant įrankiai nenaudojami, valgoma su rodomuoju ir viduriniuoju rankos pirštais prisėdus prie žemo staliuko, ar tik nelaukia iššūkiai Marakeše?
  • Ekskursijos Marakeše: tiesiog būtina apsilankyti Jemaa El Fna aikštėje, sakoma, kad joje renkasi visi pasaulio burtinininkai, raganos ir kerėtojai – apsižvalgykite. Įsikibus į gido parankę vertėtų susipažinti su Marakešo senamiesčiu, ekskursija po miesto mediną nenuvils. Išleiskite Maroko dirhamus Marakešo turguje, vietinių vadinamo souk – tai dar viena pramoga Marakeše, šurmulingi vietiniai, margaspalvės prekės – nauja patirtis ir nuotykiai.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Marakešą, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą – pasą.
  • Populiariausi viešbučiai Marakeše: Hotel Relax Marrakech 3*, Sofitel Marrakech Palais Imperial 5*, Kech Boutique Hotel & Spa 4*, By Hotel 3*, Red Hotel Marrakech 4*, Savoy Le Grand Hotel 5*, Four Seasons Resort Marrakech 5*, Les Jardins De La Koutoubia 5*, Dar Rhizlane, Palais Table d’hotes & SPA 5*, Es Saadi Marrakech Resort – Palace 5*, Opera Plaza Hotel Marrakech 4*, Kenzi Menara Palace 5*, Hotel & Ryads Barrière Le Naoura 5*, Mandarin Oriental, Marrakech 5*, Hotel Du Golf Marrakech 5*, Hotel & Ryad Art Place Marrakech 5*, Atlas Asni 4*, Grand Mogador Menara 5*, Sofitel Marrakech Lounge and Spa 5*, Atlas Medina & Spa 5*
  • Šventės ir festivaliai Marakeše: Marakeše vyksta kasmetinis filmų festivalis pritraukiantis daugybę garsenybių, apsilankius minėtame festivalyje atostogos Marakeše gali tapti dar turiningesnės! Dar viena įdomi šventė Marakeše – liaudies kūrybos šventė – įsisukite į vietinių gyvenimą!
  • Lauktuvės iš Marakešo: spalvingasis Marakešas atmintyje išliks dar ilgiau, jei dalelę kultūros pasiimsite kartu! Aromatingi prieskoniai, dievinama mėtų arbata, spalvingais ornamentais išmarginti moliniai indai, sidabriniai arbatiniai, suvenyrai iš kupranugario kaulo ir linksmi rytietiški bateliai užlenktomis viršūnėmis – įteikite dalelę Marakešo artimiesiems!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Marakešą, iš Rygos į Marakešą, iš Varšuvos į Marakešą.