×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Fesą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Fesą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Feso viešbučiai, Feso miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Fesą, Feso klimatas, lauktuvės iš Feso, Feso maistas, Feso valiuta, ekskursijos po Fesą.

Kelionės į Fesą, į imperatoriškąjį miestą! Spalvingas miestas savo istorija ir šurmulingu gyvenimu užburia vos tik atvykus, atostogos Fese – neįkainojamos! Atlaso kalnų saugomas miestas suskirstytas į dvi dalis: naująjį Fesą ir Feso senamiestį, pastarasis įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Poilsis Fese – įsimins ilgam, miestas toli gražu neblizga prabanga, išsaugojąs savo autentiškumą žavi nedideliais rusvais namukais ir stulbinančia architektūra. Viešbučiai Fese taip pat skiriasi nuo įprastų Europoje, modernumo daug nerasite, nors 4-5 žvaigždutes turinčių viešbučių aplinka itin išpuoselėta ir tvarkinga. Transportas Fese gali sukelti tam tikrų staigmenų, naudojantis taxi paslaugomis, įsidėmėkite populiaresnį objektą šalia gyvenamosios vietos, juolab apsistojus nuošalesnėje miesto dalyje, mat taxi vairuotojai neretai nežino gatvių pavadinimų, nors didžioji jų dalis tokių ir neturi. Vykstant autobusu sutaupysite Maroko dirhamų (Maroko piniginis vienetas), o dėl maršrutų ir išlipimo vietų, patariama pasitikslinti vietinių, jie su šypsena padeda turistams. Spėjote susižavėti autentišku Fesu? Nedvejokite, Fesas – vertas jūsų atostogų! Baltic Tours su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour padės suplanuoti nepamirštamas atostogas Fese pasiūlydami žemas kainas už neįkainojamą poilsį Fese.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Fesą?

  • Lankomiausių vietų Fese top 10: Feso senamiestis, Chouaros odos raugyklos, Karujino mečetė, Nežarino fontanas, Medersa El Sahrij mečetė, Idriso I mauzoliejus, Bou Jeloud sodai, Batha muziejus, Tazzeka Nacionalinis ir Taza
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-5 d.
  • Klimatas Fese: mėgstantiems karštį – Fesas tikras rojus. Karščiausia oro temperatūra Fese laikosi birželio-rugsėjo mėnesiais, kuomet vidutinė oro temperatūra siekia 31°C šilumos. Įdomus faktas, kad karčiausiai diena Fese laikoma liepos 28 d., kuomet vidutinė oro temperatūra 35°C – pasikaitinkite!
  • Maistas Fese: Feso virtuvėje gausu šviežių vaisių ir daržovių, itin paplitęs kuskusas, o labiausiai valgoma mėsa: jautiena, vištiena, aviena bei kupranugario mėsa. Atostogos Fese ne atostogos be marokietiškų troškinių – tadžinų, gaminamų moliniame inde. Didelę svarbą visame Maroke užima citrusiniai vaisiai, įvairūs patiekalai gardinami fermentuotomis druskoje citrinomis – poilsiaujant Fese tikrai paragausite! Valgymo kultūra Fese taip pat išskirtinė, valgoma rankomis sėdint prie žemų staliukų, o valgio pabaigoje gardžiuojamasi šalies pasididžiavimu – mėtų arbata.
  • Ekskursijos Fese: kone didžiausias turistų traukos objektas Fese – unikalios odos raugyklos, jau kiek daugiau nei 1000 metų gyvuojančios raugyklos ir odos rauginimas visai nepakitęs, nors kvapas nežavi – didžioji dauguma turistų nepraleidžia progos pamatyti šio stebuklo. Ekskursija po Feso senamiestį ilgam įstrigs atmintyje, o gidas atskleis ne vieną miesto paslaptį.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Fesą, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą – pasą.
  • Populiariausi viešbučiai Fese: Barcelo Fes Medina 4*, Palais Faraj Suites & Spa 5*, Ramada Fes 5*, Hotel Volubilis 4*, Palais Amani 5*, Ibis Fes 3*, Riad Said 4*, Hotel Sahrai 5*, Royal Mirage Fes Hotel 4*, Riad Fes 5*, Hotel Blue Sky 3*, Riad Salam Fes 5*, Hotel Batha 3*, Les Merinides 5*, Riad Borj Dhab 5*, Hotel Splendid 3*, Ibis Budget Fès 2*, Hotel Jnane Sbile 2*, Zahrat Al Jabal 3*, Hotel Fès Inn – Sodetel 3*, Hotel Bab Boujloud 2*, Riad Ibn Battouta 4*, Golden Tulip Tghat Fès 4*, Hotel De La Paix 3*
  • Šventės ir festivaliai Fese: vienas didžiausių festivalių Fese – Pasaulio šventos muzikos festivalis. Šventėje susirenka įvairūs dvasininkai iš viso pasaulio, giedotojai, šokėjai, asketai, dervišai. Panašiu metu vyksta ir vietinės kultūros festivalis, kurio metu susipažinsite su vietinių gyvenimu. Atostogos Fese taps dar smagesnės, jei kelionės į Fesą metu įtrauksite mieste vykstančias šventes – mėgaukitės!
  • Lauktuvės iš Feso: atostogas Fese primins spalvingos lauktuvės pagyvinančios namų interjerą. Pavaišinkite draugus tradicine mėtų arbata iš sidabrinio arbatinio įsigyto šurmulingame Feso turguje, patiekalais pagardintais kvapniais prieskoniais ir patiektais marguose moliniuose induose, kurie primins užburiančią Feso atmosferą. Pralinksminkite namiškius įteikdami smagius rytietiškus batelius iš minkštutės Maroko odos, o savo papuošalus susidėkite į naują papuošalų skrynutę iš kupranugario kaulo.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Fesą, iš Rygos į Fesą, iš Varšuvos į Fesą.