×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Maltą

Keliones i Malta

Karšti pasiūlymai į Maltą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Maltą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Maltos viešbučiai, žymiausi Maltos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Maltą, Maltos klimatas, lauktuvės iš Maltos, maltietiškas maistas, Maltos valiuta, ekskursijos po Maltą.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionė į Maltą – kur sapnai virsta realybe! Atpalaiduojantis poilsis Maltoje, vienoje įspūdingiausių Viduržemio jūros salų, virs neabejotina kūno ir sielos palaima… Užsimerkite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės išsvajotu kelionės momentu. Žymiausi Maltos kurortai (Bugiba, Kavra, Šv. Pauliaus įlanka, Marsašlokas, Meliha, Slima) sužadins aistrą kelionėms ir privers atsiduoti poilsio magijai. Atostogos Maltoje garantuos nepamirštamas atostogų emocijas ir įspūdžius. Auksinės smėlio pakrantės, gaivinanti jūra, saulės bučiniai ir šilkinis vėjelis – kvapą gniaužiantis poilsio ir atostogų kvartetas. Atostogos Maltoje įprasmins dangiškų pojūčių atmosferą… Čia visiems taps aišku, jog kelionė į Maltą – tai, ko seniai trūko… Net jei poilsiui galite skirti tik savaitgalį, keliauti vis tiek verta. Akį kaustantys vaizdai, įspūdingos panoramos ir spalvingos spalvos detalės susipins į magišką visumą, priversiančią iš kelionės pasiimti tik pačią geriausią energiją. Pigios kelionė į Maltą – jūsų troškimų išsipildymas.

Viešnagė ir poilsis Maltoje – puikiausia atostogų idėja. Čia gerai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione ir poilsiu dviese. Malta – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Maltą – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos tyrinėti šio pasaulio kraštelio!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Mėlynoji lagūna, Gozo sala, Komino sala, Kominoto ir Filfla salos, Hal Saflynio požemis, Hadžar Ymo šventykla, Casa Rocca Piccola rūmai, Nacionalinis karo muziejus, Mnaidros šventykla, Taršyno šventykla, Nacionalinis archeologijos muziejus, Maltos žydroji Grota, Rotundaof Mosta bažnyčia, Maltos megalito šventyklos, Manoel teatras, Popajaus miestelis.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-10 dienų.
 • Klimatas Maltoje: tipiškas Viduržemio jūros šalims. Vasaros – karštos, sausos ir labai saulėtos, žiemos – švelnios ir šiltos, galimi krituliai. Atostogų sezonas Maltoje prasideda jau balandžio pradžioje. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželis-rugpjūtis, tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų, renkasi rugsėjį ir spalį arba ankstyvą pavasarį – kovo pabaigą, balandžio pradžią. Tokiu metu oro temperatūra gali siekti net 25°C. Tie, kuriems mieliau ilsėtis vėsesniu laikotarpiu tikrai liks patenkinti.
 • Maistas Maltoje: o kaip gi atostogos be tradicinės Maltos virtuvės? Sezonai daro didelę įtaką Maltos virtuvei. Mmmm… ar jūs užuodžiate? Triušio troškinys jau beldžiasi į duris! Tai nacionalinis patiekalas, sužavėsiantis kiekvieną liesos mėsos mylėtoją. Pesko-vegetarai džiaugsis ką tik pagautų žuvų sriubą, o tikri vegetarai mėgausis šviežių daržovių gausa, aromatingų salotų draugija. O kaip gi be deserto? Tikrai nepraleisime progos pasmaližiauti… Skaniausi pyragaičiai su įvairiausiais įdarais – puikiausias atostogų gardumynas. Galbūt kai kam desertą atstos ir vietinis, ypač įdomus alus. Sodrus ir gaivinantis – patys pamatysite. Poilsis taps dar saldesnis!
 • Ekskursijos Maltoje: ar jūs pasiruošę? Malta nustebins įvairiausia veikla atostogų metu – nuo ekskursijų po Valetos senamiestį, siaurų gatvelių tyrinėjimą, iki ekskursijų į „tylųjį miestą”. Galėsite rinkti kruizą, nardymą, aplinkinių salų turus. Turėsite galimybę stebėti įvairiausius naktinius Maltos šou, pasinerti į šurmuliuojantį gyvenimą. Gastronomijos turas – kitokia Malta. Pasilepinkite ir palepinkite savo artimuosius, kada kitą kartą grįšite į atostogų rojų – Maltą?
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Maltą, privaloma turėti galiojantį asmens dokumentą – tapatybės kortelę arba pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: ParadiseBay 4*, Soreda 4*, QawraPalace 4*, San Pawl 3*,MelliehaBay 4*, SeashellsResort at Suncrest 4*, ThePergola 4*, GoldenTulip Vivaldi 4*, ThePalace 5*, LeMeridienStJulians 5*.
 • Šventės ir festivaliai Maltoje: vasario-kovo mėnesį Valetoje vyksta Valletta Carnaval. Tai kontrastų ir judesio sintezė, susiliejanti į audringus šokio ir spalvų ritmus. Birželis Maltoje – įspūdingas. Čia vykstantis folko muzikos festivalis (Ghanafest – Malta Mediterranean Folk Music Fesitval) tampa unikaliu ir išties pasakišku trijų dienų festivaliu, kurio metu stengiamasi prisiminti tradicijas ir puoselėti kultūrą. Liepa – ne ką mažiau audringa. Malta Jazz Festival bei Malta Arts Festival privers įsisavinti svarbiausias Maltos vertybes, padės pažinti kitokį, menišką kurortų salos veidą. Rugsėjo pabaigoje vyksta žymioji Notte Bianca. Tai renginys, geriau žinomas kaip muziejų naktis. Ar jūs pasiruošę atsiduoti įkvėpimui? Kultūra ir menas šturmuoja jūsų širdį!
 • Lauktuvės iš Maltos: štai mūsų patarimai jums – įvairiausios jūros kriauklytės su inkliuzais, magnetiniai spalvoti autobusėliai, rankų darbo puodeliai, įstabūs atvirlaiškiai, maltietiškas vynas arba alus, ricotta sūris, aliejus, vienetiniai ir unikalūs durų belstukai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Maltą, iš Rygos į Maltą, iš Varšuvos į Maltą.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS