×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Maldyvus

Keliones i Maldyvus

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Maldyvus: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Maldyvų viešbučiai, žymiausi Maldyvų kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Maldyvus, Maldyvų klimatas, lauktuvės iš Maldyvų, Maldyvų maistas, Maldyvų valiuta, ekskursijos po Maldyvus.

Kelionės į Maldyvus – egzotiškos atostogos rojų primenančiose salose!

Poilsis Maldyvuose – tai poilsis pačioje mažiausioje Azijos šalyje. Net 99 proc. šalies teritorijos sudaro vanduo ir visus metus dangaus neapleidžia gaivinanti vandenyno vėsa. Visa tai padės pamiršti rūpesčius. Atostogos Maldyvuose bus lydimos stulbinančio baltumo smėlio paplūdimiais, nepaprastu povandeniniu pasauliu bei nepralenkiama prabanga. Su šeima bei vaikais gėrėkitės magiškomis tropikų spalvomis. Su draugais lepinkitės tropikų saule ir užsiimkite ekstremaliu sportu. Kelionė Maldyvuose įneš į jūsų gyvenimą naujų spalvų ir pakerės nuo pat pirmų akimirkų. Nenuostabu, kad jau keliasdešimt metų šios salos yra populiariausia pasaulyje medaus mėnesio atostogų praleidimo vieta! Degantys paskutinės minutės, viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymai, geriausia ir išskirtinai pigiausia lėktuvo bilietų kaina, informatyvūs kelionių aprašymai bei kelionių ekspertų patarimai ir atsiliepimai, padedantys užtikrinti aukščiausią kelionės kokybę. Visa tai rasite mūsų interneto puslapyje. Kelionė lėktuvu neprailgs, jeigu keliausite su mylimaisiais žmonėmis. Tad nieko nelaukite ir griebkite specialius atostogų pasiūlymus internetu!
Pigios kelionės į Maldyvus – Baltic Tours ir partnerių „Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“, „Top Travel“ bei „Eco Travel“ nuopelnas. Tad nepraleiskite išskirtinės progos aplankyti šį kerintį kraštą su akcija už išskirtinę kainą!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Aasaari Miskiy mečetė (Nilandhoo sala), budistų šventyklos griuvėsiai Todu saloje, Fenfushi salos koralų mečetė, Hukuru Miskiy mečetė (Malė), Islamic Centre (Malė), Malė žuvų turgus, Nacionalinis muziejus (Malė), Prezidento rūmai (Malė), Sultono parkas (Malė).
 • Rekomenduojama kelionės trukmė 7–12 dienų.
 • Klimatas Maldyvuose. Maldyvuose klimatas šiltas ir drėgnas visus metus. Tai yra tropikų salos, todėl būna du periodai: pietvakarių musonas (gegužė – spalis) ir šiaurės rytų musonas (lapkritis – balandis). Būtent pietvakarių musonas į salas atneša vėjuotesnius ir drėgnesnius orus. To nereikėtų išsigąsti, nes oro temperatūra Maldyvuose beveik niekada nenukrenta žemiau negu 25 ºC.
 • Virtuvė Maldyvuose. Kadangi beveik visą Maldyvų teritoriją užima vanduo, nenuostabu, kad šalies virtuvėje karaliauja jūros gėrybės ir žuvis, daugiausiai įvairių rūšių tunas. Šalies virtuvei būdinga arabų, indų, Šri Lankos bei kitų virtuvių įtaka. Gausiai naudojami kokosai, kurie patiekiami tarkuoti, pieno pavidalu arba jų aliejus naudojamas skrudinti patiekalus. Paragaukite populiariausių šalies patiekalų: garudhiya žuvies sultinio su ryžiais, žaliąja citrina ir aitriosiomis paprikomis, mas huni rūkytos žuvies su kokosais ir svogūnais, fihunu mas kepsninėje keptos žuvies. Kainos vietiniuose restoranuose nepaprastai mažos, pietūs asmeniui iki 6 € (apie 100 Maldyvų rufijų).
 • Ekskursijos Maldyvuose. Kelionėje į Maldyvus būtinai susipažinkite su miesto kultūra ir istorija. Mėgstantiems pasyvų poilsį tai yra puiki proga pasilepinti rytietiškais masažais, paplaukioti tradiciniu laivu ar tiesiog romantiškai pasivaikščioti smėlėtais Maldyvų paplūdimiais. Atostogaudami Maldyvuose galėsite nardyti ir grožėtis povandeniniu pasauliu. Nepamirškite išbandyti savo sėkmę su jėgos aitvarais ar naktinėje žvejyboje. Visos šios aktyvios veiklos paliks geriausius įspūdžius ir prisiminimus.
 • Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Maldyvus, būtina turėti galiojantį asmens pasą.

 

 • Sveikata. Privalomų skiepų vykstantiems į Maldyvus nėra. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Baltic Tours kelionės ekspertus.
 • Populiariausi viešbučiai: Adaaran Club Rannalhi 4*, Adaaran Select Hudhuran Fushi 4*, Adaaran Select Meedhupparu 4*, Amilla Fushi 5*, Baros Maldives 5*, Centara Ras Fushi Resort & Spa 4*, Embudu Village 4*, Fun Island Resort & Spa 3*, Holiday Inn Resort Kandooma 4*, Holiday Island Resort & Spa 4*, J Resort Alidhoo 5*, Kurumba Maldives 5*, Paradise Island Resort & Spa 5*, Royal Island Resort & Spa 5*, Sun Island Resort & Spa 4*, The Barefoot Hanimaadhoo 4*, Velassaru Maldives 5*.
 • Šventės ir festivaliai Maldyvuose. Maldyvuose valstybinė religija yra islamas. Čia švenčiamas ramadanas, per kurį musulmonai laikosi griežtų tradicijų nuo saulėtekio iki saulėlydžio. Nacionalinė diena švenčiama vasario, kovo mėnesiais (priklausomai nuo kalendoriaus), kai salas pripildo pasirodymai, maršai ir visi mėgaujasi nuostabiu maistu. Panašiai švenčiama ir nepriklausomybės diena liepos 26 d. Rugsėjo mėnesį vykstantis Eid festivalis – geriausia šventė norintiems pažinti Maldyvų kultūrą ir musulmoniškas tradicijas.
 • Lauktuvės iš Maldyvų. Iš Maldyvų draugams ir giminaičiams parvežkite dhoni laivų miniatiūras, medžio raižinius, pintus kilimus, kokoso pluošto ar kokoso kevalų dirbinius.

Keliautojai dalijasi:

 • Tie, kurie nori sutaupyti ekskursijoms, gali užsisakyti gidų paslaugas iš anksto.
 • Čia populiaru keliauti oro taksi. Įdomu, tiesa? Tai – apie 15 vietų nedideli lėktuvėliai, bet jais keliauti yra brangiau negu vandens transportu.
 • Nardyti ir grožėtis povandeniniu pasauliu galite tiesiog viešbučio teritorijoje. Jeigu norite pamatyti daugiau unikalių vietų, pasamdykite gidą ir išbandykite specialią nardymo kelionę.
 • Į šalį griežtai draudžiama įsivežti alkoholį.

Keliaukite į Maldyvus iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Varšuvos ar Rygos oro uostų ir atraskite rojaus vardo vertą koralinių rifų kompleksą Indijos vandenyne.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Maldyvus, iš Rygos į Maldyvus, iš Varšuvos į Maldyvus.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS