×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Maldyvus

Keliones i Maldyvus

Karšti pasiūlymai į Maldyvus

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Maldyvus: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Maldyvų viešbučiai, žymiausi Maldyvų kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Maldyvus, Maldyvų klimatas, lauktuvės iš Maldyvų, Maldyvų maistas, Maldyvų valiuta, ekskursijos po Maldyvus.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Maldyvus – egzotiškos atostogos rojaus salose! Poilsis Maldyvuose, pačioje mažiausioje Azijos šalyje, kurios net 99% teritorijos sudaro vanduo, o ištisus metus dangaus neapleidžia tropikų saulė ir gaivinanti vandenyno vėsa, padės pamiršti visus rūpesčius ir atsiduoti dangiškai palaimai. Atostogos Maldyvuose bus lydimos stulbinančio baltumo smėlio paplūdimiais, nepaprastu povandeniniu pasauliu bei nepralenkiama prabanga – visa tai pavers Maldyvus akivaizdžiu pasirinkimu geriausioms atostogoms gyvenime.

Kelionė į Maldyvus – rojaus vardo vertą koralinių rifų kompleksą Indijos vandenyne, vilioja keliautojus savo nepaprasta ramybe, magiškomis grynomis tropikų spalvomis ir nesibaigiančiais paplūdimiais, kurie pereina į žydras pasakiškas lagūnas. Maldyvai – svajonių atostogų vardo verta šalis. Nenuostabu, kad jau keliasdešimt metų šios salos yra populiariausia pasaulyje medaus mėnesio praleidimo vieta! Viešnagė ir poilsis Maldyvuose leis pasilepinti tropikų saule, romantiška atmosfera, bei vienais gražiausių povandeninių sodų pasaulyje. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar mėgausitės pačia romantiškiausia kelione dviese. Maldyvai – kerintis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Maldyvus – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią pasakišką vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Nacionalinis muziejus (Malė), Sultono parkas (Malė), Hukuru Miskiiy mečetė (Malė), Singapūro turgus (Malė), Malio žuvų turgus, Aasaari Miskiiy mečetė (Nilandhoo sala), Fenfushi salos koralų mečetė, Budistų šventyklos griuvėsiai (Thoddu sala), Prezidento rūmai (Malė), Islamic Centre (Malė).
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-12 dienų.
 • Klimatas Maldyvuose: Maldyvuose klimatas šiltas ir drėgnas ištisus metus. Tai tropikų salos, todėl būna tu periodai – pietvakarių masonas (gegužė-spalis), ir šiaurės rytų masonas ( lapkritis-balandis). Būtent pietvakarių masonas į salas atneša daugiau vėjuotus ir drėgnus orus. To nereikėtų išsigąsti – oro temperatūra Maldyvuose beveik nenukrenta žemiau 25 ºC.
 • Maistas Maldyvuose: kadangi beveik visą Maldyvų teritoriją užima vanduo, nenuostabu, kad pagrindinę ir svarbiausią vietą šalies virtuvėje užima jūros gėrybės ir žuvis, daugiausiai įvairių rūšių tunas. Salos virtuvei būdinga arabų, indų, Šri Lankos bei rytietiškų virtuvių įtaka. Patiekalų pagrindą sudaro kokosai, kurie patiekiami tarkuoti, pieno pavidalu, arba jų aliejus naudojamas skrudinimui. Paragaukite populiariausių šalies patiekalų, tokių kaip garudhyia žuvies sultinys su ryžiais, laimu ir čili, mas huni rūkyta žuvis su kokosais ir svogūnais, fihunu mas kepsninėje kepta žuvis. Kainos vietiniuose restoranėliuose nepaprastai mažos – pietūs asmeniui – iki 6 € (apie 100 Maldyvų rufijų).
 • Ekskursijos Maldyvuose: atostogų metu išbandykite įvairias ekskursijas: galėsite nardyti ir grožėtis povandeniniu pasauliu, pasiplaukioti su jėgos aitvarais, išbandyti savo sėkmę naktinėje žvejyboje, susipažinti su Malė miesto kultūra ir istorija. Mėgstantiems pasyvų poilsį puiki proga pasilepinti rytietiškais masažais, paplaukioti tradiciniu laivu ar tiesiog romantiškai pasivaikščioti smėlėtais Maldyvų paplūdimiais.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Maldyvus, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: The Barefoot Hanimadhoo 4*, Embudu Village 4*, Fun Island Resort & Spa 3*, Royal Island Resort & Spa 5*, Holiday Island Resort & Spa 4*, Sun Island Resort & Spa 5*, Paradise Island Resort & Spa 5*,Adaaran Select Meedhupparu 4*, Adaaran Club Rannalhi 4*, Kurumba Maldives 5*, Adaaran Select Hudhuran Fushi 4*, Velassaru Maldives 5*, Amilla Fushi 5*, Baros Maldives 5*, Centara Ras Fushi Resort & Spa 4*, Holiday Inn Resort Kandooma 5*, J Resort Alidhoo 5*.
 • Šventės ir festivaliai Maldyvuose: Maldyvai yra musulmoniška šalis, todėl čia švenčiamas ramadanas, kurio metu musulmonai laikosi griežtų tradicijų nuo saulėtekio iki saulėlydžio. Nacionalinė diena švenčiama vasario, kovo mėnesiais (priklausomai nuo kalendoriaus), kuomet salas pripildo paradai, pasirodymai, maršai ir suteikiama galimybė pasimėgauti nuostabiu maistu. Panašiai švenčiama ir Nepriklausomybes diena liepos 26d. Eid festivalis, vykstantis rugsėjo mėnesį – geriausia šventė norintiems pažinti Maldyvų kultūrą ir musulmoniškas tradicijas.
 • Lauktuvės iš Maldyvų: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – Dhoni laivų miniatiūros, medžio raižiniai, pinti kilimai, kokoso pluošto dirbiniai, kokosų kevalų dirbiniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Maldyvus, iš Rygos į Maldyvus, iš Varšuvos į Maldyvus.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS