×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Malaiziją

Keliones-i-Malaizija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Malaiziją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Malaizijos viešbučiai, žymiausi Malaizijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Malaiziją, Malaizijos klimatas, lauktuvės iš Malaizijos, Malaizijos maistas, Malaizijos valiuta, ekskursijos po Malaiziją.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Malaiziją – egzotiškos atostogos nepaprastoje pietryčių Azijos valstybėje. Poilsis Malaizijoje, šalyje, nusidriekusioje nuo Malaizijos pusiasalio pietinės, iki Borneo salos šiaurinės dalies, suteiks netikėtų atradimų, nes čia galėsite pasijusti lyg dvejose skirtingose šalyse. Žemyninėje dalyje lankytojus pasitinka triukšmingi miestai, kolonijinė architektūra, rūko gaubiamos arbatos plantacijos, bei ramybe alsuojančios salos, o Malaizijos Borneo kviečia į laukines, orangutangų valdomas, džiungles, su granito viršukalnėmis ir čia vis dar gyvenančiomis paslaptingomis gentimis. Šioje šalyje gyvena daugybė tautų, su savo kalbomis, religijomis, tradicijomis, tad atostogos Malaizijoje įsuks į tikrą multikultūrinį sūkurį. Langkawi, Redang, Pangkor, Tioman – tik vienos iš daugelio Malaizijos salų-kurortų, pasižyminčios egzotiškais balto smėlio paplūdimiais, pasakišku povandeniniu pasauliu ir nuostabiais viešbučiais ant pačio jūros kranto ar net vandenyje! Atostogos Malaizijoje – netikėtumų, spalvų, kultūrinės įvairovės kupinos atostogos, žadančios neišdildomus įspūdžius ir dievišką poilsį.

Kelionė į Malaiziją – tai puikus būdas pažinti Aziją. Atostogų metu galėsite susipažinti su skirtingomis Azijos etninėmis grupėmis, jų tradicijomis bei patirsite jaudinančius pojūčius, vieną dieną žvelgdami į Kuala Lampūro Petronas bokšus dvynius, o kitą – gėrėdamiesi neaprėpiamomis arbatų plantacijomis, džiunglėmis ar smėlėtais paplūdimiais. Viešnagė ir poilsis Malaizijoje – geriausia idėja naujų atradimų kupinoms atostogoms. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Malaizija – nuostabus kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Malaiziją – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Petronas dangoraižiai, Kamerono aukštumos, Taman Negara nacionalinis parkas, Tioman sala, Kinabalu kalnas, Langkawi salynas, Sepilok urangutanų reabilitacijos centras, Mulu uolos, Melaka miestas, Penango sala, Perhentian, Batu uolos ir dar daugiau!
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-12 dienų.
 • Klimatas Malaizijoje: Malaizijoje vyrauja jūrinis ekvatorinis klimatas. Visus metus laikosi pastovi temperatūra – vidutiniškai 27 ºC, pakrantėse temperatūra pakyla iki 30-36 ºC. Malaizijoje iškrenta nemažai kritulių, masonai skirtingose šalies dalyse būna skirtingu laiku – vakaruose drėgniausia gegužę – spalį, rytuose – rugsėjį-gruodį, tad pagal tai, kurioje dalyje norėsite praleisti daugiausia laiko, ir planuokite atostogas.
 • Maistas Malaizijoje: Malaizijos virtuvė – tai tikras Azijos tautų tradicijų margumynas, tačiau kaip ir kaimyninėse šalyse, Malaizijos pagrindinis maistas – ryžiai, o visa kita laikoma priedu prie jų. Įvairiais būdais ruošiami ryžiai gardinami vietiniais prieskoniais, daržovėmis, žuvimi, mėsa, jūros gėrybėmis. Nacionaliniai patiekalai – jautienos filė Ravitutu su manijokų lapų ir kokosų piurė, mėsos ragu Rumazava, vištienos sriuba, kokosų piene troškinta jautiena arba vištiena Rendang, kepti lakštiniai Mee Goreng. Malaizijos virtuvėje gausu desertų, gaminamų iš ryžių, kukurūzų, pupelių, gardinamų vaisiais, kokosais, kondensuotu pienu. Tradicinis gėrimas be abejo yra arbata. Mėgaukitės nuostabia Azijos virtuve ir nesijaudinkite dėl kūno formų – čia patiekalai ne tik ypatingai gardūs, bet ir labai sveiki. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja – pietūs asmeniui – iki 3 € (apie 13 Malaizijos ringitų).
 • Ekskursijos Malaizijoje: atostogų metu turėsite galimybę pažinti ne tik Malaizijos, bet ir didžiosios Azijos dalies kultūrą, nes tai itin multikultūrinė valstybė, kurioje gyvena įvairių kultūrų ir religijų atstovai. Būtinai aplankykite Kualą Lampūra, kur išvysite moderniąją šalies pusę. Nepraleiskite galimybės išvysti beribes arbatos plantacijas – žaliuojantys laukai atrodo tiesiog kerinčiai. Kinabalu parke, įtrauktame į UNESCO paveldą, leiskitės į ekskursiją su gidu po džiungles ar net kopkite į pačio aukščiausio kalno Malaizijoje viršukalnę – nuo jos atsiveria nuostabus vaizdas. Ilsėdamiesi pajūryje, būtinai išbandykite nardymą, pasigrožėkite stulbinančiu povandeniniu pasauliu. Malaizijoje taip pat galėsite aplankyti orangutangų reabilitacijos centrą, susipažinti su šiais nuostabiais gyvūnais. Veiklų Malaizijoje gausybė, tad įspūdžių iš kelionės parsivešite su kaupu!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Malaiziją, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Šventės ir festivaliai Malaizijoje: Malaizijoje dauguma gyventojų – musulmonai, todėl čia švenčiamas Ramadano mėnuo. Viena didžiausių švenčių Malaizijoje – kinų Naujieji metai, švenčiami sausio-vasario mėnesiais. Birželio mėnesį vyksta Drakonų laivų festivalis, švenčiamas jau daugiau nei 2000 metų! Liepos-rugsėjo mėnesiais švenčiamas Alkanų Dvasių festivalis. Tikima, kad šiomis dienomis atsiveria pragaro vartai ir dvasios pasklinda po žemę, tačiau nėra ko išsigąsti – miesto gatvės prisipildo įvairių pasirodymų šurmulio, koncertų, o žmonės rengia šventiškas vakarienes. Spalio ar lapkričio mėnesį švenčiami ir indų naujieji metai – Šviesų festivalis.
 • Lauktuvės iš Malaizijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – tekstilė, nudažyta batikos metodu, šokoladas su vaisių karaliumi duranu, balta kava, kario prieskoniai, muškatų aliejus, arbata, alavo dirbiniai, paauksuoti ar pasidabruoti songket nėriniai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Malaiziją, iš Rygos į Malaiziją, iš Varšuvos į Malaiziją.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS