×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Lenkiją

Keliones i Lenkija

Karšti pasiūlymai į Lenkiją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Lenkiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Lenkijos viešbučiai, žymiausi Lenkijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Lenkiją, Lenkijos klimatas, lauktuvės iš Lenkijos, lenkiškas maistas, Lenkijos valiuta, ekskursijos po Lenkiją.

Kelionės į Lenkiją – puikios atostogos kaimyninėje šalyje! Poilsis Lenkijoje, didžiausioje centrinės Europos valstybėje, supažindins su regiono ypatumais ir padės atrasti tai, ko net neįsivaizdavote. Lietuvą su Lenkiją sieja itin glaudus ryšys, šalių istorija glaudžiai persipynusi – juk kurį laiką mes buvome vienoje valstybėje! Nepaisant to, Lenkija turėjo ir daug savitų istorinių laikotarpių, o taip pat jos teritorija yra itin marga – nuo Baltijos jūros pakrantės, centrinės šalies dalies lygumų, iki pietuose stūksančių kalnų. Miškai čia užima net trečdalį viso šalies ploto, gausu ežerų, upių, tad atpalaiduojantis poilsis gamtoje čia tikrai nenuvils. O kur dar miestai ir miesteliai, viliojantys savo jaukiais senamiesčiais, didingomis pilimis ir nuostabaus grožio bažnyčiomis. Wladyslawowo, Gdanskas, Sobieszewo , Sopotas – tik dalis žymiausių Lenkijos kurortų, su nuostabiais paplūdimiais, kopomis, pušynais ir lankytinomis istorinėmis vietomis. Puikios atostogos Lenkijoje garantuotos!

Kelionė į Lenkiją – įspūdžių kupinos atostogos nenutolstant toli nuo namų. Šioje šalyje ką nuveikti ir pamatyti atras visi, nes tai kraštas, siūlantis tiek aktyvų poilsį gamtoje, tiek miestų, kultūros, tradicijų ir turtingos istorijos pažinimą. Kelionė ir poilsis Lenkijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Lenkija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Lenkiją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Wawel pilis, Auschwitz koncentracijos stovyklos muziejus, Didieji Mozūrijos ežerai, Slowinski smėlio kopos, Malbork pilis, Wieliczka druskos kasykla, Belovežo giria, Gdansko senamiestis, Varšuvos senamiestis, pagrindinė Turgaus aikštė Krokuvoje ir dar daugybė vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
 • Klimatas Lenkijoje: Lenkijoje vyrauja vidutinių platumų, pereinantis iš jūrinio į žemyninį klimatas. Žiemos būna šaltos, drėgnos, iškrenta nemažai sniego, kuris kalnuose išsilaiko visą žiemą, tad susidaro puikios sąlygos slidinėti. Vasaros Lenkijoje – šiltos, kartais netgi karštos. Vidutinė liepos mėnesio temperatūra 20-25°C.
 • Maistas Lenkijoje: Lenkijoje vyrauja labai sotūs, dažniausiai mėsiški patiekalai. Nemažai tradicijų perimta iš kitų tautų, juntama žydų įtaka. Tradiciniai patiekalai – bigos (raugintų kopūstų ir rūkytos mėsos troškinys), kotlet schabowy (kiaulienos kepsnys), pierogi (koldūnai), golabki (balandėliai). Geresniam virškinimui neretai su valgiu vartojama ir degtinė. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki €6 (apie 25 Lenkijos zlotai).
 • Ekskursijos Lenkijoje: viešėdami Lenkijoje tikrai turėsite ką įdomaus nuveikti. Šioje šalyje gausu nacionalinių parkų ir rezervatų, ežerų, nuostabių paplūdimių, kopų, o pietuose nusidriekę kalnai, todėl čia puikios sąlygos vandens sportui, žvejybai, baidarių žygiams, žiemos slidinėjimui ar tiesiog ramiam poilsiui prie vandens. Aplankykite Aplankykite mažesnius Lenkijos miestelius bei kurortus, susipažinkite su liaudies tradicijomis, šokiais, dainomis. Lenkijoje gausu pilių, dvarų, bažnyčių. Čia taip galėsite pasilepinti ir SPA malonumais!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Lenkiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai Lenkijoje: Juwenalia festivalis, vykstantis gegužės pabaigoje arba liepos pradžioje – tai visos Lenkijos studentų didžiulė šventė, kurios metu vyksta paradai ir nesibaigiantys vakarėliai. Wianki – tai vasaros saulėgrįžos šventė Lenkijoje. Didžiuliai gėlių vainikai plukdomi upėmis, šaudomi fejerverkai, vyksta koncertai. Kiek kitaip nei Lietuvoje čia švenčiamos ir užgavėnės, kai Morė (Marzanna) yra skandinama šaltame upės ar ežero vandenyje. Lenkijoje vyksta daugybė muzikos festivalių – džiazo, bliuzo, elektroninės muzikos, chorų festivaliai, taip pat įvairios tradicinės šventės.
 • Lauktuvės iš Lenkijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – saldainiai su slyvomis, gaminiai iš vilnos, gintaro ir sidabro papuošalai, odos dirbiniai, tekstilė, medžio drožiniai, medus, sūriai, Zubrowka žolelių trauktinė.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Lenkiją, iš Rygos į Lenkiją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS