×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Rygą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Rygos miestą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Rygos viešbučiai, žymiausios Rygos miesto vietos, reikalingi dokumentai vykstantiems į Rygą, Rygos miesto klimatas, lauktuvės iš Rygos, latviškas maistas, vietinė valiuta, ekskursijos po Rygos miestą.

Baltijos Perlas greičiau negu per valandą – kelionė į Rygą

Jei dar nė karto nesilankėte Rygoje, suskubkite taisyti padėtį ir planuokite kelionę į kaimyninės Latvijos sostinę. Nesusižavėti šiuo miestu yra tiesiog neįmanoma. Ryga didžiausia iš trijų Baltijos valstybių sostinių, įkurta pačioje XIII a. pradžioje. Ilgą laiką buvusi svarbių istorinių kelių sankirtoje, Ryga įgijo savitą ir itin žavų veidą. Lietuva ir Latvija dažnai vadinamos valstybėmis seserimis. Kita vertus, šios seserys, kaip ir jų sostinės, stebina tuo, kokios jos skirtingos. Rygą iš Lietuvos patogu pasiekti autobusu ar automobiliu, tačiau greičiausia ir patogiausia tai padaryti lėktuvu. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus vyksta kiekvieną savaitės dieną visus metus ir trunka mažiau negu valandą. Rygos oro uostas yra didžiausias Baltijos šalyse, įsikūręs vos kiek daugiau negu 10 km atstumu nuo miesto. Iš jo vykdomi skrydžiai į tolimiausius pasaulio taškus. Ryga ir kiti Latvijos miestai puikiai tinka tiek kelių dienų išvykai ieškant įkvėpimo šaltinio, tiek atostogoms su draugais ar šeima. Įsigykite bilietus internetu už puikią kainą ir ruoškitės kelionei. Nėra ko laukti!

Greitas, paskutinės minutės ir viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) keliones į Rygą jums paruošė Baltic Tours ir partnerių komanda.

 

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Lankomiausių vietų top. Rygoje greitai pasijusite lyg muziejuje po atviru dangumi ir pastebėsite skirtingų architektūros stilių dermę, tačiau labiausiai didžiuojamasi art nouveau (Jugendstil) stiliaus pastatais. Pakelkite akis bevaikščiodami Alberta, Elizabetes ir Strelnieku gatvėmis skulptūros, vitražai ir dėmesys mažiausioms detalėms užgniauš kvapą. Pasivaikščiokite Rygos senamiesčiu, kuris yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Pasižvalgykite po viduramžius menančius pastatus, Juodagalvių gildijos rūmus, užkilkite į 72 m aukščio Šv. Petro bažnyčios bokštą pasigrožėti Latvijos sostine iš viršaus. Muziejų ir galerijų mėgėjams būtina apsilankyti 1989 m. įkurtame didžiuliame automobilių muziejuje, aplankyti Art nouveau, Rygos biržos meno, Latvijos okupacijos ir karo muziejus. Būtinai užsukite į centrinį Rygos turgų. 1930 m. statytas turgus anuomet buvo moderniausias Europoje. Miesto centre esanti prekyvietė populiari iki dabar ir sulaukia ne tik vietinių pirkėjų, bet ir latviška produkcija susidomėjusių turistų.

Rekomenduojama kelionės trukmė 25 dienos.

Rygos klimatas. Šalyje vyrauja vidutinių platumų klimatas, pereinantis iš jūrinio į žemyninį. Gana dažnai būna debesuota. Oro sąlygos puikiai pažįstamos keliautojams iš Lietuvos. Žiemą oro temperatūra siekia 2 °C pajūryje ir 7 °C rytinėje šalies dalyje, o vasarą vidutinė temperatūra siekia 17 °C šilumos. Šilčiausi mėnesiai liepa ir rugpjūtis, kai temperatūra gali pakilti daugiau negu 30 °C. Žiemą kartais nukrenta ir iki 30 °C.

Rygos virtuvė. Čia puikiai dera tiek tradiciniai patiekalai, tiek madinga moderni virtuvė. Latvija garsėja dėl kokybiškų pieno produktų ir miško gėrybių patiekalų. Itin mėgstami ir labai naudojami grybai iš šalies miškų, įvairios uogos bei riešutai. Rygoje daug restoranų, kuriuose dirba garsūs aukšto lygio virtuvės šefai. Taigi susikurti gastronominę šventę Rygoje bus itin paprasta.

Aktyvi veikla ir ekskursijos. Pačioje Rygoje be įprastų autobusų ir troleibusų dar galima pasivažinėti tramvajumi. Tačiau Rygoje labiausiai rekomenduojama vaikščioti. Jūrmalos kurortas – vienas iš populiariausių Latvijos kurortų, kuris nuo sostinės Rygos nutolęs vos 25 km. Jūrmaloje rasite ne tik ramų poilsį puikiame paplūdimyje ir gydomąsias procedūras jėgoms atgauti, bet ir didžiulį vandens pramogų parką tiems, kam artimesnis aktyvus poilsis. Keliautojams, pasirinkusiems Latvijos sostinę, poilsį Rygoje garantuoja SPA centrai. Juose galėsite atsipalaiduoti. Atostogos Latvijoje tiks tiems, kurie pavargo nuo tolimų kelionių ir nori ramaus poilsio gamtos apsuptyje.

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Rygą, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Populiariausi viešbučiai: Dome Hotel & SPA – Relais & Chateaux 5*, Radisson Blu Ridzene Hotel 5*, Wellton Centrum Hotel & SPA 4*, Wellton Riga Hotel & SPA 4*, SemaraH Hotel Metropole 4*, Neiburgs Hotel 5*, Hotel Bergs 5*, Radisson Blu Elizabete Hotel 5*, Radisson Blu Ridzene Hotel 5*, Hotel Avalon 5*.

Šventės ir festivaliai Latvijoje. Latvijoje labai populiari Joninių šventė. Todėl nepraleiskite galimybės apsilankyti birželio mėnesį. Liepą jau dešimtmetį vyksta muzikos ir menų festivalis Positivus, sutraukiantis melomanus ne tik iš Latvijos, bet ir kaimyninių šalių. Kalėdų atostogos Rygoje ir Naujųjų metų sutikimas? Kodėl gi tokia idėja nešovė jums į galvą anksčiau! Ryga garsėja dėl kalėdinių mugių, padedančių akimirksniu panirti į šventinę nuotaiką. Kelionę vainikuokite apsilankymu Latvijos nacionalinėje operoje. Joje koncertuoja garsiausios operos pasaulio žvaigždės. Tokio Naujųjų sutikimo dar ilgai nepamiršite!

Lauktuvės iš Rygos. Jos neįsivaizduojamos be buteliuko Rigas balzams. Šį gėrimą rasite ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir kiekviename prekybos centre. Natūralus sūris, saldumynai, žuvis – tradicinės gardžios lauktuvės. Taip pat populiaru dovanoti keramikos dirbinius, gintaro gaminius, megztas kojines ir pirštines.

 

Keliautojai dalijasi:

  • Vienos kelionės kaina viešuoju transportu Rygoje siekia 1,15 €. Jei planuojate daugiau kelionių, patariama įsigyti elektroninius bilietus.
  • Populiari pramoga iš Rygos keliauti keltu į Stokholmą. Taip galima per vieną savaitgalį aplankyti du nuostabius miestus.
  • Jei norite atsipūsti nuo miesto šurmulio ir traukti arčiau gamtos, apsilankykite žymiame Rygos zoologijos sode ar pasivaikščiokite Mežaparks.

Ryga laukia visus metus ir yra pasiruošusi jus sužavėti ilgam bei užsitikrinti pažadą, kad vėl sugrįšite. Jei dar nesilankėte Rygoje, nieko nelaukę įsigykite lėktuvo bilietą ir atraskite miestą, išdidžiai vadinamą Baltijos perlu. Atsiliepimai bus tik patys geriausi. Iki pasimatymo Rygoje!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Rygos miestą, iš Londono į Rygą, iš Varšuvos į Rygą, iš Rygos į Londoną.