×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Rygą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Rygos miestą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Rygos viešbučiai, žymiausios Rygos miesto vietos, reikalingi dokumentai vykstantiems į Rygą, Rygos miesto klimatas, lauktuvės iš Rygos, latviškas maistas, vietinė valiuta, ekskursijos po Rygos miestą.

Kelionės į Rygą – Latvijos sostinė, žavinti ne tik savo nuostabia architektūra, įstabiomis lankytinomis vietomis, bet ir tvyrančia melancholija bei laisve. Vienas iš Baltijos šalių perlų žavės kiekvieną atvykusį svečią, todėl tai miestas, kurį aplankyti privalo trumpų, bet įsimintinų kelionių išsiilgusieji. Rygos senamiestis, ne tik nuostabiai gražus, apdovanotas šimtmečius menančia architektūra, bet ir įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Keliaukite į Rygą atitrūkti nuo kasdienybės ir rutinos – atostogos Rygoje tikrai išpildys šią svajonę! Ką pamatyti ir ką aplankyti čia tikrai bus – skaičiuokite šimtus metų menančius bažnyčių stogus, įsiamžinkite šalia viduramžiais alsuojančių pastatų ir domėkitės bei dalyvaukite kultūriniuose renginiuose. Didžiausias ir svarbiausias šalies verslo bei kultūros centras stebina turistus ir susilaukia begalę dėmesio. Pažintinė kelionė į Rygą su draugais taps puikia savaitgalio veikla – atstumas nuo Vilniaus-Rygos lėktuvu mažiau nei valanda, tad skubėkite krautis lagaminus ir kuprines kelionėn į Rygą! O gal mąstote aplankyti kitą Europos šalį? Rygos oro uostas vienas didžiausių Baltijos šalyse, iš kurio skrendama įvairiomis kryptimis. Skrydžiai Ryga-Londonas (Riga-London) gana populiarus maršrutas, todėl nedvejokite ir aplankę Latvijos sostinę skriekite tolyn pažinti pasaulio! Planuojate aplankyti Rygą? Skrydžiais iš Rygos pasirūpins Baltic Tours ir partneriai (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour). Kelionė į Rygą nuspalvins jūsų atostogas įvairiomis spalvomis!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Rygos senamiestis, Šv. Petro bažnyčia, Livu aikštė, Laisvės paminklas, Latvijos Okupacijos muziejus, Latvijos karo muziejus, kinomanams patiks apsilankyti Filmų muziejuje, po atviru dangumi įsikūręs Aviacijos muziejus, o Rygos zoologijos sode pasisveikinti galėsite su įvairiausiais gyvūnais, aplankykite ir XIV a. pastatytą Rygos pilį ir pailsėkite Rygos centre esančiame Esplanada parke.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-5 dienų.
 • Klimatas Rygoje: oro temperatūra ir klimatas Rygoje labai panašus į Lietuvos klimatą – Latvija ir Lietuva dalijasi net ta pačia siena, tad oro termometro stulpelis rodo beveik vienodus skaičius. Maloniai nuteikiantis oras džiugina liepos-rugpjūčio mėnesį, o šaltasis sezonas dažniausiai būna sausį, vasarį bei gruodį.
 • Maistas Rygoje: Baltijos šalių gastronomija tikrai mažai kuo skiriasi – dažniausiai tai būna gana riebus ir kupinas įvairiausių ingredientų, bet ganėtinai švelnus, nes latviai nemėgsta aštrių prieskonių. Mėsos patiekalai su bulvėmis, kopūstais, svogūnais, mėgstama ruginė duona, įvairūs grūdai, iš kurių verdamos košės. Labai populiarus alkoholinis gėrimas yra tradicinis Riga Black Balsam, kuris iki šiol gaminamas pagal senovinį receptą. Pigūs skrydžiai į Rygą leis susipažinti su Baltijos šalių virtuve. Keliaujam!
 • Ekskursijos Rygoje: šis Latvijos miestas nustebins pažintinių kelionių mylėtojus dėl savo ypatingų lankytinų vietų! Pradėkite turą keliaudami miesto senamiesčiu, įsiamžinkite prie įžymių objektų kaip Rygos pilis, miesto katedra, Rygos Šv. Petro bažnyčia, Laisvės statula… Būkite atviri ir naktinio Rygos miesto pasiūlymams, o gal, dienai pasibaigus, trokštate apžiūrėti miestą baidare? Įvairūs veiklos pasiūlymai internetu Rygos mieste – Latvijos sostinė sukurs aktyvų ir nuotaikingą atostogų laiką!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiai kelionės į Rygą metu privalo turėti galiojantį LR pasą ar tapatybės kortelę.
 • Populiariausi viešbučiai: SemaraH Hotel Metropole 4*, Neiburgs Hotel 5*, Hotel Bergs 5*, Dome Hotel & SPA – Relais & Chateaux 5*, Radisson Blu Elizabete Hotel 5*, Radisson Blu Ridzene Hotel 5*, Wellton Centrum Hotel & SPA 4*, Hotel Avalon 5*, Wellton Riga Hotel & SPA 4*.
 • Šventės ir festivaliai Rygoje: Ryga – Latvijos kultūros centras, todėl pasiūlymų ką veikti ir kaip praleisti laisvalaikį čia tikrai bus. Rygoje vyksta White Night festivalis, taip pat alaus mėgėjus čia nudžiugins vyksiantis Rygos alaus festivalis (Riga Craft Beer Fest), o gastronomijos festivalis nudžiugins visus mėgstančius skaniai ir kokybiškai pavalgyti. Poezijos dienos sukurs melancholišką jausmą ir privers sustabdyti žavias akimirkas, o taip praleistas vakaras su mylimu žmogumi tikrai įsimins ilgam.
 • Lauktuvės iš Rygos: būtinai nudžiuginkite artimąjį ar šeimos narį tradiciniu bei populiariu Riga Black Balsam gėrimu, vilnonės kojinės, pirštinės ir šiltos kepurės tikrai neleis sušalti gūdžią žiemą, o tradiciniai Kopobka (“Karvutės”) saldainiai puikiai su juodos kavos puodeliu. Gintariniai ir sidabro papuošalai, odos gaminiai nudžiugins kiekvieną nebuvusį Rygoje.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Rygos miestą, iš Londono į Rygą, iš Varšuvos į Rygą, iš Rygos į Londoną.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS