×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Latviją

Keliones i Latvija

Karšti pasiūlymai į Latviją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Latviją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Latvijos viešbučiai, žymiausi Latvijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Latviją, Latvijos klimatas, lauktuvės iš Latvijos, latviškas maistas, Latvijos valiuta, ekskursijos po Latviją.

Kelionės į Latviją – puikios atostogos kaimyninėje šalyje! Poilsis Latvijoje, tarp Lietuvos ir Estijos įsiterpusioje valstybėje, supažindins su regiono ypatumais. Nors Lietuva su Latvija dalijasi tiek istoriniais, tik kultūriniais panašumais, Latvija turi savo išskirtinių tradicijų, o vien šalies pajūris yra penkis kartus didesnis nei Lietuvos, tad ramus poilsis paplūdimiuose, kuriose visų atostogų metu galite nesutikti nė gyvos dvasios, tikrai garantuotas. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, nes atostogos Latvijoje – tai nepaliestų miškų tankmės, gaivinantys ežerai, pajūrio ramybė. O kur dar Ryga su savo spalvingu, į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktu, senamiesčiu, gyvybingomis gatvelėmis, uostu ir Dauguvos upės krantais. Jūrmala, Sigulda, Salacgryva, Liepoja, Paviluosta – žymiausi Latvijos kurortai, kuriuose galima pabėgti nuo miesto šurmulio, mėgautis laukiniais paplūdimiais, gamta, bei susipažinti su šalies istorija. Puikios atostogos Latvijoje garantuotos!

Kelionė į Latviją – ramios atostogos nenutolstant toli nuo namų. Šioje šalyje ką nuveikti ir pamatyti atras visi, nes tai kraštas, siūlantis tiek aktyvų poilsį gamtoje, tiek miestų, kultūros, tradicijų pažinimą. Kelionė ir poilsis Latvijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Latvija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Latviją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Latviją?

  • Lankomiausių vietų top: Tervetės gamtos parkas, Sigulda, Jūrmala, Gaujos upės slėnis, Rundalės pilis, Rygos senamiestis (UNESCO), Laumių gamtos parkas, Ventos krioklys, Papės gamtos parkas, Rygos aviacijos muziejus ir dar daugybė vietų.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
  • Klimatas Latvijoje: Latvijoje vyrauja vidutinių platumų, pereinantis iš jūrinio į žemyninį klimatas. Žiemos būna šaltos, drėgnos, iškrenta nemažai sniego. Vasaros Latvijoje – šiltos, pajūryje būna audrų. Oras dažnai vėjuotas ir drėgnas dėl Baltijos jūros įtakos. Geriausia keliauti vasaros mėnesiais, kai atsiskleidžia visas gamtos grožis, arba Kalėdų laikotarpiu aplankyti šventiškai nusiteikusią Rygą.
  • Maistas Latvijoje: Estijos virtuvės pagrindas – mėsa, daugiausia kiauliena, bulvės, pieno produktai, rugiai, kviečiai, pajūrio ir ežerų regionuose – žuvis. Virtuvei daug įtakos turėjo ir istorinės sąlygos, kaimyninės šalys. Taip pat nuo seno mityba priklauso ir nuo sezono. Iš vokiečių miestiečių perimti raugintų kopūstų patiekalai dešrelės, alus, o iš valstiečių – grūdiniai patiekalai, košės. Nacionalinių patiekalų nėra daug, tačiau vieni populiariausių – kmynų sūris, žirniai su spirgučiais, Rygos balzamas. Taip pat tradiciniais laikoma savita patiekalų grupė putra, dėl išskirtinio paruošimo. Pavasarį ir vasarą naudojama daugiau šviežių daržovių, vaisių, ką tik sugauta žuvis. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki €9.
  • Ekskursijos Latvijoje: viešėdami Latvijoje tikrai turėsite ką įdomaus nuveikti. Šioje šalyje gausu nacionalinių parkų ir rezervatų, ežerų, o pajūrio ruožas tiesiog nesibaigiantis, todėl čia puikios sąlygos vandens sportui, žvejybai, baidarių žygiams ar tiesiog ramiam poilsiui prie vandens. Aplankykite mažesnius Latvijos miestelius bei kurortus, susipažinkite su liaudies tradicijomis, šokiais, dainomis. Čia galėsite pasilepinti ir SPA malonumais! Žinoma nepraleiskite progos apsilankyti ir nuostabiojoje Rygoje, kurią puošia bažnyčių bokštai, jaukus senamiestis ir gyvybingas uostas.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Latviją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Šventės ir festivaliai Latvijoje: gegužės mėnesį vyksta Latvijos dainų ir šokių šventė – vienas didžiausių šalies festivalių, rengiamas kas penkis metus. Joninės taip pat labai didelė šventė Latvijoje. Tradicijos panašios kaip ir Lietuvoje – kuriami dideli laužai, dainuojamos dainos, šokama po girliandomis bei skanaujamas vietinis maistas. Liepos mėnesį vyksta didžiausias muzikos festivalis Baltijos šalyse Positivus. Festivalis pritraukia pasaulinio garso žvaigždes, tokias kaip Muse, Ellie Goulding, AIR. Latvijoje vyksta daugybė muzikos festivalių – džiazo, bliuzo, chorų festivaliai, taip pat įvairios tradicinės šventės, gegužę rengiama muziejų naktis.
  • Lauktuvės iš Latvijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – gaminiai iš vilnos, Rygos Balzamas, saldainiai „Karvutė“, gintaro ir sidabro papuošalai, Lielvardės juosta, odos dirbiniai, tekstilė, muilas, rankų darbo sūriai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Latviją, iš Varšuvos į Latviją.