×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Laosą

Keliones i Laosa

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Laosą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Laoso viešbučiai, žymiausi Laoso kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Laosą, Laoso klimatas, lauktuvės iš Laoso, Laoso maistas, Laoso valiuta, ekskursijos po Laosą.

Kelionės į Laosą – egzotiškos atostogos džiunglių ir šventyklų respublikoje! Poilsis Laose, šalyje, kuri neturi priėjimo prie jūros, tačiau visas gyvenimas verda Mekongo upės pakrantėse, padės atitrūkti nuo kasdienio šurmulio ir mėgautis netrikdoma ramybe. Nesugadinta, vakarų nepaliesta, aplinka, įvairių kultūrų kaleidoskopas ir galbūt šilčiausi žmonės pasaulyje Laosui užtarnavo dievų statusą, o dėl savo ypatingo dėmesio drambliams, Laosas nuo seno vadinama Milijono Dramblių šalimi. Kelionė į šia magišką šalį padės pamiršti viską, kuo iki šiol gyvenote – tai atostogos, keičiančios gyvenimą. Juk po pasivaikščiojimo džiunglėse ir maudynių su drambliais kasdienės problemos tiesiog nebeegzistuoja. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, atsiduodami maloniam atostogų ritmui Laose.

Kelionė į Laosą – gamtos, senosios architektūros, ir draugiškų vietinių veidų harmonija. Viešnagė ir poilsis Laose – įspūdinga, atradimų kupina kelionė. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Laosas – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Laosą – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią šalį žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Akmenų lyguma, Luan Prabangas (UNESCO), Haw Kham karaliaus rūmai, Phou Si kalva, Vat Xieng Toung vienuolynas, Wat Phu šventykla (UNESCO), Vientianas (sostinė), Pha That Luang šventykla, Budos parkas, Patuxai pergalės vartai, Vieng Xai urvai, Kuang Si kriokliai ir dar daugiau…
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 5-10 dienų.
 • Klimatas Laose: Laose vyrauja tropinis ir masoninis klimatas ir yra du sezonai: lietingasis (gegužė-spalis), ir sausasis (lapkritis-balandis). Būtent sausasis periodas ir yra palankiausias keliauti, todėl geras atsotogas užsitikrinsite keliaudami lapkričio – vasario mėnesiais.
 • Maistas Laose: Laoso virtuvei daugiausiai įtakos turėjo tailandiečių patiekalai – čia taip pat mitybos pagrindą sudaro ryžiai, mėgstamas labai aštrus maistas, valgio ruošimui naudojama daug prieskonių, daržovių. Viešėdami Laose paragaukite tokių tradicinių patiekalų, kaip Laap – mėsos faršas su daržovėmis, aitriais prieskoniais, laimu, Tam maak hung – aštrios papajų salotos su krabais, Ping kai – aštri grilyje kepta vištiena. Iš gėrimų pabandykite Lao lao ryžių viskį, Beerlao nacionalinį alų, bei būtinai pasimėgaukite Laoso kavos puodeliu – ji, viena geriausių pasaulyje! Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 2 € (apie 18118 Laoso kipų).
 • Ekskursijos Laose: atostogų Laose metu būtinai nuvykite į ekskursiją po sostinę Vientianą, kuriame susipažinsite su šalies istoriją, aplankysite pačius žymiausius šalies objektus: Pha That Luang šventyklą, Patuxai vartus, Nacionalinį muziejų bei kitas įžymybes. Aplankykite akmenų lygumą, Vieng Xai urvus bei pasakiško grožio Kuang Si krioklius. Nepraleiskite progos pabendrauti su drambliais, didingiausiais šalies gyvūnais.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Laosą, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: The River Resort 4*, Belmond La Residence Phou Vao 5*, Le Sen Boutique Hotel 3*, The Luang Say Residence 5*, Riverside Boutique Resort 4*, The BelleRive Boutique Hotel 5*, Maison Souvannaphoum Hotel 5*, Satri House 3*, Lao Spirit Resort 3*, Kiridara 4*, Mekong Estate 4*, Salana Boutique Hotel 4*, Sofitel Luang Prabang 5*, Victoria Xiengthong Palace 4*, Burasari Heritage 4*.
 • Šventės ir festivaliai Laose: Laosas yra festivalių ir švenčių kraštas. Vietiniai nepraleidžia progos susirinkti su šeima ir švęsti gyvenimą. Dauguma švenčių yra susijusios su budizmu. Švenčių laikotarpiu nesitikėkite rasti ramybės miestuose, tačiau pamatyti tradicines šventes reiškia pažinti tikrąjį šalies veidą, tad aplankykite Laosą Pi Mai Lao – Naujųjų metų – laikotarpiu (balandžio vidurys), stebėkite laivų lenktynes Vientiano mieste spalio mėnesį, arba įsiliekite į Wat Phou šventę prie žymiosios šventyklos vasario mėnesį. Laose gausybė tradicinių, religinių švenčių, kurių dėka keliautojai gali dar geriau suprasti, pažinti šalies kultūra ir papročius.
 • Lauktuvės iš Laoso: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – rankų darbo šlepetės, šaukštai ir juvelyriniai dirbiniai padaryti iš bombų likučių, Saa popierius, šilko dirbiniai, tradicinis phaa sin moteriškas drabužis.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Laosą, iš Rygos į Laosą, iš Varšuvos į Laosą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS