×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Pafosą

Keliones i Pafosa

Karšti pasiūlymai į Pafosą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Pafosą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Pafoso viešbučiai, žymiausi Pafoso kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Pafosą, Pafoso klimatas, lauktuvės iš Pafoso, kiprietiškas maistas, Pafoso valiuta, ekskursijos po Pafosą.

Kelionės į Pafosą – geriausia idėja atostogoms! Poilsis Pafose, nedideliame kurortiniame Kipro miestelyje, kuris dėl savo išskirtinumo yra įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą, garantuos visapusišką palaimą. Pafosas yra vienas gražiausių Kipro kurortų, pasižymintis išskirtinai didele istorinių paminklų gausa, labiau nei bet kur kitur Kipre žaliuojančiu kraštovaizdžiu bei nuostabiomis jūros pakrantėmis – nuo uolų iki smėlėtų paplūdimių. Viskas, kas priklauso nuo jūsų atvykus į šį rojaus kampelį, tai gera nuotaiką, kurią taip pat garantuos nuolat šviečianti saulė, tad poilsis šiame kurorte nekels jokių rūpesčių. Atostogos Pafose suteiks neišdildomų įspūdžių tiek ramybės, tiek aktyvaus poilsio ir pažintinių kelionių mėgėjus.

Tai neabejotina – kelionė į Pafosą – niekam kitam neprilygsiančios atostogos! Miestelyje sklandanti istorijos ir mitų dvasia privers pasijusti ypatingai. Juk pasak legendos, tai miestas, pastatytas Trojos karo pabaigai pagerbti, o čia pat iš gelmių išnėrusi ir meilės, grožio ir vaisingumo deivė Afroditė. Atostogas Pafose vainikuos pasakiški paplūdimiai, bei netoliese esantis unikalus Akmas pusiasalis. Poilsis Pafose – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Pafosas – nuostabus kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Pafosą – Baltic Tours partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šio nuostabaus miesto!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Pafosą?

  • Lankomiausių vietų top 10: Pafoso Viduramžių tvirtovė, Pafoso mozaikos, Afroditės vonios, Saranta Kolones pilies griuvėsiai, Karalių kapavietės (UNESCO), Pafoso antikinis teatras, Frankų pirtys, Asklepiono šventykla, Afroditės uolos, Agios Neofytos vienuolynas.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-14 dienų.
  • Klimatas Pafose: subtropiniai Viduržemio jūros orai – nuostabaus Pafoso klimato priežastis. Vasaros čia – karštos, giedros ir saulėtos, žiemos – šiltos ir drėgnesnės. Atostogų sezonas čia prasideda jau balandžio viduryje. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželis-rugsėjis, tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų, renkasi keliauti vėlyvą rudenį, ankstyvą pavasarį ar net žiemą, kuri čia labiau primena mūsiškį pavasarį, nes temperatūra žiemą išlieka apie 13°C
  • Maistas Pafose: viešint Pafose būtina pasilepinti Kipro virtuve! Mėgaukitės šviežutėle žuvimi, namų darbo jogurtu, legendiniais halloumi ir anari sūriais, tradiciniu pieno gėrimu ayrani, populiariuoju kiprietišku brendžiu zivania. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 12 €
  • Ekskursijos Pafose: būtinai aplankykite istorinius monumentus – Afroditės uolą, Pafoso tvirtovę, mozaikas ir daugybę kitų. Apsilankykite Pafoso akvariume, zoologijos sode, Afroditės alaus darykloje. Pasivažinėjimas riedžiais, jojimas arkliais, nardymo ekskursijos laivais ar džipų turas po nuostabią laukinę gamtą – tai tik dalis to, ką neužmirštamoms atostogoms gali pasiūlyti šis kurortas.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Pafosą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Venus Beach Hotel 5*, Crown Resorts Horizon 4*, Annabelle Hotel 5*, Aliathon Holiday Village 4*, Almyra 5* Deluxe, Agapinor 3*, Aloe 4*, Anemi Hotel Aparts 3*, Aphrodite Sands Resort 4*, Avanti Holiday Village 4*, Amalthia Villas.
  • Šventės ir festivaliai Pafose: pirmąjį vasario pirmadienį švenčiama Žaliasis pirmadienis, kurio metu į dangų leidžiami aitvarai, vietniai gyventojai pasipuošia tautiniais rūbais ir linksminasi iki paryčių. Gegužės mėnesį taip pat vyksta Anthestiria gėlių festivalis, kurio metu visas miestelis tiesiog skendi žiedų jūroje. Birželio mėnesį vyksta Chorų festivalis, o liepą ir rugpjūti galima grožėtis senovės graikų dramos spektakliais.
  • Lauktuvės iš Pafoso: štai mūsų patarimai jums – tradiciniai rankų darbo saldainiai Soutzioukos, kava, sūris, alyvuogių aliejus, vynas, brendis, odos dirbiniai, papuošalai, drožtos dūdelės, pinti krepšeliai, kilimai ir kiti rankdarbiai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Pafosą, iš Rygos į Pafosą, iš Varšuvos į Pafosą.