×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 [email protected]

Kelionės į Larnaką

Keliones i Larnaka

Karšti pasiūlymai į Larnaką

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Larnaką: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Larnakos viešbučiai, žymiausi Larnakos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Larnaką, Larnakos klimatas, lauktuvės iš Larnakos, kiprietiškas maistas, Larnakos valiuta, ekskursijos po Larnaką.

Kelionės į Larnaką – daugiau nei drįstate įsivaizduoti! Poilsis Larnakoje, trečiame pagal dydį Kipro mieste, suteiks visapusišką atgaivą. Larnaka yra vienas populiariausių Kipro kurortų, viliojančių nuostabiais paplūdimiais, įspūdinga ir turtinga istorija ir žydresniu už dangų jūros vandeniu. Belieka tik atsipalaiduoti ir grožėtis kiekvienu kelionės momentu, nes atostogos Larnakoje padovanos vienas gražiausių akimirkų gyvenime. Senovės civilizacijų prisilietimas, rojų primenantis peizažas, odą bučiuojantys saulės spinduliai ir gaivinantis jūros vėjelis – visa tai žada dangišką poilsį Larnakoje.

Neapsigaukite – kelionės į Larnaką – tai ne tik nerūpestingas poilsis auksinio smėlio paplūdimiuose! Tai vienas seniausių Kipro miestų, apipintų legendomis ir istorijomis, iš kurių viena pasakoja, jog šį miestą įkūrė pats Nojaus anūkas Kitimas. Būtent dėl gilios istorijos, atostogos Larnakoje patrauklios ir savo pažintine dalimi. Dabar miestas pritraukia daug turistų, todėl kurorte netrūksta pramogų, restoranų, bei siūlomų veiklų. Viešnagė ir poilsis Larnakoje – puikiausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Larnaka – nuostabus kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Larnaką – Baltic Tours partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šį nuostabų miestą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

  • Lankomiausių vietų top 10: Larnakos viduramžių pilis, paplūdimio promenada, Šv.Lazaro bažnyčia, Europos aikštė, druskos ežeras, Hala Sulton Tekke šventykla, Stavrovouni vienuolynas, Pierides muziejus, Zenobia laivas, Chirokitija gyvenvietė (UNESCO).
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-14 dienų.
  • Klimatas Larnakoje: subtropiniai Viduržemio jūros orai – tai, kas pasitinka lankytojus Larnakoje. Vasaros šalyje –karštos, giedros ir saulėtos, žiemos – šiltos ir drėgnesnės. Atostogų sezonas čia prasideda jau balandžio viduryje. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželis-rugsėjis, tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų, renkasi keliauti vėlyvą rudenį, ankstyvą pavasarį ar net žiemą, kuri čia labiau primena mūsiškį pavasarį, nes temperatūra žiemą išlieka apie 15°C
  • Maistas Larnakoje: viešint Larnakoje nuodėmė nepasimėgauti Kipro virtuve! Mėgaukitės šviežutėle žuvimi, namų darbo jogurtu, legendiniais halloumi ir anari sūriais, tradiciniu pieno gėrimu ayrani, populiariuoju kiprietišku brendžiu zivania. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 12 €
  • Ekskursijos Larnakoje: pasivaikščiokite senamiesčiu bei nuostabia miesto pakrante, aplankykite druskos ežerą, ar keliaukite į ekskursiją aplankant Chirokitija gyvenvietę. Larnakoje turėsite galimybę patirti išskirtinį nardymo malonumą ir apžiūrėti nuskendusį Zenobia laivą iš arti! Pasivažinėjimas kartingais, jojimas kupranugariais, pasivažinėjimas dviračiais ar miesto apžvalga iš paukščio skrydžio, mokantis pilotuoti lėktuvą! Tai tik dalis to, ką neužmirštamoms atostogoms gali pasiūlyti šis kurortas.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Larnaką, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Crown Resorts Henipa 3+*, Amorgos Boutique Hotel 3*, Augusta Beach Hotel APTS, Boronia Hotel APTS, Cactus Hotel 2*, Costantiana Beach Hotel Apartments, Flamingo Beach Hotel 3*, Larco Hotel 2*
  • Šventės ir festivaliai Larnakoje: gegužės pabaigoje Larnakoje, kaip ir visame Kipre, švenčiamos Kataklysmos – vandens šventė, kurios metu turėsite galimybę išgirsti tradicinę folk muziką, apsipirkti mugėje, šurmuliuojančioje promenadoje bei išbandyti vandens pramogas. Gegužės mėnesį taip pat vyksta Anthestiria gėlių festivalis, kurio metu visa Larnaka tiesiog skendi gėlių žieduose, kuriais džiaugiamasi atėjusiu pavasariu. Muzikos gerbėjai Larnakoje renkasi liepos mėnesį, kuomet vyksta Vasaros muzikos ir teatro festivalis, bei balandį, kai organizuojamas Larnakos klasikinės muzikos festivalis.
  • Lauktuvės iš Larnakos: štai mūsų patarimai jums – tradiciniai rankų darbo saldainiai Soutzioukos, kava, sūris, alyvuogių aliejus, vynas, brendis, odos dirbiniai, papuošalai, drožtos dūdelės, pinti krepšeliai, kilimai ir kiti rankdarbiai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Larnaką, iš Rygos į Larnaką, iš Varšuvos į Larnaką.

BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS