×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Kambodžą

Keliones_i_Kambodza

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Kambodžą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Kambodžos viešbučiai, žymiausi Kambodžos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Kambodžą, Kambodžos klimatas, lauktuvės iš Kambodžos, Kambodžos maistas, Kambodžos valiuta, ekskursijos po Kambodžą.

Kelionės į Kombodžą – egzotiškos atostogos kontrastų karalystėje! Poilsis Kambodžoje, šventyklų imperijoje, įsikūrusioje Indokinijos pusiasalyje prie Tailando įlankos, sukels pačius įvairiausius jausmus. Tai šalis, kurios istorija įkvepianti ir tuo pačiu slegianti, tačiau Kambodža atsiveria ir laukia keliautojų, norinčių susipažinti su svaiginančia dabartimi. Kelionė į šia skurdžią šalį, kurios pagrindinis variklis yra žemės ūkio produktų eksportas, privers trumpam sustoti ir pasvarstyti, kiek žmogui reikia iki pilnos laimės. Juk čia – vieni nuoširdžiausių žmonių pasaulyje, slegiami kraupios istorijos, tačiau sugebantys gyventi čia ir dabar, dalindamiesi šypsenomis ir blizgančių akių žvilgsniais tarsi sakydami, kad viskas yra ir bus gerai. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, atsiduodami maloniam atostogų ritmui Kambodžoje.

Kelionė į Kambodžą – gamtos, senosios architektūros, ir draugiškų vietinių veidų harmonija. Kep, Sihanoukville, Siem Reap, Koh Rong Samloem sala – vieni populiariausių Kambodžos kurortų. Viešnagė ir poilsis Kambodžoje – įspūdinga, atradimų kupina kelionė. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Kambodža – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Kambodžą – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Angor Vat šventykla, Banteay Srei, Tuol Sleng genocido muziejus, Ta Prohm šventykla, Bayon šventykla, Phoum Kandal ir Chong Kos plaukiojantys kaimai, sostinė Pnompenis, Siem Repo miestelis, Karališkieji rūmai, Sidabrinė pagoda, Nacionalinis muziejus, Kepo kurortas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 10-14 dienų.
 • Klimatas Kambodžoje: Kambodža priklauso tropinio klimato juostai ir turi du sezonus: lietingąjį (gegužė-spalis), ir sausąjį (lapkritis-balandis). Būtent sausasis periodas ir yra palankiausias keliauti, ypač lapkričio – vasario mėnesiais, nes tuo metu temperatūros dar nėra alinančiai aukštos – vyrauja 17-27 ºC.
 • Maistas Kambodžoje: Kambodžiečių virtuvei įtakos turėjo Kinija ir Indija, taip pat virtuvės persipynusios su Tailandu ir Laosu, tačiau čia maistas ne toks aštrus. Kadangi daugiausiai auginama ir eksportuojama ryžių, čia jie sudaro ir patiekalų pagrindą. Valgoma šviežia mėsa, žuvis, ryžiai su bananais ir įvairiomis žolelėmis, jūros gėrybės. Samlor machou banle – tiršta žuvienė su ananasais ir prieskoniais. Vietiniai delikatesai – kepti žiogai, vabalai, tarantulai, žalios gyvatės ir kiti gardumynai, kuriuos galėsite čia išbandyti. Pasimėgaukite ir vietiniu vynu, gaminamu iš ryžių arba palmių cukraus. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 4 € (apie 17995 Kambodžos rielų).
 • Ekskursijos Kambodžoje: atostogų Kambodžoje metu būtinai nuvykite į ekskursiją po sostinę Pnompenį. Pats lankomiausias Kambodžos objektas – Angor Vat šventykla, kuri užburs savo paslaptimis. Susipažinkite su kasdienio vietinių gyvenimo iššūkiais plaukiojančiuose kaimuose bei leiskitės į klajones po džiungles. Norintys poilsio turėtu nuvykti į pasakiško grožio Kep salą, kur laukia civilizacijos nesugadintas, ramybe persmelktas poilsis paplūdimiuose.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Kambodžą, būtina turėti galiojantį asmens pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Shinta Mani Club 4*, Shinta Mani Resort 4*, The Privilege Floor @Borei Angkor 5*, Sokkhak Boutique Resort 3*, Golden Temple Hotel 3*, Pavillon d’Orient Boutique-Hotel 4*, Viroth’s Hotel 3*, Sojourn Boutique Villas 4*, Diamond D’Angkor Boutique 3*, Sofitel Angkor Phokeethra Golf and Spa Resort 5*, Heritage Suites Hotel 5*, Chronicle Angkor Hotel 4*, La Rose Suites 5*, Unique Boutique Cambodia 3*, Anantara Angkor Resort 5*.
 • Šventės ir festivaliai Kambodžoje: Khmer Naujieji metai švenčiami balandžio 13 dieną. Ši šventė žymi derliaus nuėmimo pabaigą, o žmonės linksminasi žaisdami žaidimus ir šokdami. Vienas iš tradiciškiausių festivalių – Visų Sielų diena – švenčiamas rugsėjo pabaigoje. Jo metu ceremonijomis pagerbiamos mirusiųjų dvasios, aukojamas maistas vienuoliams ir dvasioms. Unikali šventė – Vandens festivalis, vykstantis lapkričio mėnesį. Jo metu dėkojama Mekongo upei už maisto teikimą ir šalies išmaitinimą.
 • Lauktuvės iš Kambodžos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – pinti krepšiai, riešutų dėžutės, auksas, sidabras, brangakmeniai, dekoruotas ryžių popierius, šilkas, medžio raižiniai, unikalūs paveikslai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Kambodžą, iš Rygos į Kambodžą, iš Varšuvos į Kambodžą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS